Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

3 hours ago, Kooineeperk said:

Ja jesam skapirao sta si ti napisao ali ti ne kapiras sta ja pisem - nama ne treba igrac koga cemo cekati odredjeno vreme (koliko, 1, 2 meseca, polusezonu?) u trenutku kada smo prodali Ohija i Pavkova i imali rovitog Pesica.

 

Da je malo mozga u klubu, barem se jedan od dvojice Ohi/Pavkov ne bi prodavao kad vec dovode igraca kojeg ce cekati pola sezone.

 

Doveli su igraca koji je van forme, mada je meni iskreno upitno i u kakvoj formi on moze biti? Jel imao prelom obe noge, kidanje ligamenata, sta, pa da moram "odredjeno vreme" da se vraca? I ako jeste, to je nesto sto se zna, a i rade se valjda testovi izdrzljivosti, pa onda i nisu trebali da ga dovode (ili barem da ne prodaju 2 napadaca). 

Ja da se pitam ostao bi Ohi i nikad ne bi došao Pesic, ali se.ne pitam, pita se ono đubre Terzic na žalost.  I naravno da nije u formi neko ko nije igrao skoro od maja i kad je već tu naravno da mu treba vrijeme da pokaže zna li šta ili je dunster... Mada i ovako kljakav je korisniji od Pesica, a nadam se Benu u spicu protiv Mađara,  jer nam je on trenutno najbolja opciji zahvaljuje idiotskim politici kluba.

Link to comment
Share on other sites

Madjare moramo dobiti, makar Erakovic igrao spica, tu nema opravdanja. Nije nam prvi put da nemamo spica, tacnije mi skoro sve uspehe koje smo postigli poslednjih godina postigli smo bez spiceva ili sa kljakavim spicevima. Prosle godine smo u grupnoj fazi igrali sa Pavkovom, Risairom i Dionijem, pa smo bili prvi. Liverpul je srusen sa Pavkovom u spicu, tako da nema izgovora.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Sta je Erakovic skrivio da mora igrati desnog beka? Cena mu je apsolutno u minusu.  A kako sezona odmice, sumnjam da ce biti I dalje na poziciji stopera...

Bolje da igra na svojoj prirodnoj poziciji, ako ne moze bolje da ne igra.

 

To forsiranje na silu da klinci igraju LS ili LE videlo sa sa Veljkom Nikolicem.i Njegosem Petrovicem da ne ide.

 

Nece Erak dobiti visu cenu, ako pokriva pozicije koje ne moze u potpunosti da iznese.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, merosina said:

Bolje da igra na svojoj prirodnoj poziciji, ako ne moze bolje da ne igra.

 

To forsiranje na silu da klinci igraju LS ili LE videlo sa sa Veljkom Nikolicem.i Njegosem Petrovicem da ne ide.

 

Nece Erak dobiti visu cenu, ako pokriva pozicije koje ne moze u potpunosti da iznese.

 

Hteo sam da kazem da mu cena pada jer ne igra na prirodnoj poziciji. I mislim da je to planski. Pa jbt, Pankov ulazi da igra stopera a Erakovic ostaje na desnom beku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hrkljush boys said:

Ja da se pitam ostao bi Ohi i nikad ne bi došao Pesic, ali se.ne pitam, pita se ono đubre Terzic na žalost.  I naravno da nije u formi neko ko nije igrao skoro od maja i kad je već tu naravno da mu treba vrijeme da pokaže zna li šta ili je dunster... Mada i ovako kljakav je korisniji od Pesica, a nadam se Benu u spicu protiv Mađara,  jer nam je on trenutno najbolja opciji zahvaljuje idiotskim politici kluba.

Bold1: apsolutno se slazem. 

 

Bold2: OK, nije igrao od maja, kao uostalom i svi drugi igraci kojima se zavrsila sezona a nisu nasli novi klub, ali to ne znaci da nije individualno trenirao, mozda cak i sa starim klubom, nemam taj info. U svakom slucaju nije kao da nije trenirao celu prethodnu sezonu, da je bio povredjen ili tako nesto. Trenirao je, profesionalac je, valjda. A valjda postoji i taj zdravstveni pregled gde i vidis i testiras igraca u kakvom je fizickom stanju. U sastavu je evo vec vise od mesec dana. Toliko su trajale i pripreme inace...  I ja se onda pitam, s obzirom da gotovo ni jedan kvalitetan potez u 2 sata njegove dosadasnje igre nisam video, koliko mu to jos treba? I kako to da ne pokaze nesto barem u mesec dana? I ako ima kvalitet, a bas toliko je zapusten da ne moze da pokaze nista, zasto su ga onda potpisali? Kakav je to profesionalac? 

 

Ne znam, voleo bih da me razuveri, ali bas sam razocaran i njim i potezima uprave, pre svega. 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Guru said:

Mislim da bi najbolje bilo da Eraković ne igra desnog beka, a da ga ne igraju ni Gobeljić ni Srnić. Eto rešenja za probleme na toj poziciji, ne znam samo kako se neko ranije nije toga setio.

 

Bravo. Zasto bi Erakovic igrao beka kad se dokazao na stoperu gde je trebao sa nastavi da igra u tandemu sa Dragovicem/Milunovicem? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Bravo. Zasto bi Erakovic igrao beka kad se dokazao na stoperu gde je trebao sa nastavi da igra u tandemu sa Dragovicem/Milunovicem? 

 

Zato sto nema ko drugi da igra beka, a i Milunovic i Dragovic su bolji stoperi od njega trenutno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Guru said:

Mislim da bi najbolje bilo da Eraković ne igra desnog beka, a da ga ne igraju ni Gobeljić ni Srnić. Eto rešenja za probleme na toj poziciji, ne znam samo kako se neko ranije nije toga setio.

 

Najbolje je Mrkela da igra desnog beka.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2017/18
Nemanja Radonjic ~ 3m ; Aleksandar Pesic ~750k ; Branko Jovicic ~500k ; El Fardu Ben ~500k ; Milan Rodic ~250k  ;  Stefan Hajdin ~200k ; Marko Gobeljic ~ 100k ; Ricardinho - Free ;  Filip Stojkovic -Free ;  Vujadin Savic - Free ; Nenad Krsticic -Free ; Filip Bainovic -Free ; Nemanja Stojic - Free 
Ukupno: 5.3m +plate ??? 

 

2018/19 
Richmond Boakye ~ 2.5m ; Mirko Ivanic ~ 1.3m ; Goran Causic ~ 1m ; Srdjan Babic ~800k ; Erik Jirka ~ 750k ; Jonathan Cafu ~700k ; Marko Marin ~ 700k ; Lorenco Ebecilio ~ 600k ; Vukanovic ~ 350k ; Dejan Meleg ~ 300k ; Nikola Krstovic ~ 300k ; Sumaila ~ 260k ; Nikola Stojiljkovic ~200k ;  Milos Vulic ~ 200k ; Milos Degenek ~ 200k Veljko Simic ~ 200k ; Zoran Popovic ~ 80k ;  Milos Cupic ~ 20k ; Dusan Jovancic - Free ; Dejan Vidic - Free ; Milan Jevtovic - Free
Ukupno: 10.46M + Plate?? 
 

2019/20
Mateo Garcia ~ 2.2m ; Milos Degenek ~ 1.5m ; Van La Parra ~ 1.2m ; Tomane ~ 750k ; Njegos Petrovic ~ 400k ; Radovan Pankov ~ 300k ; Marong ~ 250k ; Jander~ 200k ; Vasiljevic ~ 150k ; Canas - Free ; Stefan Ficovic - Free
Ukupno: 6.95m 

 

2020/21
Falco ~ 1.2m ; Spiridonovic ~ 250k ; Kanga - Free ; Sanogo -Free ; Katai - Free ; Bakayoko - Free ; Luka Markovic Free ; Felcineli - Free ; Srnic - Free
Ukupno: 1.45m + Plate?? 

 

2021/22 

Motika ~ 2.5m ; Stanic ~ 100k ; Dragovic -Free ; Ohi - Free ; Picini - Free ; Krstici - Free ; Richairo Zivkovic - Free ; Milan Ilic - Free ; Nikola Glisic - Free ; Dioni - Free 

Ukupno: 2.6m + Plate 

 

2022/23
Bukari ~ 3m ; Kangwa ~ 1.5m ; Pesic ~ 1m ; Egor Prutsev ~ 900k ; Mitrovic ~ 500k ; Azarovi ~ 300k ; Kulibali - Free ; Mijailovic - Free ; Milunovic - Free ; Vuk Bogdanovic - Free 
Ukupno: 7.2 M + Plate?? 

 

Mrkela do sada: ~34m + Plate?? 

 

I ne nadjes beka i spica. Za ovo se ide u zatvor. 

Cifre su sa TM pa znaju sa variraju. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

2017/18
Nemanja Radonjic ~ 3m ; Aleksandar Pesic ~750k ; Branko Jovicic ~500k ; El Fardu Ben ~500k ; Milan Rodic ~250k  ;  Stefan Hajdin ~200k ; Marko Gobeljic ~ 100k ; Ricardinho - Free ;  Filip Stojkovic -Free ;  Vujadin Savic - Free ; Nenad Krsticic -Free ; Filip Bainovic -Free ; Nemanja Stojic - Free 
Ukupno: 5.3m +plate ??? 

 

2018/19 
Richmond Boakye ~ 2.5m ; Mirko Ivanic ~ 1.3m ; Goran Causic ~ 1m ; Srdjan Babic ~800k ; Erik Jirka ~ 750k ; Jonathan Cafu ~700k ; Marko Marin ~ 700k ; Lorenco Ebecilio ~ 600k ; Vukanovic ~ 350k ; Dejan Meleg ~ 300k ; Nikola Krstovic ~ 300k ; Sumaila ~ 260k ; Nikola Stojiljkovic ~200k ;  Milos Vulic ~ 200k ; Milos Degenek ~ 200k Veljko Simic ~ 200k ; Zoran Popovic ~ 80k ;  Milos Cupic ~ 20k ; Dusan Jovancic - Free ; Dejan Vidic - Free ; Milan Jevtovic - Free
Ukupno: 10.46M + Plate?? 
 

2019/20
Mateo Garcia ~ 2.2m ; Milos Degenek ~ 1.5m ; Van La Parra ~ 1.2m ; Tomane ~ 750k ; Njegos Petrovic ~ 400k ; Radovan Pankov ~ 300k ; Marong ~ 250k ; Jander~ 200k ; Vasiljevic ~ 150k ; Canas - Free ; Stefan Ficovic - Free
Ukupno: 6.95m 

 

2020/21
Falco ~ 1.2m ; Spiridonovic ~ 250k ; Kanga - Free ; Sanogo -Free ; Katai - Free ; Bakayoko - Free ; Luka Markovic Free ; Felcineli - Free ; Srnic - Free
Ukupno: 1.45m + Plate?? 

 

2021/22 

Motika ~ 2.5m ; Stanic ~ 100k ; Dragovic -Free ; Ohi - Free ; Picini - Free ; Krstici - Free ; Richairo Zivkovic - Free ; Milan Ilic - Free ; Nikola Glisic - Free ; Dioni - Free 

Ukupno: 2.6m + Plate 

 

2022/23
Bukari ~ 3m ; Kangwa ~ 1.5m ; Pesic ~ 1m ; Egor Prutsev ~ 900k ; Mitrovic ~ 500k ; Azarovi ~ 300k ; Kulibali - Free ; Mijailovic - Free ; Milunovic - Free ; Vuk Bogdanovic - Free 
Ukupno: 7.2 M + Plate?? 

 

Mrkela do sada: ~34m + Plate?? 

 

I ne nadjes beka i spica. Za ovo se ide u zatvor. 

Cifre su sa TM pa znaju sa variraju. 

Ovo free baš i nije free. Možda kod nekih jeste, ali praksa je kada se ne plaća klubu da se praća "fee" za potpisivanje ugovora.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Juan said:

Ovo free baš i nije free. Možda kod nekih jeste, ali praksa je kada se ne plaća klubu da se praća "fee" za potpisivanje ugovora.

Kazem na tm pise Free, ali racunaj masne provizije menadzeru... Skuplje izadje to Free. 

Imao je Graficar mnogo tih Free transfera. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

Nisu bas tacne cifre. Kangva je placen 800k, Prucev je placen 200k. Marong je placen 100k Trajalu, a ne 250k i tako. 

Na tm stoje te cifre, svakako, na isto mu dodje. A i cudi me bas da promase 500-600k za nekog igraca.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Na tm stoje te cifre, svakako, na isto mu dodje. A i cudi me bas da promase 500-600k za nekog igraca.. 

Stajalo za Kangvu 700 ili 800k, pa posle Terzićevog intervjua otišlo na 1.5m. Isto tako za Bukarija bilo 2m pa skočilo na 3m. 

Pratio sam, a i najavio ovde na forumu da će to da se desi, jer je bilo isto i za Boaćija ranije. Klasično pranje para. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...