Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Cujem huk sa Rajka na terasi.

 

Kad sam bila mala, u jednom periodu sam imala ideju da ne slusam radio prenose, ne gledam sportski deo na dnevniku, nego da cekam reportazu na 2gom kanalu.

 

I tako ja krenem, 15min 0:0, 30min, nema golova, poluvreme, 70, 80min.. rezultat se ne menja..

 

I kaze moj tata, koji na zalost vise nije medju nama, nemoj da se nerviras, dali ste 2 gola u nadoknadi.

 

Rekoh odakle znas?

Video sam na Dnevniku.

 

I cekam ja nadoknadu, a ono ostade 0:0 😀

 

Nek nam je sretna sezona, da padaju golovi u 90min, a ako bas mora, onda i u nadoknadi ❤️

Edited by BojanaCZV
  • Like 14
  • Love 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lep potencijal. Steta sto nemamo samo 3-4 crnca vise.

 

Nekvalitetom odskocili Pavkov i Gobeljic

 

Nadam se da ce pregovori sa Pesicem da propadnu al se bojim da nece

 

Predobro ovo izgleda da bi potrajalo

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sanogo mora biti u prvoj postavi....

E sad sa Kangvom mislim da mnogo brze igramo.

Cak i kornere  treba da izvodi on ,ume opasno da centrira....

Kanga nekako u duelima ostaje na zamlji.....Ono sto mu ovde sviraju u Evropi nece.

Link to comment
Share on other sites

Bas lepa utakmica, dobra igra na obe strane, atraktivni potezi i golovi.

 

Da ne ureknem, ali Kangva i Bukari su bas ono sto nam je trebalo, brzina i igra u pokretu. Nemamo mi generalno slabu tacku, iako Picini ume da zatrokira, ali objektivno smo prilicno dobro i kompaktno sastavljena ekipa. Bila bi bas steta da ne udjemo u LS.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

Naša vihorna uprava nije u stanju da obezbedi punu garnituru dresova (igrači nose novi dres, a štucne i šorceve od prošle godine), a mi se ovde čudimo što ne umeju da dovedu napadača. Monti pajton, jbt. 

Šorcevi nisu od prošle godine imaju ove zlatne detalje koji su kao na ovom dresu ali generalno Im se ne razlikuju ti šorcevi makronovi u dizajnu pa izgledaju kao da su svake godine isti

 

edit: a verovatno se ne razlikuju preterano zbog raznih propisa što uefe što zbog ovih sponzora pa malo tu ima prostora za nešto drugačiji dizajn 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Markoss said:

Bas lepa utakmica, dobra igra na obe strane, atraktivni potezi i golovi.

 

Da ne ureknem, ali Kangva i Bukari su bas ono sto nam je trebalo, brzina i igra u pokretu. Nemamo mi generalno slabu tacku, iako Picini ume da zatrokira, ali objektivno smo prilicno dobro i kompaktno sastavljena ekipa. Bila bi bas steta da ne udjemo u LS.

Kako nemamo, odbrana nam je delovala krajnje amaterski danas u vise navrata.

Videlo se koliko Sanogo znaci.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Spalite me, ali nama je trebao kvalitetniji špic od Pešića samo ako Ohija prodamo, jer realno nije ni on baš za rezervu.


Ovako mi deluje da bi delili minutažu i da se ne bi znalo ko je baš prvi špic, što je u neku ruku i dobro i loše.

 

Ako potpiše, mislim da će biti dovoljno prilike za obojicu da iskoriste svoje minute, pa kako nam bude.

 

Pavkov treba da ide, ako možemo da ga uvaljamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Spalite me, ali nama je trebao kvalitetniji špic od Pešića samo ako Ohija prodamo, jer realno nije ni on baš za rezervu.


Ovako mi deluje da bi delili minutažu i da se ne bi znalo ko je baš prvi špic, što je u neku ruku i dobro i loše.

 

Ako potpiše, mislim da će biti dovoljno prilike za obojicu da iskoriste svoje minute, pa kako nam bude.

 

Pavkov treba da ide, ako možemo da ga uvaljamo.

Sve je to u redu, al zasto da te spalimo?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam godinama kukao kako mi ove nasa livada tekme moramo da nabijamo i igramo atraktivno od pocetka do kraja - tako da sam zadovoljan prikazanim. Uz Kangwu i Bukarija ova ekipa moze i ume da igra fudbal. Ipak, mora da se primeti taj uzasan disparitet u kvantitetu (a vala i kvalitetu) izmedju zadnje linije i ostatka tima. Za spica i ne brinem toliko. Ima tu igraca koji ce doprinositi golovima. Takva nam je i koncepcija tima, ali ovih 6 igraca na 4 pozicije, od kojih je jedan spreman za prodaju, a drugi je Gobeljic (mila majko), stvarno zabrinjavaju. Daj Terza ne jajari nego iskoristi priliku da napravimo iskorak.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bobby Shurda said:

Šorcevi nisu od prošle godine imaju ove zlatne detalje koji su kao na ovom dresu ali generalno Im se ne razlikuju ti šorcevi makronovi u dizajnu pa izgledaju kao da su svake godine isti

 

edit: a verovatno se ne razlikuju preterano zbog raznih propisa što uefe što zbog ovih sponzora pa malo tu ima prostora za nešto drugačiji dizajn 


Ok, moja greška za šorc, ali štucne definitivno jesu od prošle sezone i imaju tamno plave detalje, kao na dresu od prošle godine. 
 

A prošle sezone jesmo nosili šorceve od pretprošle jedno par meseci, tako da je ovo ipak veeeeliki napredak. Ko zna, možda za nekih par godina izađemo kao pravi profesionalni klub. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Ok, moja greška za šorc, ali štucne definitivno jesu od prošle sezone i imaju tamno plave detalje, kao na dresu od prošle godine. 
 

A prošle sezone jesmo nosili šorceve od pretprošle jedno par meseci, tako da je ovo ipak veeeeliki napredak. Ko zna, možda za nekih par godina izađemo kao pravi profesionalni klub. 

mora negde i da se uštedi, kako da plate rišarija i bakajoka

Link to comment
Share on other sites

Dobra premijera. Odavno ovako nismo delovali na premijeri, a nije tako delovalo tokompripremnih...

 

Ono što mi se najviše svidelo su pojačanja... Ako sepo jutru dan poznaje, obojica to jesu, a izgleda da smo dobili i iz svojih redova par pojačanja, pre svega mislim na Mustafu.Raduje da dečko izgleda može da pokrpi i desno.

 

Gol Kangve meni potez utakmice. Prijem desnom i iz prve šut levom. Baš prelepo za videti.

 

Bukari je mogao da ima het-trik na debiju, da je sudija bio dorastao događaju i da se izbegao onaj milimetarski ofsajd. Njegovo kretanje kod gola me je baš fasciniralo. Baš se videlo koliko prati Mirka i usporava da bi ostao van ofsajda pri pasu.

 

@Čvarkov I naravno da nam treba špic, ali bojim se da je i ovo do sada od naše "sposobne" uprave previše i da nema šanse da ubodu hettrik 🤣🤣🤣

Ono što brine je da mi desnog beka nemamo  i da tu gori možda i više nego za napadača. Pored toga fali i štoper, jer mislim da je mali Leković prezelen za nešto ozbiljnije osim za 20ak minuta pri ovakvom rezultatu.

 

Ako se uprava izdigne iznad svojih mogućnosti i dovede napadača kalibra ova dva dosadašnja pojačanja i normalnog desnog beka, imamo čemu da se nadamo u Evropi... Možda čak i nekom iskoraku u odnosu na prethodne sezone.

 

Sve u svemu, odlična premijera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo zezancija sa Pesicem? Covek izjavi kako nece da dodje u Zvezdu, sve nesto ironicno prica kao da je uvredjen, a onda za dva dana dolazi na pregovore? Nema nista smisla pogotovo ako je istina da je njegova izjava bila upucena Stankovicu koji je navodno izjavio da Pesic nema kvalitet za nas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...