Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, hrkljush boys said:

Jebiga ne kontam šta hoćeš da kažeš, ili me zajebavaš? Pitaj Tvorzica, nisam ja odjebao Ohija, nego on i ekipa je ostala samo na Pesicu, pa je pretpostavljam bilo daj šta daš. 

Ja ne kontam kako ti mozes da kazes da lik nije doveden da pravi razliku. Sta, kao hteli smo namerno da oslabimo napad, ne razumem? 

 

Nama treba igrac koji ce odmah da pravi razliku i to i duduk fudbalski vidi. Ne mozes celu domacu i evropsku sezonu da izguras sa Pesicem. 

 

Ne moze "daj sta das", to moze ako si planirao da ti bude treci, jeftin napadac, a ne ovaj odron. Rado cu pokusati sve sto sam israo ali mora sto pre da proigra, a ne da ga cekamo pola sezone. Mada po onom sto smo do sada videli, ne da nema formu nego nema ni kvalitet. Kvalitet bi se video, to nema veze sa formom... Katai nije u najboljoj formi a i dalje vidis kvalitet kod njega. Jednostavno vidis da zna. Ovaj nema pojma. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sastav ne moze da igra sa 4 pozadi (sem ako se ne ide na opciju, istrpi Stankovica kao desnog beka, napravi beka od njega, sto je malo verovatno) 

Mora da se igra sa 3 pozadi i da se jedan ofanzivac zrtvuje malo u odbrani po desnoj strani, kao sto Kostic igra npr. 

Na pripremama smo to jednom probali dok je Deki bio trener, i delovalo je katastrofa, treba vremena da se uigra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Ovaj sastav ne moze da igra sa 4 pozadi (sem ako se ne ide na opciju, istrpi Stankovica kao desnog beka, napravi beka od njega, sto je malo verovatno) 

Mora da se igra sa 3 pozadi i da se jedan ofanzivac zrtvuje malo u odbrani po desnoj strani, kao sto Kostic igra npr. 

Na pripremama smo to jednom probali dok je Deki bio trener, i delovalo je katastrofa, treba vremena da se uigra. 

 

Što je najgore, nemamo mi igrače ni za igru sa trojicom pozadi (sem donekle štopera), čini mi se da bi nam za to trebalo još više pojačanja i eksperimentisanja sa igračima van njihovih osnovnih pozicija. Za igru sa 4 pozadi bi nam bio dovoljan i normalan desni bek, al' avaj...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi samo nemamo trenera, a ekipa to oseti, igra bez samopouzdanja, pa i Katai izgleda kao prosecno krilo Radnika, a Ivanic kao da ne bi ni u Napretku pravio razliku. 

 

Nama dakle treba trener, jer Milojevic to jos uvek nije. Mozda je super pomocnik, ali nema ni znanje, ni autoritet, ni smek da bude prvi trener. Bojim se samo da ce i Fradi da nas dobije na Marakani, jer su jaca ekipa od nas i igraju u boljoj formi, a onda ce verovatno da bude seca knezova i picvajz na stadionu. 

 

Vidimo na primeru reprezentacije kakvu razliku pravi trener koji je trener, a ne pocetnik, amater, rookie ili sta god. 

Edited by Markoss
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Markoss said:

Mi samo nemamo trenera, a ekipa to oseti, igra bez samopouzdanja, pa i Katai izgleda kao prosecno krilo Radnika, a Ivanic kao da ne bi ni u Napretku pravio razliku. 

 

Nama dakle treba trener, jer Milojevic to jos uvek nije. Mozda je super pomocnik, ali nema ni znanje, ni autoritet, ni smek da bude prvi trener. Bojim se samo da ce i Fradi da nas dobije na Marakani, jer su jaca ekipa od nas i igraju u boljoj formi, a onda ce verovatno da bude seca knezova i picvajz na stadionu. 

 

Vidimo na primeru reprezentacije kakvu razliku pravi trener koji je trener, a ne pocetnik, amater, rookie ili sta god. 

 

Ako su bolji i neka nas pobede, da se ogoli ova zajebancija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Staro fudbalsko pravilo kaze da je ekipa na terenu ogledalo trenera. Ovo je 90% tim koji je pre par meseci igrao 1/8 Lige Evrope, ne moze ni u snu da se kaze da ovde nema dobrog kvaliteta, ali ovo sto pruzaju na terenu nije ni delic onoga sto mogu. Terzic je zajebavao stvar, Milojevic ne moze da utgne ovo, jer nema autoriteta, mozda ima znanja u teoriji, ali to je nesto sasvim deseto, teren i teorija su dva razlicita sveta. 

Ono sto je najgore za FKCZ, ekipa deluje sve losije i losije kako vreme ide, kad se pogleda derby i recimo utakmica sa TSC, to je bilo koliko toliko "manje lose " nego ovo sa Napretkom i sa Macvom. 

 

Nema nista od ove polusezone, ostalo je jos mesec i po dana, novi trener sve i da dodje, nece imati vremena da implementira ideje, mada moze da utice kao pozitivni sok, ali tempo je jeben, 14 utakmica na svaka 3,4 dana, sa ovakvom kormilarom i brod koji je nakrivljen. 

Zelim Milojevicu srecu, ali nema vajde od ovoga. 

 

Mozda , da se dobije Ferencvaros, pa da se ekipa napuni sa samopouzdanjem, ali neverovatno je na sta lice Katai i Ivanic, ne mogu ni protiv Macve da naprave razliku. 
Da ne bese Miluna, ne bi gol dali. 

Link to comment
Share on other sites

Ali neverovatno je da mi ni slucajno ne umemo da dovedemo nekog dobrog spica, nego svako leto dovodimo sve losijeg i smensijeg. Pa dok smo imali manji budzet smo znali da ubodemo sa Daudom, Hugom, Boacijem... Ja da u fudbal menadzeru ovoliko promasujem pojacanja bilo bi me sramota i obrisao bih igricu, a kamoli u realnosti u pravom sportskom klubu

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Brate, ovaj Milojevic ko da je Svedjanin, a ne Srbin. Kakve su mu ovo alibi price. Pa nije on prvi put u Srbiji, pa se nesto iscudjava. 

 

U Švedskoj je fokus na tome da se ljudi dobro osećaju. Od igrača do trenera. Ovde nije bitno kako se osećaš. Moraš da isporučiš rezultate, za to si plaćen. Drugačija je kultura.

 

Do jaja brate. Kultura zvana vazno je ucestvovati, ljubav za protivnika, grlimo drvo. Bitno da se igraci i treneri dobro osecaju. Navijace ko j.

 

Imam iste principe, ali moraš malo da se adaptiraš na kulturu liderskog stila. U Švedskoj je normalno da igrače pitaš šta misle posle utakmice. To se smatra vrlinom.

 

Posle utakmice pita Gobelju sta misli, sta nam je dalje ciniti.

Edited by Venger
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Naš trener pokazuje da se za svaku utakmicu priprema sa izuzetnom pažnjom. Ovoga puta je skemirao Mladost GAT u detalje. Verovatno mu je trebalo nekoliko dana da sve to zapamti i uradi. Zbog toga nema vremena da se bavi uigravanjem akcija i davanjem golova 😄

 

Quote

 

Koga ne mrzi, neka pročita. Imamo velikog filozofa na mestu prvog trenera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, marko_pantelic said:

Naš trener pokazuje da se za svaku utakmicu priprema sa izuzetnom pažnjom. Ovoga puta je skemirao Mladost GAT u detalje. Verovatno mu je trebalo nekoliko dana da sve to zapamti i uradi. Zbog toga nema vremena da se bavi uigravanjem akcija i davanjem golova 😄

 

 

Koga ne mrzi, neka pročita. Imamo velikog filozofa na mestu prvog trenera.

Nas trener bi valjalo da skenira nas tim najpre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan - Eraković, Milunović, Dragović, Rodić - Kangva, Kanga - Bukari, Ivanić, Mitrović - Pešić

 

Katai opravdano na klupi, povratak na sredinu Kanga-Kangva, deluje obecavajuce. Mada opet nejasno zasto je recimo Krsticic na klupi, a ne Stankovic. Naravno tu je i nezaobilazni Srna, a nema Sanoga.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...