Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

On 6/24/2020 at 10:36 PM, Manu said:

Jeste Valensija uzas veceras, ali ja bih ipak pre pohvalio ofanzivu Burgosa. Bas fluidan i raznovrstan napad, zapamticu ime Joan Pennaroya.

 

Edit: sta je covek nacrtao za kraj trece cetvrtine, odusevljen sam

 

I ja sam primjetio tu lakoču i fluidnost u napadu Burgosa več u onoj prvoj utakmici sa Realom. Baš su atraktivan basket igrali. A i kasnije na nekoliko tekmi.

 

11 minutes ago, 12Laki said:

Cestitke Baskijcima na tituli.

 

Pesic trazio faul a Dejvis nije pravio...

 

Jeste, galamio je faul. Mada, pošto je na time-outu predvidio da če tražiti Shengeliu, što več tada nije rekao da naprave faul. Ili je u tom momentu imao loptu Polonara? Meni se činilo da je Toko

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Chaos Is Me said:

Srčanija je nekako bila Baskonija, baš se videlo koliko im je stalo. Sjajan pas Polonare za pobedu. Toko gospodski za kraj epizode u Vitoriji. Baskonija je bila fizički jako spremna. 

 

2 hours ago, propolis said:

Sad videh zadnji napad, odličan pas Polonare, ali ne mogu da verujem kako je Kjurik zaspao u odbrani. Užasan potez. 

Da bude još interesantnije Polonara uopšte nije ni trebao da bude u igri za poslednji napad, ušao je Dženings ali je zapisnički sto sugerisao sudijama pre izvođenja  pa su sudije vratile Polonaru na parket.

 

Za fizičku spremu Baskonije zaslužan je Luka Svilar iz Hrvatske, neodoljivo liči na Iliju Đokovića. 

 

 

 

images.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, L' Imperatore said:

Jeste, galamio je faul. Mada, pošto je na time-outu predvidio da če tražiti Shengeliu, što več tada nije rekao da naprave faul. Ili je u tom momentu imao loptu Polonara? Meni se činilo da je Toko

Ja nisam cuo, ali je Edin tokom timeuouta rekao kako ce Barsa praviti faul, pa bi trebalo da je to jasno receno vec tad. 

 

Doduse zasto je onda Kari na parket poslao Dejvisa koji ima 4 licne, to mi deluje kao poprilicna greska. Posebno zato sto je on cuvao Tokoa, a moglo se naslutiti da ce on primiti loptu.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

Sad videh zadnji napad, odličan pas Polonare, ali ne mogu da verujem kako je Kjurik zaspao u odbrani. Užasan potez. 

Kjurik i odbrana, to je bila katastrofalna greska. Napisao je ekovec da je Barsa bila bez srca...kao izduvan balon. Titula na jedan mec je men bzvezno, trebalo je kao u Nemackoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Del Piero said:

Ja nisam cuo, ali je Edin tokom timeuouta rekao kako ce Barsa praviti faul, pa bi trebalo da je to jasno receno vec tad. 

 

Doduse zasto je onda Kari na parket poslao Dejvisa koji ima 4 licne, to mi deluje kao poprilicna greska. Posebno zato sto je on cuvao Tokoa, a moglo se naslutiti da ce on primiti loptu.

 

Nemogu sad da garantujem. Ali gledao sam stream bez reklama i bez komentatora, tako da se baš fino čulo šta pričaju na time-outovima. Kad je počeo taj zadnji TO, neko je pitao no foul? I koliko se sječam, potvrđeno je da se ne pravi faul.

 

A zašto je to bilo posle promenjeno, može biti da zbog toga što Polonara nije bio očekivan u igri, ni da če doči do lopte. A mislim da se je pre toga dosta mučio sa slobodnima. Pa kad je Kari ugledao tu priliku, promenuo odluku i počeo da traži faul.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nemogu sad da garantujem. Ali gledao sam stream bez reklama i bez komentatora, tako da se baš fino čulo šta pričaju na time-outovima. Kad je počeo taj zadnji TO, neko je pitao no foul? I koliko se sječam, potvrđeno je da se ne pravi faul.

 

A zašto je to bilo posle promenjeno, može biti da zbog toga što Polonara nije bio očekivan u igri, ni da če doči do lopte. A mislim da se je pre toga dosta mučio sa slobodnima. Pa kad je Kari ugledao tu priliku, promenuo odluku i počeo da traži faul.

Ali mislim da su vikali faul odmah po prijemu loptu, a primio ju je Toko dok ga je Davis cuvao.

 

Ima rezona da se Toko salje na bacanja, ali onda ne stavis prvu peticu sa 4 licne da ga cuva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...