Jump to content

Najvažnija sporedna stvar na svetu - Forum


Lobotomija

Recommended Posts

Quote

Nekoliko vrlo lose formulisanih, zbunjujucih pitanja na ovom testu ……… I zbog toga me neznatno pomerilo ulevo i na gore u odnosu na prethodni test ………

 

Da, neka pitanja su dvosmislena i trebalo bi da imaju i trecu opciju (ne numericki, vec principijelno) kao odgovor/stav.

 

Vrlo sam nezadovoljan svojim rezultatima i moracu da poradim na sebi vise po tom pitanju.

Edited by McCarthy
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yoyogi said:

Ma, zabava, kada izadjes na izbore i glasas, ovo nema veze sa zivotom.

 

I ima i nema ……… recimo za mnoge ce biti iznenadjenje da su Trump, Hillary i Hussein vrlo, vrlo blizu jedno drugom, a vrlo blizu i Hitleru, kao mainstream americke politike :roflmao:  ………… a mi ih vidimo kao zestoko suprotstavljene …..

 

Quote

spacer.pngspacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

A sada neka se svako nadje u svojim rezultatima, ja sam otprilike kvazi libertarian, znaci hteo bih to da budem, ali nisam :roflmao: pa su me oznacili kao "libertarian" ……..

 

dok vecina vas, moram to reci, pripadate nezrelim tinejdzerima koji ne znaju kako svet ustvari funkcionise :classic_biggrin: i hocete puno besplatnih stvari, drugim recima vi ste vojska Bernie Sandersa 😋……… feel the bern!!! Sto I ne cudi s obzirom da smo svi iz SFRJ. 

 

Osim gospodina Ironside-a koji je prilicno ono za sta se i izdaje - libertarian.

 

spacer.png

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mrd said:

Pre 10 godina bio na istoj altitudi, ali levlje. Dems comunists changed meeacf38d73da3e97391f804f2d338db1da.jpg

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

 

Imam problem sa postavljanjem fotografija. Niste citali sta je sta (ne odnosi se samo na mrda). Levo i desno nisu partije, nego ekonomska dimenzija, vertikalno je socijalna dimenzija. 

 

Posto nema sanse ne znam zasto da postavim sliku, kada hocu diretno prevelika je, kada hocu sa sajtova ostavi samo link. Evo link kopirane fotografije posle testa i objasnjenje sta je sta https://imgur.com/U2NTZxc

 

 

Horizontalno, ekonomski, levo je - Komunizam (kolektivizam) 

 

desno je - Liberalizam (neo - liberalizam) 

 

Vertikalno, socijalni, gore je - Diktatura (fasizam)

 

dole je - Liberalizam (anarhija)

 

Elem, moj rezultat je gotovo identican tvom... 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yoyogi said:

Koji si ti dobar momak!

 

56 minutes ago, Yoyogi said:

…… ovo nema veze sa zivotom.

 

25 minutes ago, Yoyogi said:

Samo vi pratite te dijagrame i zaludjuste se njima ……..

 

5 minutes ago, Yoyogi said:

Bas ti doslo da kazes.

 

 

Meni je zao sto ne pricamo o tebi i tvojim neverovatnim zivotnim uspesima koji se granice sa nemogucim i nadnaravnim …….. ali ovo nije forum o Yoyogiju, ni o Japanu …….. pusti nas da se igramo, nisi ti nas nivo, ti si daleko gore, medju zvezdama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, melankolic said:

Trump desniji u autoritarizmu od Hitlera.
🙂

 

A tek koliko je desniji od Staljina :roflmao:…….

 

Sta tacno znaci tvoje zapazanje? Da je levi autoritarizam bolji od desnog? :roflmao:

 

U cemu? U broju ubijenih ……… pa to jeste …… levi je pobio mnogo vise ljudi, ali ne vidim neku drugu razliku.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Pa dobro, mi onoliko koliko smo (polu)pismeni - toliko smo jadni i shvatili.

 

Za nas i nije bolje. Ipak hvala na objasnjenju koje nismo sposobni da razumemo :roflmao:

 

Ma nisu partije, kakve partije, odakle ti to ……. :whistling:

 

spacer.png

 

 

Naravno da jesu u nekom od rezultata koje kao sto i sam vidis nije striktno levo i desno... 

Link to comment
Share on other sites

Kolika je samo ova strelica Demokrata do socijalizma. Ceo krug da se prođe ili slikovitije od istočne do zapadne obale USA. Dok su Republikanci gotovo pa u krevetu sa fašistima.
Da nešto nije u redu vidi se i po tome što je demokratski socijalizam Cortezove proglašen libertarijanskom ideologijom.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Baby said:

Naravno da jesu u nekom od rezultata koje kao sto i sam vidis nije striktno levo i desno... 

 

40 minutes ago, melankolic said:

Kolika je samo ova strelica Demokrata do socijalizma. Ceo krug da se prođe ili slikovitije od istočne do zapadne obale USA. Dok su Republikanci gotovo pa u krevetu sa fašistima. 
Da nešto nije u redu vidi se i po tome što je demokratski socijalizam Cortezove proglašen libertarijanskom ideologijom.

 

Ja ipak ovo ne bih shvatao ozbiljno, kao sto neki vec rekose, ovo jeste manipulativna  igrica. Ali vi biste po obicaju da malo mračite, meni je ovo samo zabava.

 

Pozicije partija na ovim grafikonima su odredjene po njihovim programima ……….. medjutim, u realnom zivotu yebe se Okazio-Nakazio za program Demokratske Partije, najverovatnije da ga nikada nije ni procitala, ako i jeste - nista nije razumela. Ne moze, glupa.

 

Moglo bi se to reci i za Trumpa, koji je republikanac samo po crvenoj kravati koju ne skida ni dok spava, valjda da bi dokazao da jeste :roflmao:. Niti se on zbog toga previse uzbudjuje. Kao sto vidite republikanska stranka ima veliku dubinu na grafikonu, tu ima svega i svacega. Od KKK pa do Miltona Friedmana.

 

To sto Bernie Marx i Okazio-Nakazio zele da zaposle 10 miliona Amerikanaca u drzavnoj sluzbi, kako bi postali druga drzava posle Severne Koreje koja nema "nezaposlenih" bi bio zaista krupan zalogaj i za Staljina i za Hitlera :roflmao:, cak bi se i oni malo pocesali iza uha i rekli ……. majku mu boziju, pa to ni Tito nije ostvario!!!

 

A Tito je samo organizovao i poslao balkanske migrante za Austriju i Nemacku, :classic_biggrin: on je bio superiorno inteligentno bice za Okazio-Nakazio i Bernie Marxa. Nije bio tolika budala da je mogao i pomisliti kako moze zaposliti sve Jugoslovene.

 

-----------------------------------------------------

 

Ja recimo vidim americku trenutnu politiku vise kao na ovom grafikonu …… s tim sto bi zamenio mesta Trumpu i Johnsonu ……

 

spacer.png

 

 

 

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mladi ljudi idu lijevo, traze pravdu, jednakost, pa kada zarade neke pare okrenu se malo desno, pa kada ostare, ako se nisu obogatili, sto je jako malo procenat nrmalno, opet bi lijevo, lijecenje, penzija itd.

Normalno je da se ljudi mijenjaju tokom godina i da se opredjeljuju prema sopstvenom interesu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...