Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

32 minutes ago, Beonegro said:

 Jako potcijenjen igrač (doduše malo izgubljen između 4 i 5), drago mi je da mu karijera ovoliko traje i da i dalje uspijeva da izbori mjesto u ozbiljnom klubu, bar će biti finansijski zbrinut kad jednog dana podvuče crtu.

 

Jedan od omiljenijih igrača koji su igrali u kkcz, strašno zahvalan igrač

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

Hruban u London LIonsima,

stize i Sam Dekker, i Tomislav Zubcic

pre toga stigao i Koufos,

 i 4 jako dobra domaca igraca internacionalaca

Soko,Luke Nelson,Sharma,Queeley

nema nista bez domace osnove....

 

 

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Jedna od misterija jeste kako Stevic ima takvu karijru. Ne bih rekao da je za njegov kvalitet imao losu karijeru, stavise.

Spanija specificna sredina,tu se svako snadje ko ode....

Recimo Dimitrijevic otisao u Uniks,

bas sam ga gledao u Spaniji,

on tesko da bi dobio sansu u aba ligi tako mlad,

u blizancima da igra da i ne pricam

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam dugo gledao Stevića, ali koliko se sećam neki Jagodić Kuridža tip igrača. Pošten igrač ali fali tu čistog kvaliteta za nešto više.

bio je u Igokei pre neku godinu

svaki treci zicer ubaci

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, vlaDixXx said:

Hruban u London LIonsima,

stize i Sam Dekker, i Tomislav Zubcic

pre toga stigao i Koufos,

 i 4 jako dobra domaca igraca internacionalaca

Soko,Luke Nelson,Sharma,Queeley

nema nista bez domace osnove....

 

 

Spanija specificna sredina,tu se svako snadje ko ode....

Recimo Dimitrijevic otisao u Uniks,

bas sam ga gledao u Spaniji,

on tesko da bi dobio sansu u aba ligi tako mlad,

u blizancima da igra da i ne pricam

Hruban, Zubcic i Sem Deker uz Nelsona preti opasnost za tri a dole Sharma, Kougod i Soko..

 

Pa ovi bi i Zvezdu streljali..

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Chaos Is Me said:

Nisam dugo gledao Stevića, ali koliko se sećam neki Jagodić Kuridža tip igrača. Pošten igrač ali fali tu čistog kvaliteta za nešto više.

Da, uz jednu bitku razliku, Stević je (bio) znatno brži i skočniji, na konto toga mislim da je mogao da bude pouzdan sidekick čak i u nekim pristojnim EL ekipama da ga je usralo da se zadesi u pravo vrijeme na pravom mjestu. 

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Alan Williams posle 2 sezone u Lokomotivi Kuban odlazi u Australiju gde je potpisao ugovor sa South East Melbourne Phoenix-ima, ugovor je potpisan za narednu sezonu.


Ziga Samar ce provesti narednu sezonu u Hamburg Towers-ima, dolazi na pozajmicu iz Albe sa kojom je ovo leto potpisao visegodisnji ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2022 at 2:13 PM, Borca said:

Tyson Carter ce narednu sezonu odigrati u Unikahi gde je dosao na pozajmicu iz Zenita.

Unikaha se bas lepo pojacala s obzirom da igraju Fiba ls, imali bi izuzetno konkurentan tim i u nikad slabijem Evrokupu a kamoli za Fibinu ligu sampiona.

 

Iz Evrolige su stigli: Vil Tomas, Dilan Osetkovski, Nihad Djedovic i Kendrik Peri.

 

Karter iz Zenita je potencijal da napreduje s obzirom da ima 24 godine.

 

Stigao je i nama poznati Melvin Edzam, zatim Kravish centar iz Galatasaraja koji je za to takmicenje jedan od boljih.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 1945 said:

Unikaha se bas lepo pojacala s obzirom da igraju Fiba ls, imali bi izuzetno konkurentan tim i u nikad slabijem Evrokupu a kamoli za Fibinu ligu sampiona.

 

Iz Evrolige su stigli: Vil Tomas, Dilan Osetkovski, Nihad Djedovic i Kendrik Peri.

 

Karter iz Zenita je potencijal da napreduje s obzirom da ima 24 godine.

 

Stigao je i nama poznati Melvin Edzam, zatim Kravish centar iz Galatasaraja koji je za to takmicenje jedan od boljih.

Nakupili su sto namirnica, ubacice u lonac pa sta Bog da.

On 8/5/2022 at 8:27 AM, Beonegro said:

Da, uz jednu bitku razliku, Stević je (bio) znatno brži i skočniji, na konto toga mislim da je mogao da bude pouzdan sidekick čak i u nekim pristojnim EL ekipama da ga je usralo da se zadesi u pravo vrijeme na pravom mjestu. 

Tesko i ovo mu je top kao i Radovicu..uzmu 10ak hiljada mesecno, zive u Spaniji i banja. Snasao se i imaju solidne karijere. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...