Jump to content

Poslednji Utisci iz Emigracije


mrd

Recommended Posts

1 minute ago, Denis Jasharevic said:

 

Ma znam ... vidi se to ..... sta da ti kazem brate, drzi se ..... nije ti lako, posebno porodici.

 

A što mi nije lako? Pa tako i treba da bude. Lako i lepo. Porodična ljubav, napredak svakog dana.


Gledaj ti tvoju situaciju.

2 minutes ago, Doorn said:

Kao neko ko gradi svoju karijeru u Japanu, vjerujem da si se bar nekad dobro opio u karaoke baru. 

Znas koliko im je vazna ta after work socijalizacija. 

 

Da me neko pita šta najviše mrzim u Japanu, bilo bi - nasilne večere i opijanja. Bio sam jednom u karaoke baru, nikada više. Izvinjen sam, kao stranac.

 

Link to comment
Share on other sites

Slusam jutros vesti i pade pitanje koliko prosecan verenicki prsten kosta u Cali? Odgovor $9,000! Ja se ovde nikada ne bih ozenio. Poludeo narod.

Prosecna cena u US je izmedju $2,000-$12,000. Svet je totalno odlepio. 

Brak je mrak!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mrd said:

Slusam jutros vesti i pade pitanje koliko prosecan verenicki prsten kosta u Cali? Odgovor $9,000! Ja se ovde nikada ne bih ozenio. Poludeo narod.

Prosecna cena u US je izmedju $2,000-$12,000. Svet je totalno odlepio. 

Brak je mrak!

 

Pa to kad forma postane bitnija od sustine....

Koji je procenat razvoda? 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Sunshine State said:

 

Pa to kad forma postane bitnija od sustine....

Koji je procenat razvoda? 

Dobro ti je pitanje. Googlao sam:

60 percent
 
The national divorce rate is about 50 percent. In California, it's 60 percent.Jun 25, 2012
Ovo je porazavajuce. Koji smo mi neobicni tipovi, nismo se razveli. :P
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mrd said:

Dobro ti je pitanje. Googlao sam:

60 percent
 
The national divorce rate is about 50 percent. In California, it's 60 percent.Jun 25, 2012
Ovo je porazavajuce. Koji smo mi neobicni tipovi, nismo se razveli. 😛

Jbg sunshine state, leptirici, never find dance floor empty...
U Cali to rade zbog slikanja samo. 🙂 🙂 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:

Dobro, to mi je jasno, ali brate, to može i drugačije da se reguliše. 

Ne moze, avio kompanije su gomila razbojnika. Da li si stvarno rezervisao sediste? jer da rezervises sediste ima da platis dodatno. Iako zavisi koja kompanija.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, nisam ga rezervisao u smislu platio, ali sam mogao da ga odaberem, što sam i uradio. Juče online check in, sedište piše na boarding passu, danas na counter-u - sorry nemate sedište, biće vam dodeljeno na gate-u. Wtf? 

 

Delta je u pitanju, MIA-ATL. Sedišta za ATL-FRA potvrđena. 

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Eddard said:

Ne, ne, nisam ga rezervisao u smislu platio, ali sam mogao da ga odaberem, što sam i uradio. Juče online check in, sedište piše na boarding passu, danas na counter-u - sorry nemate sedište, biće vam dodeljeno na gate-u. Wtf? 

 

Delta je u pitanju, MIA-ATL. Sedišta za ATL-FRA potvrđena. 

Videli da si turista, nisi Amer, pa sta da ti ugadjaju, ko zna kad ces opet doc' 😄

1 minute ago, Eddard said:

Jeste, evo sad ću, samo što nisam emoji16.png.

Sad vidim u app-u, dodelili nam 38. red, majke im ga... A prethodno odabrana mesta su bila 22., tako da ne mislim da će nešto zaraditi.

A sto ti je bitan red na tom kratkom letu? 

Meni bitnije da imam sediste do prozora na tim letovima, a red mi manje bitan...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Eddard said:

Ne, ne, nisam ga rezervisao u smislu platio, ali sam mogao da ga odaberem, što sam i uradio. Juče online check in, sedište piše na boarding passu, danas na counter-u - sorry nemate sedište, biće vam dodeljeno na gate-u. Wtf? 

 

Delta je u pitanju, MIA-ATL. Sedišta za ATL-FRA potvrđena. 

To cesto bude iznenadjenje za ljude koji su navikli na medjunarodne letove, pa misle da su rezervisali sediste.

Mozes da rezervises - tj platis za sediste, tako da neko je platio i tebe pomerio. 

 

Sunshine rece, ne desava se cesto, pogotovo Delta ne bi trebala da ima prebukirane letove, kad im je ATL hub. Imas i gore od njih :classic_smile:

 

Razbojnici sta da ti kazem.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eddard said:

Ne, ne, nisam ga rezervisao u smislu platio, ali sam mogao da ga odaberem, što sam i uradio. Juče online check in, sedište piše na boarding passu, danas na counter-u - sorry nemate sedište, biće vam dodeljeno na gate-u. Wtf? 

 

Delta je u pitanju, MIA-ATL. Sedišta za ATL-FRA potvrđena. 

US airlines su autobus servis Beograd Zlatibor, reketini autobusi, ako znas na sta mislim.

Toliko su neljubazni, posebno od 911 kad su jos i dobili pravo da ti rade ono sto je Tito prestao da radi posle 48-e. Oni su razlog da ja najcesce uz izrazito negodovanje familije putujem svojim kolima. Nema niko da me zeza, a stanem kad hocu i gde hocu.

Tako ti je to sa avionima u US.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sunshine State said:

Meni bitnije da imam sediste do prozora na tim letovima, a red mi manje bitan...

 

Eto kako se ljudi razlikuju, ja iskljucivo do prolaza biram, platim. Nocna mora da mi neko debel ili veliki zagradi put do toaleta 🙂

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sunshine State said:

Ma let Miami - Atlanta mozes se izdrzati, a mnogo lepse da gledas malo Floridu, Everglades, obalu....prekookeanski mi bolje prolaz

 

Znam, letela izmedju Vasingtona i Dzeksonvila. Ono jeste da ti avioni izgledaju malo retro. Lepo je sto relativno nisko lete, pa moze da se posmatra. 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sunshine State said:

Ma let Miami - Atlanta mozes se izdrzati, a mnogo lepse da gledas malo Floridu, Everglades, obalu....prekookeanski mi bolje prolaz

Sve zavisi - ako letis nocnim, bolji je prozor da spavas. Ja obicno ka Evropi biram prozor a ka US prolaz.

A ovi lokalci, svejedno, sve dok nije u sredini :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...