Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, Slavisa iz Tavankuta said:
To je sve glupost.
Eto ja ne znam kakav je oneui.

Mada mi se ne svidja bas taj cist android nesto posebno.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 

Pa jel valja ovo što je stiglo?

 

Valja, zasto ne bi valjalo?

Ja ne volim cist android, dobro na oxygenu je malo drugacije

Link to comment
Share on other sites

@Klotzen Ako sam ja dobro skontao onaj tvoj prvi link nije redmi note 9 pro, vec mi 9 pro . Totalno drugi telefon.

Taj mi9 pro mislim da ni nema kod nas u prodaji, tj nije za Evropu. To je moz se reci flagship telefon od prosle godine. Ima flagship procesor .

Dok je redmi note 9 pro mid ranger telefon sa mid ranger procesorom.

 

Xiaomi ima MI seriju telefona koji su "kao" kvalitetniji , bolji hardver

i redmi seriju , koji su sa malo slabijim hardverom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Slavisa iz Tavankuta said:

@Klotzen Ako sam ja dobro skontao onaj tvoj prvi link nije redmi note 9 pro, vec mi 9 pro . Totalno drugi telefon.

Taj mi9 pro mislim da ni nema kod nas u prodaji, tj nije za Evropu. To je moz se reci flagship telefon od prosle godine. Ima flagship procesor .

Dok je redmi note 9 pro mid ranger telefon sa mid ranger procesorom.

 

Xiaomi ima MI seriju telefona koji su "kao" kvalitetniji , bolji hardver

i redmi seriju , koji su sa malo slabijim hardverom

missim meni je i 30k puno za telefon.. ne u smislu da neam, vec generalno dati za telefon kao telefon..

al da idem preko telenora ko sto sam i do sada, duplo losiji po performansama bi me izasao isto oko 30k na ugovor, pa reko onda bolje da uzmem neki mid range van telenora, nego under low range za iste novce u teleneru ili bilo kojoj mrezi..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

missim meni je i 30k puno za telefon.. ne u smislu da neam, vec generalno dati za telefon kao telefon..
al da idem preko telenora ko sto sam i do sada, duplo losiji po performansama bi me izasao isto oko 30k na ugovor, pa reko onda bolje da uzmem neki mid range van telenora, nego under low range za iste novce u teleneru ili bilo kojoj mrezi..:default_coffee:
Razumem ja tebe. Vec sam samo napisao da uporedjujete pogresne telefone. Taj xiaomi mi9 pro sto je klotzen postavio, nema kod nas. To nije isti telefon kao redmi note 9 pro
Link to comment
Share on other sites

Neko te zove sa nepoznatog broja, a nećeš da se javiš ili ta osoba ništa ne kaže kad se javiš ili jbm li ga koja situacija. I onda ti u istoriji poziva vidiš da je to Rale Majstor, jer ga je tako neko umemorisao u svom imeniku. Tako nekako funkcioniše. Koristio sam caller ID, sad ne funkcioniše, odnosno vidim da treba da se plati.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...