Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ne bih mogao reci da je ovo danas bio potpuni raspad od igre, bilo je i neke energije u 2.pol sa npr 90% najboljeg sto moze da igra u 11.

Naravno, jasno je koliko je ekipa psih pala i koliko nema trenera koji ce ih trgnuti, pa ce i mecevi na dom livadama biti jako zajebani ubuduce, kao i ovih par u poslednjih 3 nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo je pokazatelj da Zvezda nije cvrst i stabilan klub  i da su dobri rezultati samo zamaskirali nesposobnost uprave. Nama je jedan poraz bio dovoljan da nas resetuje i to bukvalno da nas vrati u one dane pre Vladana Milojeivca. Danas bukvalno svako moze da nas pobedi, i miljama smo daleko i od Lige Evrope, a kamoli od LS. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:
1 hour ago, Venger said:

 

sav ovaj picvajz je iskljucivo zbog trenera. 

Sav ovaj pičvajz je zbog dvojca Terzić-Mita. Milojević nije trener za Zvezdu, ali nije upao sa pištoljima i preuzeo klub neko ga je neko doveo na to mesto. A to je....???

Uspeo je Milojević da uguši Mitrovića i da umesto toga forsira razne Ibrahime, Srniće, Gobeljiće, Nikoliće. Igra bez ideje i bez smisla. Čim smo povukli loptu kroz sredinu mi smo prodisali.

Nema ništa od LŠ sledeće sezone, ali ako to bude cena da se klub očisti, neka bude tako.

Link to comment
Share on other sites

Zar vi stvarno verujete da će smena Ter. i Mrk. promeniti nešto i da će posle teći med i mleko. Ne opet će neka bagra da dođe. I sve će isto da bude samo njih neće biti. U kojoj vi zemlji živite? Sve hoštapleri i primitivci koji se možda ali samo možda jebu za malo veće pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Markoss said:

Sve ovo je pokazatelj da Zvezda nije cvrst i stabilan klub  i da su dobri rezultati samo zamaskirali nesposobnost uprave. Nama je jedan poraz bio dovoljan da nas resetuje i to bukvalno da nas vrati u one dane pre Vladana Milojeivca. Danas bukvalno svako moze da nas pobedi, i miljama smo daleko i od Lige Evrope, a kamoli od LS. 

Ovo sam rekao posle ispadanja. Mi da smo stabilan klub izasao bi Terzic nakon Makabija i rekao, dobro nismo usli u LS, uci cemo sledece godine, imamo stabilne finansije, igraci i trener imaju podrsku i to je to. Idemo dalje. Eventualno bi resio probleme sa Dekijem i igracima unutar kluba i to je sve.

 

Ali ne, on je prvo nabio tenziju svima svojim pricama o 80 miliona evra koje cemo generisati od dve LŠ, pa je dalje kenjao da smo ulozili milione u tim, da imamo najjaci tim u poslednjih 30 godina itd. Sve to je stvorilo ogromna ocekivanja javnosti i prebacilo ogroman pritisak na trenera i ekipu. To su i Izraelci osetili i njihov novinar je na KZŠ pred revans pitao Stankovica da li ce ispadanje od Makabija znaciti potpunu katastrofu za Zvezdu kao klub. Tu je Stankovic burno reagovao i videlo se da je jako napeta atmosfera u ekipi i klubu. A nije bilo potrebe za tim. Onda je otisao trener za kog je Terzic pricao da bi mu dao ugovor do kraja karijere mesec dana pre toga. Uslo se u histeriju, doveden prvi trener kog su se setili. Sve ishitreno i neplanirano.

 

Ovo su sve posledice Terziceve megalomanije i hvalisanja unapred. I odsustva bilo kakvog sistema i plana.

Edited by Venger
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Cim je usao Ivanic, Katai proigrao i ceo tim, 2/2 je licilo na predjasnja srecnija izdanja. 

 

Na kraju rutinska pobeda. Kad su Ivanic i Katai fit, Zvezda ce da dobije 99% utakmica u domacoj ligi. 

 

Moraju nekako da daju recept (mislim i na Partizan) kako se dobija toliki broj utakmica, evo ni Bayern u 7 meceva ne moze da predje 50% u ligi u kojoj dominira.

 

Zna se kako se dobija 99% meceva kod nas, svakako ne samo na osnovu razlike u fudbalskom kvalitetu. Tako ce biti i ovog puta, ako se budu pravile cudesne serije od 15 pobeda i jednim remijem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Sve ovo je pokazatelj da Zvezda nije cvrst i stabilan klub  i da su dobri rezultati samo zamaskirali nesposobnost uprave. Nama je jedan poraz bio dovoljan da nas resetuje i to bukvalno da nas vrati u one dane pre Vladana Milojeivca. Danas bukvalno svako moze da nas pobedi, i miljama smo daleko i od Lige Evrope, a kamoli od LS. 

Svega je ovoga bilo i prošlih sezona u ovom periodu:

2021: Šerif, Vojvodina, Surdulica, Mitjland u Bgd.

2020: Kiprani ...

2019: Bedno izvlačenje prihvata Inđije, bedni poraz od Partizana.....

Ove godine možda i najbolje izdanje na JNA, prvenstvo klaj klaj...

Evropa, jednostavno došla na naplatu sreća potrošena poslednjih par sezona.

Slažem se da sreću treba i zaslužiti.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Juan said:

Sav ovaj pičvajz je zbog dvojca Terzić-Mita. Milojević nije trener za Zvezdu, ali nije upao sa pištoljima i preuzeo klub neko ga je neko doveo na to mesto. A to je....???

Uspeo je Milojević da uguši Mitrovića i da umesto toga forsira razne Ibrahime, Srniće, Gobeljiće, Nikoliće. Igra bez ideje i bez smisla. Čim smo povukli loptu kroz sredinu mi smo prodisali.

Nema ništa od LŠ sledeće sezone, ali ako to bude cena da se klub očisti, neka bude tako.

koliki je god mister bio ucenik u trenerskim vodama, mnogo bolje je sve izgledalo s njim. 

Naravno da su ga oni postavili ali vjerovatno su se prevarili kao i mnogi mi jer realno bio je u strucnom stabu Stankovica pa odradi samostalno sezonu i realno kontas, bice isto kao s njim, kad ono ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Venger said:

Ovo sam rekao posle ispadanja. Mi da smo stabilan klub izasao bi Terzic nakon Makabija i rekao, dobro nismo usli u LS, uci cemo sledece godine, imamo stabilne finansije, igraci i trener imaju podrsku i to je to. Idemo dalje. Eventualno bi resio probleme sa Dekijem i igracima unutar kluba i to je sve.

 

Ali ne, on je prvo nabio tenziju svima svojim pricama o 80 miliona evra koje cemo generisati od dve LŠ, pa je dalje kenjao da smo ulozili milione u tim, da imamo najjaci tim u poslednjih 30 godina itd. Sve to je stvorilo ogromna ocekivanja javnosti i prebacilo ogroman pritisak na trenera i ekipu. To su i Izraelci osetili i njihov novinar je na KZŠ pred revans pitao Stankovica da li ce ispadanje od Makabija znaciti potpunu katastrofu za Zvezdu kao klub. Tu je Stankovic burno reagovao i videlo se da je jako napeta atmosfera u ekipi i klubu. A nije bilo potrebe za tim. Onda je otisao trener za kog je Terzic pricao da bi mu dao ugovor do kraja karijere mesec dana pre toga. Uslo se u histeriju, doveden prvi trener kog su se setili. Sve ishitreno i neplanirano.

 

Ovo su sve posledice Terziceve megalomanije i hvalisanja unapred.

 

Slazem se i s tim, ali je morao i da se dobro pocese po glavi i dovede kvalitetnog trenera, a ne lika koji je chokeovao sa Malmeom i ispao od jebenog Zalgirisa. Nego je to klasicno sibicarsko poslovanje poput, ma osvajamo titule, daj da dovodimo Krstovice, Bogdanoviceve, Azarove, Pruceve, Hajdine i ostale kombine (svaki normalan klub kad bi stao na noge bi odjebao te menadzercice i takvi igraci i takve kombine ne bi mogle da se dovedu u vezu sa Zvezdom). Isto je i sad, ma osvojicemo prvenstvo laganeze sta, moze bilo ko da bude trener, a najbolje da bude ovaj koji ce da nas slusa.

 

Nedopustivo je da trener bude najslabija karika u timu. Milojevicev CV je slabiji od CV-a bilo kog igraca Zvezde iz startne postave. Kako uopste iko moze da ocekuje da ce on ista pozitivno da donese? Da, verovatno je najbolja domaca opcija. Da, pozitivno je sto je jos negde van Srbije radio. Ali zbog cega se ne dovede kvalitetan stranac za trenera koji ima neki renome, rezultat, i koji ce da bude najplacneiji u ekipi? Dovedes mu za pomocnike neke domace koji ce tu da budu za komunikaciju i koji su zaista treneri, a ne Milijas i Vujadin i nemas problem. 

 

Nije problem sto je Dejan otisao, on je svoj limit dosegao, kao i Milojevic svojevremeno i kontraproduktivno bi bilo da je ostao. Problem je sto se nisu zasukali rukavi i sto se nije doveo trener koji je vodio ekipu u nekoj grupnoj fazi Evrope, koji je osvajao titule i koji generalno jeste ozbiljan trener koji ce da ima autoritet u svlacionici.

 

Mi sad izuzetno lose igramo, upitno je dal cemo sa ikakvom prednoscu otici na odmor, a iz Evrope smo ispali, ne matematicki, ali je jasno kao dan da ovde nema boljitka. Sta je sad resenje? Pa svakako da ovaj ostane do zime, jer nema sad poente da se menja. Ako je vec dobio sansu, nek ga istrpe polusezonu, jer sad verovatno ni nema nijedan slobodan trener koji je normalan i koji bi hteo uopste da dodje, a da ima ikakav kvalitet. Sumnjam da Mihajlovicu zdravstveno stanje to dopusta, mada i on ima putea na glavi sto se menadzersianja tice. Ipak, ime je, i samom pojavom bi doprineo da igramo 30 posto bolje. 

 

Mene licno Milojevic nije ubedio da ima ikakav trenerski talenat neophodan da se vodi Zvezda. Kod Stnakovica koji je bio bukvalo trener amater se u startu videla zelja da se igra fudbal, plus gurnuo par klinaca, motivisao neke igrace itd. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Milos said:

Zar vi stvarno verujete da će smena Ter. i Mrk. promeniti nešto i da će posle teći med i mleko. Ne opet će neka bagra da dođe. I sve će isto da bude samo njih neće biti. U kojoj vi zemlji živite? Sve hoštapleri i primitivci koji se možda ali samo možda jebu za malo veće pare.

Znas sta ce promeniti, docice neko manje retardiran koji bu za ovu sezonu doveo krstenog desnog beka i spica jer bi tad imao na raspolaganju da ukrade mnogo vise novca od Lš nego sto ce sad  bez Lš i sa bednim Le izdanjima. Ja sam se pomirio da su oni lopovcine, boli me sto nemaju mozga da to rade kako treba. Ako krades, ulozi pa ukradi na vece i okreci novac, nemoj da pravis palanacki klub. 

Ofk Beograd sa najboljom omladinskom skolom je meka i medina za ugradjivanje u transfere a gospodin je uspeo da ih otera u stecaj, toliko o njegovoj inteligenciji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...