Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

12 minutes ago, Don Radonja said:

Sad ozbiljno.

 

Pune ruke posla ima Holandjanin.A ovo bas nije obecavajuci start.

 

Da te ponizi ekipa koja ce se boriti da opstane u PL...

Vidi, uopste ne zalim ETH. Rekao sam da ima odrijesene ruke da se rijesi koga god hoce sto se tice navijaca ali ocigledno da i on hoce da vidi kako su se proveli prethodni igrajuci sa istim igracima. 

 

Kad dodjes u novi klub, pravis rezove a posebno klub kakav je Utd. Ti u prvom mecu sezone igras sa Maguireom, Shawom, McT, Fredom? Dobijes po usima i u drugom mecu izbacis samo McT? Sam si kriv. Sto se kaze sam pao, sam se ubio...

 

DDG je pogrijesio, nema sta, kriv je. Ocekivao sam ovakve greske u pocetku, mislim na pas igru a za 1 gol nema opravdanja.

 

 

Meni je fascinantno a nek neko pogleda kretanje Shawa i Rashforda tokom meca, koja kur.bolja. Shaw je sramotan za fudbalera, opet se ugojio, ne trci. Doveo si lijevog beka koji ima odlican motor, vidjelo se u 2 poluvremenu da momak trci naprijed-nazad. Grijesice ali bolje on nego neko ko te iznova i iznova razocarava od 2014 pa na ovamo.

 

Maguire? Sta reci a ne zaplakati. Nije proslo ni nedelju dana u predsezoni, dajes mu kapitensku traku? Varane ti sjedi ja klupi? Nije mi te zao... I slijepac vidi da ovog treba prodati a ne da ti bude kapiten i u prvih 11.

 

Onda dolazimo do najboljeg dua veznjaka, McFred. 2 idiota, 2 bezmozgovica. 2 prevare. Ajde Freda i mozes iskoristit u rotaciji ali skotsko drvo? Ne mogu, umorio sam se isto ponavljajuci.

 

Gospodin dobrotvor sa brijem 10. Nije se udostojio evo vec 18 mjeseci 1 jebenu partiju dobro da odigra a pustaju iz njegovog kampa info o zainteresovanosti PSG? Oce dobrotvor novi ugovor na konto jer je iz Mancestera i jer je dobrocinitelj van terena. Aj neka ga onda lagano u ambasadore Utd a da se batali fudbala.

 

Za kraj, jos jednom, jako naivno od ETH. Rekao sam da cu vidjeti u drugom mecu tim i reakciju. On je izveo identicnu postavu. Nemam rijeci. Cekamo kapitena, Bruna i ostale da se izvinjavaju po drustvenih mreza.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Radoznalko said:

Ko su ovi bijeli što igraju protiv Čelzija? Bournemouth? Southampton? Čekaj pa to je Tottenham. Jesu oni prešli centar od početka utakmice?

Klasičan Konteovski pristup derbiju, jedino što ne uspevaju da naprave kontru. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...