Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

On 9/18/2022 at 11:41 AM, Abizolirni said:

vecu su da se protiv forumasa podnesu iste zbog klevete a bez materijalnog dokaza. Papirici Panticu, papirici.

Materijalni dokazi? Papirići ? Pa svi ugovori su deponovani u savezu! Ugovori su štetni, a ne moje mišljenje o njima!

Link to comment
Share on other sites

Gle, pojavila se vest da smo hteli Bakulu da dovedemo, pa posto se zakomplikovalo eto Mićka. Bas iznenadjujuca vest. Daj da ih uparimo, ako su pare problem za Micka, utapaj negde Ivanica ili Erakovica. Da Bakulu ne zgrabi neki veci klub...

Ako, ako, prosicemo mi za licencu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor_ said:

Koje teranje sprdnje. 

Jos da vrate Degeneka ponovo, Zuleta i da uparimo ubitacan tandem Slavoljub/Dragoljub Srnic i spremni smo za LS. 

Tandem Slavoljub/Dragoljub bi bilo nesto najsmislenije sto smo uradili dugo vremena. Jes da ne znaju fudbal, ali bi zbunjivali protivnike samom pojavom.

 

Znaci, sudeci prema tome da smo jurili i Bakulu mi smo totalno odustali od ideje da dovedemo defanzivnog veznog koji nije operisan od igre prema napred (Ado ili neko slican). Zna li se gde je Aca Tenk? 

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Venger said:

Tandem Slavoljub/Dragoljub bi bilo nesto najsmislenije sto smo uradili dugo vremena. Jes da ne znaju fudbal, ali bi zbunjivali protivnike samom pojavom.

 

Znaci, sudeci prema tome da smo jurili i Bakulu mi smo totalno odustali od ideje da dovedemo defanzivnog veznog koji nije operisan od igre prema napred (Ado ili neko slican). Zna li se gde je Aca Tenk? 

Valjda nema klub🥲 , ne prizivaj ga. 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

                           Borjan 

Gobeljic    Pankov      Babic    Azarov

                       Srnic   Aca Tenak 

Srnic D.              Bakula        Spiridonovic 

                            Pesic

 

Davaj!

Babic gospodin za sve. Kapiten. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Redstar0356 said:

Ako sam ja dobro razumeo, sad ce trener rukometnog kluba da objasni Milojevicu da Srnic i Gobeljic nemaju kvalitet? Tome sluzi forum?

 


Па да, револуционарна идеја која ће се изучавати на “светском универзитетима”.

Рецимо Дејан Савић би кошаркашима требао да одржи час како да остану витки.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...