Jump to content

R.I.P.


Ivan

Recommended Posts

A baš poslednjih dana zbog Mustafe ponovo gledam Velo misto ☹️ A sad ode i Jozo škovacin 😭

 

Još iz te ekipe ostaše Mira Furlan, Milan Štrljić, Aljoša Vučković, Vlasta Knezović, Mladen Barbarić, Duško Valentić, možda poneka sitna uloga.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stiletto said:

A baš poslednjih dana zbog Mustafe ponovo gledam Velo misto ☹️ A sad ode i Jozo škovacin 😭

 

Još iz te ekipe ostaše Mira Furlan, Milan Štrljić, Aljoša Vučković, Vlasta Knezović, Mladen Barbarić, Duško Valentić, možda poneka sitna uloga.

...neka ih živih, nemoj otkrivati niz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Što stalno pominjete ljude koji su živi na ovoj temi? Ovo je tema namijenjena onima koji su otišli sa ovog svijeta. Trebalo bi isključivo o njima da se piše, a ovi koji su živi neka žive koliko mogu. Nemojte zamjeriti, samo mi smeta ta licitacija sa živim osobama.

Potpuno si u pravu, desi se da ponese prica.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Preminuo glumac Borivoje Kandić

Valjevska-bolnica-5.jpg

Borivoje Kandić u predstavi Valjevska bolnica (prvi sa leve strane), arhiva JDP.

U Beogradu je u ponedeljak uveče preminuo glumac Borivoje Bora Kandić, poznat po ulozi mladog Vuka Karadžića u TV seriji "Vuk Karadžić", reditelja Đorđa Kadijevića.

 

http://rs.n1info.com/Kultura/a681318/Preminuo-glumac-Borivoje-Kandic.html

 

Ode "Vuk Karadžić". Sad mi nije baš najjasnije jel on glumio negde posle 1997. ili se povukao ?

Edited by Klotzen
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste,glumio je..imao je epizodne ulogice u nekim serijama i filmovima,al' nemoj sad da me pitas u kojima tacno, jer iskreno ne mogu da se setim na prvu..

Edit:meni ce definitivno ostati upamcen po ulozi mladog Vuka Karadzica,mada sam ga snimio u jos nekim projektima sa kraja osamdesetih/pocetka devedesetih..mozda je cak bio i neki program za decu..tipa "Metla bez drske"..ne mogu zaista da se setim tacno..krecana u mozgu,prashtajte 

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...