Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Dovodjenjem Halanda.City je postao zastasujuci. prejaki su jednostavno..nemaju konkuenciju sto je lose jer ce liga postati ubrzo nezanimljiva u borbi za titulu. Haland (ponovicu vec ko-zna-koji-put) je zver..zabija golove na sve nacina,ukljucujuci i akrobatiku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sve nešto čekam da Haland padne sa formom, ali nema, ruši dečko sve pred sobom.

 

Ima sve predispozicije da postane jedan od najboljih igrača svih vremena, samo da se sačuva od povreda. On će sa ovom vrstom igre da bude jednako koristan i sa 35 godina. 14 golova za 8 utakmica u Premijer ligi, neverovatna statistika.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Haland ce i Peleov rekord iz naselja sa pajtosima ugroziti. Ima covek 22 godine, ima vise golova od Mesija i Ronalda do 22 zajedno.

Ronaldo krilo, Mesi krilni napadac na pocetku karijera. 

Ronaldo 699 golova, Mesi 690.  10+ sezona je potrebno sa 60+ golova. Sad razmisli koliko je to nevjerovatno. 

 

Vec se pominje i Sirerov rekord u PL a decko ce igrati max 3 sezone u PL. Nema trika da ne ode u Barsu ili Real

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Ronaldo krilo, Mesi krilni napadac na pocetku karijera. 

Ronaldo 699 golova, Mesi 690.  10+ sezona je potrebno sa 60+ golova. Sad razmisli koliko je to nevjerovatno. 

 

Vec se pominje i Sirerov rekord u PL a decko ce igrati max 3 sezone u PL. Nema trika da ne ode u Barsu ili Real

Pa ako ode u Real davace po 80+ svake sezone, a moguce i preko 100. Ove sezone ce prebaciti tih 60 lagano.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

Pa ako ode u Real davace po 80+ svake sezone, a moguce i preko 100. Ove sezone ce prebaciti tih 60 lagano.

Znas sta sve moze da se desi u tih 10+ sezona. Jedna povreda moze sve da sjebe. Da je toliko lako, ne bi gledali samo Ronalda i Mesija 10+ godina na samom vrhu i divili se takvoj konstantnosti. Predstavljas kao da je to toliko lako a niko osim njih dvojice nije to uspio. 

 

Da dodam, Mesi je dao u svojoj najboljoj sezoni 73 gola, Ronaldo 60tak. I oni koji su igrali kao venzemaljci i igrali u timovima prepunim fenomenalnim saigracima nisu mogli da daju 80 a ne 100 golova u sezoni tako da ne pretjeruj.

 

Ovdje pricamo o golovima u klupskom fudbalu jer ako racunamo reprezentacije Ronaldo je na 800+ a Mesi blizu toga.

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I ja pricam o klupskom fudbalu. Najteze je davati golove u Engleskoj, to je sasvim sigurno.

 

A za njega je lako i to je ocigledno.

 

On moze da da u PL 40 golova ove sezone i sve rekorde obori.

 

Da povrede izbegne se podrazumeva, kiborg je i ne postoji nista sto ga moze zaustaviti, osim sam sebe.

 

Da igra protiv Eibara i Hetafea davao bi im po 5 komada ako hoce, plus je Real poznat po tome da voli da bustuje statistiku glavne zvezde, na tu foru je i Ronaldo nabijao statse, uz sav respekt njegovoj karijeri u Realu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

I ja pricam o klupskom fudbalu. Najteze je davati golove u Engleskoj, to je sasvim sigurno.

 

A za njega je lako i to je ocigledno.

 

On moze da da u PL 40 golova ove sezone i sve rekorde obori.

 

Da povrede izbegne se podrazumeva, kiborg je i ne postoji nista sto ga moze zaustaviti, osim sam sebe.

 

Da igra protiv Eibara i Hetafea davao bi im po 5 komada ako hoce, plus je Real poznat po tome da voli da bustuje statistiku glavne zvezde, na tu foru je i Ronaldo nabijao statse, uz sav respekt njegovoj karijeri u Realu.

Nekad bilo. U Engleskoj vise nemas stopera kao sto si imao ranije. 

Evo VVD koji se raspada ove sezone, Dias ajde, Varane ajde, Saliba ce biti ali ostalo je jako tanko. Ranije si imao u najboljim timovima narem po 1 stopera svetske klase ako ne i par stopera. 

 

Rekord Salaha za broj golova u 1 sezoni je ugrozen, to svakako. Ima vec 14 golova vec. Svakako da je masina i pravi posao City da imaju surovog realizatora posle Aguera i da krunisu kreativnost svih ovih majstora, posebno KDB.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dracarys said:

Ima sve predispozicije da postane jedan od najboljih igrača svih vremena, samo da se sačuva od povreda.

 

10 hours ago, McLeod said:

Pa ako ode u Real davace po 80+ svake sezone, a moguce i preko 100. Ove sezone ce prebaciti tih 60 lagano.

Šta vam je Haaland skrivio?

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Naleteh na dobar štos po bespućima interneta. Kaže otprilike ovako...."Da je Roy Keane mogao da predvidi budućnost, verovatno bi Alf Ingea šutnuo u jaja a ne u nogu"

 

Od ostalih vesti, Bruno Lage dobio šutubulj. Jedan od kandidata da ga zameni mogao bi biti Nuno Espirito Santo :lol_2:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2022 at 9:48 AM, Miki28 said:

Koliko je Marsijal bolji igrac od Rashforda kao spic prosto nevjerovatno. 

 

Rashford samo prostor i to je to... Bar smo dobili 2 poluvrijeme

Rashford je jedino dobar kada igra na krilu, ali bi voleo da bude centarfor , pa mu iz nekog razloga treneri ispunjavaju zelju i pored ocajne igre na toj poziciji. Martial je igrac koji ume da zablista na jednoj utakmici i onda narednih deset jedva dotakne loptu. Uvek je imao bolje partije kao zamena nego starter.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Nece Haland dugo biti u Sitiju, klauzola u ugovoru odgovara Realu koji ce ga dovesti prvom prilikom. Legenda se postaje u Realu I to sigurno nece propustiti...

Ja mislim da ce on u Barsu jer Mbappe-a kroz sezonu, dvije vidim u Realu posebno sada kad su odradili remont sredine terena. Mislim da su Perezova naredna 2 pojacanja Mbappe i Bellingham i to je to.

 

Inace jeste primijetili koliko se malo pisalo o Haalandu u Dortmundu, spominjao se ali onako bojazljivo dok sada kad je u City non stop natpisi jer je u pitanju PL. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Ja mislim da ce on u Barsu jer Mbappe-a kroz sezonu, dvije vidim u Realu posebno sada kad su odradili remont sredine terena. Mislim da su Perezova naredna 2 pojacanja Mbappe i Bellingham i to je to.

 

Inace jeste primijetili koliko se malo pisalo o Haalandu u Dortmundu, spominjao se ali onako bojazljivo dok sada kad je u City non stop natpisi jer je u pitanju PL. 

Da su hteli Mbapea doveli bi ga vec sada. Mislim na Real. Ne treba im zvezda koja se nadrka nakon sto ne dobije loptu. Dovoljno je videti kako se ponasa u Psgu. Mada, nikad se ne zna. Real dovodi obojicu ako zeli I Barsa nema tu sanse niti finansija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Da su hteli Mbapea doveli bi ga vec sada. Mislim na Real. Ne treba im zvezda koja se nadrka nakon sto ne dobije loptu. Dovoljno je videti kako se ponasa u Psgu. Mada, nikad se ne zna. Real dovodi obojicu ako zeli I Barsa nema tu sanse niti finansija.

Naravno da su ga htjeli ljetos, mislili su da su sve zavrsili zimus i da je postojao dogovor izmedju Mbappe-a i Reala ali PSG je ponudio nevjerovatne stvari Mbappe-u. 

 

Stoji to da je ove sezone nepodnosljiv u PSG i da prolazi dosta ispod radara cisto zbog toga jer je Francuska liga  jer da je u Spaniji ili Engleskoj pritisak bi bio 10 puta veci. 

 

Ipak Messi i Neymar ove sezone igraju fenomenalno, Mbappe je zapao u 2 plan i to mu sigurno ne prija a to ce Real iskoristiti. 

2 hours ago, DJORDJE said:

Rashford je jedino dobar kada igra na krilu, ali bi voleo da bude centarfor , pa mu iz nekog razloga treneri ispunjavaju zelju i pored ocajne igre na toj poziciji. Martial je igrac koji ume da zablista na jednoj utakmici i onda narednih deset jedva dotakne loptu. Uvek je imao bolje partije kao zamena nego starter.

Slazem se. Utd treba napadac i prosto mi je nevjerovatno da nisi usli u pricu za Vlahovica. Nije sto je iz Srbije vec Dusan ce biti svetska klasa, ima sve da to bude. Bas bih volio da ga vidim u Utd

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Naravno da su ga htjeli ljetos, mislili su da su sve zavrsili zimus i da je postojao dogovor izmedju Mbappe-a i Reala ali PSG je ponudio nevjerovatne stvari Mbappe-u. 

 

Stoji to da je ove sezone nepodnosljiv u PSG i da prolazi dosta ispod radara cisto zbog toga jer je Francuska liga  jer da je u Spaniji ili Engleskoj pritisak bi bio 10 puta veci. 

 

Ipak Messi i Neymar ove sezone igraju fenomenalno, Mbappe je zapao u 2 plan i to mu sigurno ne prija a to ce Real iskoristiti. 

Pa bas zato sto ih je ispalio na kraju, mislis da ce Real 2x da ide kod istog igraca? Ja ne verujem u to licno. Imaju Halanda dostupnog I on im je vec sada na radaru. A Mbape nek ostane u Psgu za dobrobit Francuske I njihovog fudbala. Pa neka razmisli da li ce Real opet ispaliti u zadjem trenutku.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Pa bas zato sto ih je ispalio na kraju, mislis da ce Real 2x da ide kod istog igraca? Ja ne verujem u to licno. Imaju Halanda dostupnog I on im je vec sada na radaru. A Mbape nek ostane u Psgu za dobrobit Francuske I njihovog fudbala. Pa neka razmisli da li ce Real opet ispaliti u zadjem trenutku.

Hoce ako ga Perez i dalje zeli. 

Sto se tice finansija, svakako da bi transfer Haalanda bio jeftiniji zbog te klauzule a i sam otac Haalanda je izjavio da bi Haaland volio igrati u vise liga. Da je Mino Raiola ziv, zicer bi bio da Haalanda za 2-3 sezone vidimo u drugom timu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Hoce ako ga Perez i dalje zeli. 

Sto se tice finansija, svakako da bi transfer Haalanda bio jeftiniji zbog te klauzule a i sam otac Haalanda je izjavio da bi Haaland volio igrati u vise liga. Da je Mino Raiola ziv, zicer bi bio da Haalanda za 2-3 sezone vidimo u drugom timu.

Real zove samo jednom. Da li ce ga Perez zvati pored jedne blamaze? Mislim da je to jako tesko da dopusti sebi. Pa samim tim bi mu dao legimitet da glumi vecu zvezdu od kluba kao sada u PSG-u. Halanda vidim u Realu I osvajaca ls/zlatne lopte...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

 

Slazem se. Utd treba napadac i prosto mi je nevjerovatno da nisi usli u pricu za Vlahovica. Nije sto je iz Srbije vec Dusan ce biti svetska klasa, ima sve da to bude. Bas bih volio da ga vidim u Utd

Mislim da je za Vlahovica bolje da se drzi dalje od Uniteda. Veliki klubovi kao sto su United, Real, Chelsea mogu da upropaste mlade igrace,  a i nacin igre u Engleskoj i Italiji se dosta razlikuje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DJORDJE said:

Mislim da je za Vlahovica bolje da se drzi dalje od Uniteda. Veliki klubovi kao sto su United, Real, Chelsea mogu da upropaste mlade igrace,  a i nacin igre u Engleskoj i Italiji se dosta razlikuje.

Za Vlahovica je Arsenal kao nacrtan. I nadam se da ce nakon Juventusa preci. 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...