Jump to content

Montreal(Toronto)/Sinsinati


Boxy

Recommended Posts

1 minute ago, alcesta said:

Bravo, Simona :18:

I vreme je bilo, šteta bi bila da nije iskoristila ovakvu priliku. Sad još Hurkač da se dozove pameti u ovoj sezoni :classic_smile:

Kaze da joj je Muratoglu vratio motiv za tenisom i da ga opet igra sa velikim entuzijazmom. Ociti primer dobre i produktivne saradnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kaze da joj je Muratoglu vratio motiv za tenisom i da ga opet igra sa velikim entuzijazmom. Ociti primer dobre i produktivne saradnje.

 

njeni fanovi uopste nisu odusevljeni saradnjom sa m. citam da joj je  servis bas slab, mada nije nikad ni bio na nekom fantasticnom nivou .....

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

😁I ja sam na moru a kad se vratim neću moći gledati tenis na TV-u jer mi je operater izbacio SK iz ponude programa. Sreća da to kod vas izgleda nije bio slučaj. Morat ću nekako doskočiti tome, strašno šta nam rade…

 

Eh, jebiga. Zato sam svojevrevremeno otvorio onu temu o prenosima... Ja uopce nemam televizor u kuci ni pretplatu - imam samo internet, kompjuter i telefon. I nisam propustio nijedan mec koji me je zanimao.

Razmisljam o kupnji velikog TV - samo da ga spojim na komp i koristim kao veliki monitor/ekran. Sve TV kanale imas na netu...

Link to comment
Share on other sites

E da mi je neko rekao da će od svih kandidata ovo da osvoji Busta... šta da se radi, nije sve idealno.

Edit: ovom pobedom je pretekao Novaka u trci, biće veselo ako se nađe na završnom turniru pre njega :classic_laugh:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Svaka generacija ima svog djubretara.

 

Najzanimljivija prica vezana za njega je dok smo Lavrnja i ja intenzivno gledali celindzere. On je bio jedan od onih kojem smo obojica predvidjali neki Zebaljos scenario, da ce da pegla po Juznoj Americi kad je u formi i to mu je to, ali on prevazidje to zestoko. A recimo Veseli koji je cak dve godine mladji, ali takodje su u slicno vreme peglali celindzere kojem smo obojica predvidjali top 10 lagano ce biti upamcen po fluke pobedama nad Djokovicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...