Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Quote

Sergio Scariolo reportedly expected to become new head coach of Virtus Bologna

 15/06/2021 11:28

FOTO CIAMILLO

Loading Ad 

00:00

/

01:26

 

CER_5230-1024x683.jpg

 

 

Djordjevic will part ways with Bologna after the Serie A title conquered last week

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, realno *w said:

Poznavajući uspešnost pariskih klubova u svim sportovima, taj klub bi uz samo 50ak miliona evra ulaganja u narednih par godina, mogao da dođe do EL.

Ne bih se slozio sa ovim klubom. Poprilicno su dobr radili u Pro B...Dosta mladih i perspektivnih domacih igraca+ dobri i iskusni stranci pa cak i domaci ....Ne znam kakvi su im planovi, ali mislim da bi mogli biti veci od Zdovcevog tima...ali njih svakako tamo hebe porez. 

 

 Langford, Moses, Lozeski, Moreira  nisu isplaceni od AEK i pitanje hoce igrati sl sezone prvu ligu, verovatno ima i dosta domacih kojima nisu isplaceni, ali stranci prvi udaraju uvek...

 

Dialo iz Lavria potpisao za PAO, a Karter za Olimpijakos..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2021 at 10:49 AM, Devil In My Pants said:

Milano i nije luzer toliki jer imaju pravilo 6+6 i nisu imali bas neku prednost nad Bolonjom sto se tice samog rostera..

 

Uopste nisu. Caco Rodrigez, Dilejni, Panter, Kajl Hajns, Djidji Datome, Ladej..... a u Virtusu Teo, Milos, Teodosic, Beli i Neli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2021 at 11:50 AM, Devil In My Pants said:

Ne bih se slozio sa ovim klubom. Poprilicno su dobr radili u Pro B...Dosta mladih i perspektivnih domacih igraca+ dobri i iskusni stranci pa cak i domaci ....Ne znam kakvi su im planovi, ali mislim da bi mogli biti veci od Zdovcevog tima...ali njih svakako tamo hebe porez. 

 

 

 

Ma sve se slažem, nego mi u glavi ostalo ovo ispadanje Pariza u polufinalu rukometne LŠ. Neverovatne pare uložene, bez trofeja. A i u fudbalu slično.

 

Ali da, ogroman grad, dosta para, svi preduslovi su tu. Videćemo kako će ispasti.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

 

 

Ma sve se slažem, nego mi u glavi ostalo ovo ispadanje Pariza u polufinalu rukometne LŠ. Neverovatne pare uložene, bez trofeja. A i u fudbalu slično.

 

Ali da, ogroman grad, dosta para, svi preduslovi su tu. Videćemo kako će ispasti.

 

 

Francuzi u principu vole kosarku. Imaju dosta foruma gde prate cak i timove iz trece lige. Druga i treca liga su im najjace u Evropi i ulazu se tu fine pare. Pariz mozda ne haje mnogo za kosarkom...ali Chalone,Dijon,itd...poludeli...Limoz, Ortez itd...

 

Deluje mi da taj Pariz ima para,nema halu, ali verujem da ce ih probati mozda za EC....posto Levoal..od Zdovca nema love..videcemo za ove 🙂

 

Vidi,oni igraju finale LS,polufinale rukometa, malo li je...njih jebe dosta porez i to je kao i u Nemackoj glavni problem.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Nestabilan je, čak mi deluje na momente i nesposoban da funkcioniše u sistemu gde nije jedna od bitnijih opcija. Na sezonskom proseku to fino izgleda, ali kada se pogleda tekma po tekmu, to je klasični rolerkoster.

 

 

 

Zato kazem igrac sa klupe,a i sada ulazi u godine kada bi trebao da budu na maxu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...