Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

I onda neka mi neko prica kako Kulibali (ili bilo koji napadac da smo ga doveli) nije dosao da bude bolji od Pesica a pri tom smo prodali Ohija i Pavkova. Pa bolji od Pesica bi u ovom trenutku bio i neki omladinac (nisam skoro pratio pa ne znam konkretno ime). 

Krstovic da se vrati bio bi prvi napadac. Na to smo spali. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nini3112 said:

Mora se pojuriti Arnautovic ako mu je tolika zelja da dodje ovde,jedini bi nam spas bio za sledecu sezonu ako boze zdravlje udjemo u LS

Bas prizeljkujem Arnautovica vec duze vreme, ali mislim da on ipak nece dolaziti kod nas. Covek je medju boljim napadacima u Seriji A trenutno, moze da bira klub. Jedino ako mu je bas tolika zelja kao Dragovicu. Na leto mu istice ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Venger said:

Bas prizeljkujem Arnautovica vec duze vreme, ali mislim da on ipak nece dolaziti kod nas. Covek je medju boljim napadacima u Seriji A trenutno, moze da bira klub. Jedino ako mu je bas tolika zelja kao Dragovicu. Na leto mu istice ugovor.

Takodje,duze vreme vec Drago prica o njemu da ce sigurno doci,nadamo se

Link to comment
Share on other sites

Stojanovic, Gobeljic, Marovic, Srnic, Belodedic, Najdovski...

Ili

Prosinecki, Mihajlovic, Pancev, Savicevic, Srnic.

Posto je Dejo stalno bio povredjeh, Srnic bi igrao i na njegovom mestu.

Dabome da bi obojica sutirali penale u Bariju do koga bi stigli samo u epskim pesmama.

Edited by berti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kooineeperk said:

I onda neka mi neko prica kako Kulibali (ili bilo koji napadac da smo ga doveli) nije dosao da bude bolji od Pesica a pri tom smo prodali Ohija i Pavkova. Pa bolji od Pesica bi u ovom trenutku bio i neki omladinac (nisam skoro pratio pa ne znam konkretno ime). 

Krstovic da se vrati bio bi prvi napadac. Na to smo spali. 

Ti nikako ne kontas šta sam htio reći sa Kalifom, kad sam rekao da mu ipak treba određeno vrijeme za konačan sud o njemu. Od Pesica nije teško biti bolji, za njega je Mića Pavkov Romario licno. A to da li je.neki igrač došao da bude bolji od onog što je otišao je vrlo upitno. 

21 hours ago, Don Juan said:

Jovan Mijatović je vraćen iz Grafičara, ali....

A i nije centarfor, više po krilu igra.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hrkljush boys said:

Ti nikako ne kontas šta sam htio reći sa Kalifom, kad sam rekao da mu ipak treba određeno vrijeme za konačan sud o njemu. Od Pesica nije teško biti bolji, za njega je Mića Pavkov Romario licno. A to da li je.neki igrač došao da bude bolji od onog što je otišao je vrlo upitno. 

Ja jesam skapirao sta si ti napisao ali ti ne kapiras sta ja pisem - nama ne treba igrac koga cemo cekati odredjeno vreme (koliko, 1, 2 meseca, polusezonu?) u trenutku kada smo prodali Ohija i Pavkova i imali rovitog Pesica.

 

Da je malo mozga u klubu, barem se jedan od dvojice Ohi/Pavkov ne bi prodavao kad vec dovode igraca kojeg ce cekati pola sezone.

 

Doveli su igraca koji je van forme, mada je meni iskreno upitno i u kakvoj formi on moze biti? Jel imao prelom obe noge, kidanje ligamenata, sta, pa da moram "odredjeno vreme" da se vraca? I ako jeste, to je nesto sto se zna, a i rade se valjda testovi izdrzljivosti, pa onda i nisu trebali da ga dovode (ili barem da ne prodaju 2 napadaca). 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Ja jesam skapirao sta si ti napisao ali ti ne kapiras sta ja pisem - nama ne treba igrac koga cemo cekati odredjeno vreme (koliko, 1, 2 meseca, polusezonu?) u trenutku kada smo prodali Ohija i Pavkova i imali rovitog Pesica.

 

Da je malo mozga u klubu, barem se jedan od dvojice Ohi/Pavkov ne bi prodavao kad vec dovode igraca kojeg ce cekati pola sezone.

 

Doveli su igraca koji je van forme, mada je meni iskreno upitno i u kakvoj formi on moze biti? Jel imao prelom obe noge, kidanje ligamenata, sta, pa da moram "odredjeno vreme" da se vraca? I ako jeste, to je nesto sto se zna, a i rade se valjda testovi izdrzljivosti, pa onda i nisu trebali da ga dovode (ili barem da ne prodaju 2 napadaca). 

Prica se zavrsava na onom mestu gde se zdravorazumski pogleda kakav profil napadaca Zvezdi treba, a onda i kakav je igrac doveden.

Ovo je nista drugo do nove igranke onih koji kopaju sve dublju raku nasem klubu, bez bilo kakve odgovornosti i sistema ruseci i udarajuci u navijacki razum.

Jasno je da ovaj tim Zvezde vapi za pokretnim spicem koji ucestvuje u gradjenju napada, koji se krece i van protivnickih 16m i ulazi u sanse uz ovaj napadacki potencijal kojim Zvezdinih prvih 11 svakako raspolaze.

Doveden je momak koji je sve samo ne to, uz naglasak na cv-u koji jeste "bolji" od onoga koji ima nase kljuse Milance sa Begeca, ali apsolutno ne donosi nista u igri prsa u prsa, borbi trcanjem bez lopte u odnosu na protivnika i pomenuto ucesce u igri. On je profil za hitni lopticu u sumicu i igru bez igre.

To je jos jedan jasan primer zajebancije sa klubom i navijacima...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...