Jump to content

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kod kog telefona se baterija pokazala najbolje u praksi u smisli da je njeno trajanje nakon 2-3 godine najpribližnije onome koliko je trajala kad je telefon bio nov?

 

Ja sam inicijalno bio oduševljen sa Redmi Note 8 Pro u svakom segmentu, a pogotovo trajanjem baterije koja je u intezivnom modu, ali bez igranja igrica, trajala bez problema 48 sati, a u režimu slabijeg korišćenja sastavljala i 4 dana. Nakon manje od godinu dana baterija je počela popuštati, a sad, nakon nekih 15-16 meseci ne može da sastavi 24 sata intenzivnog korišćenja, i to bez igrice koja je najzahtevnija u tom segmentu, odnosno jedva 48 u baš štedljivom modu, to ja pad od više nego 50%. I prethodni telefon mi je stradao od baterije a bio je MI 5 te nakon početnog oduševljenja brendom to sad postaje ozbiljno razočarenje i razmišljam o alternativama.

Link to comment
Share on other sites

Da nisi promenio navike ? Ja imam stariji Xiaomi i recimo kada sam na GO i kada ga koristim samo za telefoniranje baterija traje danima. A kada radim i na njemu čitam novine i slušam jutarnje programa preko youtube spržim bateriju za par sati (kupio drugi punjač koji držim na poslu za te potrebe).

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Romantik said:

Kod kog telefona se baterija pokazala najbolje u praksi u smisli da je njeno trajanje nakon 2-3 godine najpribližnije onome koliko je trajala kad je telefon bio nov?

 

Ja sam inicijalno bio oduševljen sa Redmi Note 8 Pro u svakom segmentu, a pogotovo trajanjem baterije koja je u intezivnom modu, ali bez igranja igrica, trajala bez problema 48 sati, a u režimu slabijeg korišćenja sastavljala i 4 dana. Nakon manje od godinu dana baterija je počela popuštati, a sad, nakon nekih 15-16 meseci ne može da sastavi 24 sata intenzivnog korišćenja, i to bez igrice koja je najzahtevnija u tom segmentu, odnosno jedva 48 u baš štedljivom modu, to ja pad od više nego 50%. I prethodni telefon mi je stradao od baterije a bio je MI 5 te nakon početnog oduševljenja brendom to sad postaje ozbiljno razočarenje i razmišljam o alternativama.

Telefon-LAND-ROVER-Dual-Sim-Veci-Model-N

Baterija traje 10 dana uz intenzivno koriscenje, moze da dopuni drugi telefon, baterijska lampa odlicna, hvata signal bolje od ostalih......

Telefon za boravak u divljini.

:default_coffee:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Apsolutno, ne vidim razliku između sad i maja 2019 kad sam ga kupio.

Moj je pro, zaboravih da dodam, devojka ima običan, njoj je oslabila malo, ali ona ga baš prži sa igricama. Meni je redovno na 35-40% na kraju dana, a konstantno je na mobilnim podacima.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Da dodam i ja pozitivna iskustva ( mali od svastike 😄 ) ... posle 2 god intezivnog non stop korišćenja....

 

I da se Samsung tera u qr#c ... kada su mi uključeni "mobilni podaci" , ponekad se baterija toliko zagreje da telefon bukvalno ne mozes da drzis u ruci ... S20

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сви смо добили. Баш гледам да ли да мењам или да остајем.

Слично је урадио и ВИП пре 7-8 година, али си могао да пребациш број у другу мрежу. Сада не можеш то да урадиш.

Edited by Referent
Link to comment
Share on other sites

Hmm, trebalo bi da može. Svaka promena uslova u ugovoru mora da se najavi 30 dana ranije i imaš pravo na raskid s tim što moraš da platiš uređaj ako si uzeo na rate.

 

Elem, u vipu odlična promocija do kraja meseca. Neka komplet tarifa ili tako nešto. Danas sam produžio ugovor na broj kod ćerke. Do sada je bila intarifa a sada sam je prebacio na Neo 3 plus prenesi net 20 i dobila 1TB neta na 2 godine. Prvih 6 meseci po 110 dinara jer se šeruje net sa kartice na kojoj je prenesi na njen broj a posle toga 18 meseci 1910 dinara. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Knipex said:

Hmm, trebalo bi da može. Svaka promena uslova u ugovoru mora da se najavi 30 dana ranije i imaš pravo na raskid s tim što moraš da platiš uređaj ako si uzeo na rate.

 

Elem, u vipu odlična promocija do kraja meseca. Neka komplet tarifa ili tako nešto. Danas sam produžio ugovor na broj kod ćerke. Do sada je bila intarifa a sada sam je prebacio na Neo 3 plus prenesi net 20 i dobila 1TB neta na 2 godine. Prvih 6 meseci po 110 dinara jer se šeruje net sa kartice na kojoj je prenesi na njen broj a posle toga 18 meseci 1910 dinara. 

А1 ме одвраћа само због сигнала. И колега каже да је лош нет на послу. С понуда делује супер.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...