Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

3 hours ago, MrTripleDouble said:

Omaž Milanu Tomiću. Igrajte šta hoćete! :classic_smile:  

 

Što bi cigani sa foruma rekli najveća bruka u istoriji kluba, zanima me kako li su Barsini navijači reagovali na ovu scenu. 

 

Sto je to najveća bruka kluba!!??? 

 

Najveća bruka je bila kad igraci nisu imali zavoje ili da plate hotel ili kad nas tuži neki igrac za pare, to je bruka kluba. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

 

Sto je to najveća bruka kluba!!??? 

 

Najveća bruka je bila kad igraci nisu imali zavoje ili da plate hotel ili kad nas tuži neki igrac za pare, to je bruka kluba. 

Pa upravo ovo sam potencirao. Provlacili se neki postovi na kkcz temi kako je najveca braka u istoriji kluba taj sto Milan Tomic nije rekao rec na timeoutu.:classic_smile: Pored odnosenja koseva, zalaganja grba, ubacivanja tatinog sinka, ovoga sto si ti spomenuo itd itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobar mec, a i retko kad el clasico nije dobar.

Barsa dosla u losijoj formi, al Saras odlicno spremio mec.

I dalje mi je Real favorit u Spaniji, iako Barsa ima 2-0 ove godine.

Nekako postoji nesto sto mi se ne dopada kod barse, a ne mogu ni da objasnim sta.

Link to comment
Share on other sites

Real ce uraditi doselekciju, a Ljlulj nije za staro gvozdje jos.

Da, htedoh da pitam sta je sa Dejvisom?

Mirotic jeste odigrao sinoc raznovrsno, al nikad mu nisam verovao kad naleti na tvrdo.

Pravice njemu Garuba problem.

Ako Real odradi solidnu doselekciju, blagi favorit po meni.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Dobar mec, a i retko kad el clasico nije dobar.

Barsa dosla u losijoj formi, al Saras odlicno spremio mec.

I dalje mi je Real favorit u Spaniji, iako Barsa ima 2-0 ove godine.

Nekako postoji nesto sto mi se ne dopada kod barse, a ne mogu ni da objasnim sta.

 

Mozda lopta chokuje kod Barse jer nema tog nekog flowa kao u Zalgirisu. 

Barsa ume da zategne bas jaku odbranu i čini mi se da bi joj to trebao biti forte za osvajanje titula iako ima gomilu sjajnih napadača. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2 hours ago, Kankkunen said:

Izgubi Bajern Od Crailsheima, al Trinki teško podnosi poraze, uh ... :classic_biggrin:

ubio ih mali Haynes, skroz ... Tim Colemanu stradalo koleno, baš teška povreda :classic_sad:

 

Nije iznenadjenje sa obzirom kakvu su prošlu nedelju imali i posle onakve pobede protiv Cska. Fizički i psihički iscrpljeni, a opet ih čeka tekma u EL protiv Efesa.

Kapiram da im je u BBL bitno samo da udju u plej of dok u EL ima istorijsku šansu da udju u plej of EL. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, propolis said:

 

Nije iznenadjenje sa obzirom kakvu su prošlu nedelju imali i posle onakve pobede protiv Cska. Fizički i psihički iscrpljeni, a opet ih čeka tekma u EL protiv Efesa.

Kapiram da im je u BBL bitno samo da udju u plej of dok u EL ima istorijsku šansu da udju u plej of EL. 

Jasno ... izgubio je i Fener od Gaziantepa, niko se ne potresa zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ti ovo.  PAO, Bayern, Zalgiris, Milano, Fener, svi izgubili u domacim prvenstvima kao veliki favoriti. Real jedva izbegao slicnu sudbinu, a Milano izgubio 20 razlike kod kuce od mocnog Trsta. 

 

Tacno se isplati da pratis i stavis neku kintu na autsajdere protiv evroligasa nakon double game weeka, jer ocigledno ostavlja velike posledice na njih, kako fizicki, tako i motivaciono. 

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Miralem Halilovic suffered a compound fracture of the jaw after the Jeppe Elite game against Roanne
Bad news for Metropolitans 92. Miralem Halilovic suffered a compound fracture of the jaw after the Jeppe Elite game against Roanne.


Boubacar Toure was ejected from the Jeep Elite game between Chorale Roanne and Metropolitans 92 for apparently throwing a punch at Miralem Halilovic.

Metropolitans 92 announces that Miralem Halilovic will be out for at least three months and will probably have to close his season.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Uh al ga nagrdi. Jel ovo bilo neko laktanje u reketu ili su se fizički potukli?

 

Koliko vidim na ovom snimku Halilovic ga valjda 2 puta udara u predelu vrata cini mi se i onda ovaj njega pesnicom u vilicu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...