Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Da li postoji bar promil sanse, da se razume da je "privilegovana matora zena" mozda njima zaista znacila nesto (makar u simbolicnom smislu) i da zaista zale za njenim odlaskom?

GettyImages-1243230813.jpg?quality=80&fo

Coreo je sa utakmice LS izmedju Rangersa i Napolija. Ne sumnjam da slican sentiment uveliko vlada i u samoj Engleskoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekima je značila a nekima nije. Uporediš tviter naloge Seltika i Rendžersa, jedan grad-dva sveta. 

 

Jasno je da se ovo ne događa svakog dana i da će se iskoristiti prilika za odavanje počasti i štošta pride. Međutim, dva vikenda su već preterizam, posebno jer se i Čempionšip igrao juče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2022 at 12:06 PM, Drug Crni said:

Da li postoji bar promil sanse, da se razume da je "privilegovana matora zena" mozda njima zaista znacila nesto (makar u simbolicnom smislu) i da zaista zale za njenim odlaskom?

GettyImages-1243230813.jpg?quality=80&fo

 

Znaci svasta svakojakoj raji.
Cela ova zajebancija je... suludo potenciranje Britanaca na taj njihov ponos, generisan tradicijom privilegovanosti.

Podjebavanje normalnog naroda, a medju njima i samog britanskog.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se sutra igra Tottenham-Leicester. Must win za Conteovu druzinu, a nece biti lako sigurno jer Leicester ce zapinjati da i oni uzmu neke bodove... Posebno posle ovog neocekivanog i bolnog poraza od Sportinga u LS, dobro ce doci da se eventualno nakanta fenjeras...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Stiletto said:

Kad već pominjemo kantanje, evo dočekao i Fulam vreme da nekog kanta u Premijer ligi. 

Kad god je na golu Dean Henderson to je kantanje u najavi. 

Prosto mi je nevjerovatno da neki fanovi Utd prizeljkuju tog lika da bude no1 golman Utd narednih sezona. 

Decko je teski prosjek. Nekad imam utisak da je manji od makovog zrna koliko sitno djeluje na golu a arogancija mu je kao da je prime Nojer u pitanju. 

 

Najjaci utisak mi je ostavio prosle sezone kod gola Salaha na OT, kao da je dijete od 5 godina branilo, eto toliko je mali izgledao na golu.

Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2022 at 12:06 PM, Drug Crni said:

Da li postoji bar promil sanse, da se razume da je "privilegovana matora zena" mozda njima zaista znacila nesto (makar u simbolicnom smislu) i da zaista zale za njenim odlaskom?

GettyImages-1243230813.jpg?quality=80&fo

Coreo je sa utakmice LS izmedju Rangersa i Napolija. Ne sumnjam da slican sentiment uveliko vlada i u samoj Engleskoj.

Dobro, navijači Rangersa će inzistirati na ovakvim stvarima, i raditi ih više nego navijači Liverpoola npr. Ili Uniteda, svejedno. Navijači Rangersa se baš trude oko toga iz 2 razloga. Čak bi rekao iz svakog podjednako. 

Ali da imaju, po meni, nerazumnu opsesiju i simpatije, da ne kažem ljubav, prema kraljevskoj obitelji, imaju. Iz mog kuta je suludo slaviti parazite koji ti žive na grbači, ali ja nisam Englez. 

 

Btw gledam Tottenham-Leicester, i komentator priča koliko golova fali Kaneu da postane najbolji strijelac EPL u povijesti. Jel zna netko iz kojeg razloga se Sheareru ne računaju golovi prije promjene naziva natjecanja. Pa nije da je te golove zabio u drugoj ligi, ili u Serie A. Baš nepošteno prema Sheareru. Znam za to već dulje vrijeme, ali sam mislio da se radi o par golova, a ne da su mu uzeli 22 gola. 260 i 282 nije isto. To je jedna cijela sezona vrhunskog strijelca.

I kako to da Leicester toliko loše stoji. Kaže ovaj da je Rodgers izjavio koliko će im bodova trebat za ostanak. Pa ko im je sve otišao? Fofana, Schmeichel i?

Link to comment
Share on other sites

PL kao “kompanija” nece da za svoju statistiku i rekorde uzima podatke i od drugih kompanija, u ovom slucaju EFL-a.


Sto se Lestera tice, negde sam naleteo na podatak da su oni prosli sezonu, po ono xPTS statistici, trebali da zavrse na 16. mestu a u stvarnosti su zavrsili na 8. i da je to samo privremeno prikrilo raspad koje je krenuo vec prosle sezone a ove se samo nastavio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije krenulo dobro, Lloris brani penal, pa ga ponavlja Tielemans i daje.. 

Srecom, Harry brzo poravnava rezultatom headerom, pa onda i Dier iz kornera. 

Maddison je stvarno dao golcinu, i na poluvreme je Tottenham preziveo da ne ode iz minusa, Lloris je briljirao

--Bentancur koristi poklon, a onda show Sona. Ne zna koji je gol bio lepsi, bas je isplesao.

 

 Sjajan melem na ranu posle Sporinga i nastavak odlicne sezone za Kontea i momke. Idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...