Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Nikolic ima kvalitet za Zvezdu od pre 6-7 godina. Ono recimo kao neki talenat poput Ristica onomad (mada verovatno slabiji), pa ga mi kao forsiramo i trpimo da bismo zaradili nesto. Za Zvezdu sa evropskim takmicarskim ambicijama on nema kvalitet.

 

Previse gresi, ja se slazem da svaki mladi igrac ima decije bolesti, ali on ih ima mnogo i predugo traju 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Je l dobio pesmu na treningu u znak podrske?

 

Види се по тексту (горе човјек што је поставио) из тог времена како се опходило према 3,14чкицама. А балвани су се редовно зајебавали док не оду ђе им је мјесто.

Сличан кукавичлук Веље Николића против Хофенхајма и Шиље Пешића против Трабзона нико у медијима није ни поменуо. Данас је баш ниска тарифа, бурек и јогурт угасе сваку критику у медијима, а дебили попут Срнића и Гобељића добијају подршку по тренинзима.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Venger said:

Nikolic ima kvalitet za Zvezdu od pre 6-7 godina. Ono recimo kao neki talenat poput Ristica onomad (mada verovatno slabiji), pa ga mi kao forsiramo i trpimo da bismo zaradili nesto. Za Zvezdu sa evropskim takmicarskim ambicijama on nema kvalitet.

 

Previse gresi, ja se slazem da svaki mladi igrac ima decije bolesti, ali on ih ima mnogo i predugo traju 

 

nije vise ni mlad igrac, 24 godine

 

ane kazem da je kvalitet gobelje ali on igra na poziciji na kojoj imamo 5 boljih igraca tako da nema svrhe da ga guraju toliko

Link to comment
Share on other sites

Nikolic je trenutno jako los igrac, bar 40% gori od vremena kada je debitovao. Za razliku od one 2 cepanice, on radom i treniranjem moze da bude bolji.

 

Problem je sto njega tacno zabole da bude bolji, kapiram da je on sebi vrhunska igracina. A najveci problem je podjebavanje kolmovanog direktora, sadasnjeg i prethodnog trenera da je on igrac koji je ''obrnuo igricu'', ''najspremniji od svih'' i ostale baljezgarije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

Nikolic je trenutno jako los igrac, bar 40% gori od vremena kada je debitovao. Za razliku od one 2 cepanice, on radom i treniranjem moze da bude bolji.

 

Problem je sto njega tacno zabole da bude bolji, kapiram da je on sebi vrhunska igracina. A najveci problem je podjebavanje kolmovanog direktora, sadasnjeg i prethodnog trenera da je on igrac koji je ''obrnuo igricu'', ''najspremniji od svih'' i ostale baljezgarije. 

Po njegovo ponasanju i stavu na terenu se tacno vidi da on za sebe misli da je zvezda tima, i da je igracina. 

Nesto kao Radonjic svojevremeno dok nije slozio kockice u glavi i resio da se posveti makar malo fudbalu. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Igor_ said:

Nesto kao Radonjic svojevremeno dok nije slozio kockice u glavi i resio da se posveti makar malo fudbalu. 

Samo što je Radonjić bio mnogo talentovaniji od njega. Nivo koji je mogao da dostigne Radonjić je daleko veći od onoga što bi potencijalno mogao da postigne Nikolić, samo da su im glave "čiste".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Samo što je Radonjić bio mnogo talentovaniji od njega. Nivo koji je mogao da dostigne Radonjić je daleko veći od onoga što bi potencijalno mogao da postigne Nikolić, samo da su im glave "čiste".

Tacno, u toliko jos gore sto cemo Nikolica gledati sve vise i vise. 

Link to comment
Share on other sites

Kakvog smo se mi igraca odrekli..

 

Quote

Представили су у Емену Ришаира на стази за формуле, алудирајући тако вероватно на његову брзину, али за сада не добијају шта су желели. На седам утакмица у шампионату Холандије био је стартер, али нема ни погодак, ни асистенцију.

:smiley50:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Pricamo o najboljih 20 igraca Srbije. A ne o Gobeljicu i ostalima... Ne vidim cemu pravljenje paralela non stop. 

Па како ти није јасно? Пиксијев фудбал је персонификација праве Звезде!

Да не идемо даље, замисли задњих неколико Звездиних тренера које би измјене правили на 0:1 у одличујућем мечу. О поставци са 2 слична шпица и исподпросјечне задње линије са све пас игром до ноге, да не причамо…

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Pricamo o najboljih 20 igraca Srbije. A ne o Gobeljicu i ostalima... Ne vidim cemu pravljenje paralela non stop. 

Paralela da Ivan Ilic sa 21 godinu moze da igra u vaznoj utakmici za Srbiju a u Zvezdi niije mogao ni da debituje valjano jer se morao uvaliti brze bolje za 2 miliona i to 2017 godine. Da ne pominjem da je kod nas Stankovic ne moze da igra u vezi jer je MLAD. 

 

Radonjic, Zivkovic kao krila mogu da igraju Wb iako nemaju vremena da uvezbaju al zato Motika, Mustafi, Mitrovic ne mogu iako bi imali x puta vise vremena da uvezbaju to. Pa tako umesto toga ili se smenjuju na krilu ili  ne igraju uopste. 

 

Paralela je i zato sto najbolji strelac Srbije moze da se vraca do 16 metara i da trci kao lud al Katai dodje do polovine  ,,jer je zaduzio Zvezdu" i nema potrebu da se umara.  

 

Paralela je da izgleda formacija sa 2 napadaca nije zastarela i da tako moze i danas da se igra. 

 

Paralela je da moze da se igra i bez zadnjeg veznog koji ne zna da da pas i samo zna da krlja i ispucava loptu. 

 

Paralela  je da igraju mladi igraci iako im je u repki neuporedivo teze nego u klubu a kod nas se vracaju Krticici i moraju Srnic i Gobeljic da igraju. 

 

 

Nije poenta u kvalitetu igraca vec u zelji da se igra fudbal, davanju sanse mladim igracima  i usadjivanje mindseda da se ore teren a ne da se preskace lopta da slucajno ne zadobijes udarac

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ivan Ilic je prodat za 3.5 miliona, cisto da se zna. Inace, mislim da je najbolji klinac kog sam ikad gledao u juniorskom fudbalu u Srbiji, tik iza Luke Jovica. Treci je Vlahovic. 

 

Svakako je reprezentacija pokazatelj koliko dobar i moderan trener znaci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Markoss said:

Ivan Ilic je prodat za 3.5 miliona, cisto da se zna. Inace, mislim da je najbolji klinac kog sam ikad gledao u juniorskom fudbalu u Srbiji, tik iza Luke Jovica. Treci je Vlahovic. 

 

Svakako je reprezentacija pokazatelj koliko dobar i moderan trener znaci. 

2.5 kazu svi sajtovi

 

A sta nam znaci i 4 miliona u Lš sezoni kad smo sad mogli da uzmemo 10 da smo imali pameti??

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Redstar0356 said:

2.5 kazu svi sajtovi

 

A sta nam znaci i 4 miliona u Lš sezoni kad smo sad mogli da uzmemo 10 da smo imali pameti??

 

Ivan za 3.5, Luka za 2. Slazem se svakako sa opservacijama, nego ovo su tacne cifre, mada me ne bi iznenadilo da je bilo ugradjivanja, pa da je vise odgovaralo da se predstavi da je za manju lovu otisao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...