Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Наш главни проблем, везан за нападаче, је то што имамо 3 добра бек ап играча. Нико од њих нема квалитет да буде стартер, Пешић је и у прошлом мандату (где је одличан био) био замена Боаћију. 

Е сад ако је тачно да иду Охи и Павков, можда је време да се та позиција доведе у ред са једним квалитетним играчем са искуством а Пешић да буде замена.

 

Али што је најгоре ми и даље полемишемо о позицији која није ни близу критичности као позиција бека, па ми ту немамо ни бек ап бека, а камоли стартера, не знам шта је управи у глави, можда хоће да уштеде неки новац, па занемарују позицју десног бека, али макар доведите неког да постоји само као десни бек... Боли када видим Ераковића на беку, јер то није његова позиција, како се мучи чим пређе половину. Мада и као такав је бољи од Гобељића..

Edited by Дејо
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Дејо said:

Наш главни проблем, везан за нападаче, је то што имамо 3 добра бек ап играча. Нико од њих нема квалитет да буде стартер, Пешић је и у прошлом мандату (где је одличан био) био замена Боаћију. 

Е сад ако је тачно да иду Охи и Павков, можда је време да се та позиција доведе у ред са једним квалитетним играчем са искуством а Пешић да буде замена.

 

Али што је најгоре ми и даље полемишемо о позицији која није ни близу критичности као позиција бека, па ми ту немамо ни бек ап бека, а камоли стартера, не знам шта је управи у глави, можда хоће да уштеде неки новац, па занемарују позицју десног бека, али макар доведите неког да постоји само као десни бек... Боли када видим Ераковића на беку, јер то није његова позиција, како се мучи чим пређе половину. Мада и као такав је бољи од Гобељића..

Pa nase tupče rezonuju kao da igramo one seoske lige gde se na bekove trpaju najvece neznalice jer je to valjda nebitna pozicija. Ne shvataju koliko veliku ulogu i savremenom fudbalu imaju bekovi. A mozda i shvataju, ali je gospodja Gobeljic neodoljiva i darezljiva.

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VukVule1988 said:

Ni meni nema logike. Procitao sam na drugom forumu da pisu.

Poenta je da danas Kanga igra zadnjeg veznog. Naravno da Kanga nece nigde, Ali srednjercno mogu da zamislima Ado zadnji vezni Kangva pre Kange. Ali  za tako nesto potrebno je uigrati ekipu. Nikako u ovom prelaznom roku. Mozda je to ideje do koje ce se se vremenom ispuniti u praksi.

Link to comment
Share on other sites

Ali možda najveći mit je Milunoviceva igra nogom.
Pogotovo od kada je asistirao pretprošle sezone pasom iz zadnje linije.
Covek obavezno pošalje nekoliko lopti direktno u noge protivnika,a da ne pričam o poprečnim pasovima,to se ne tolerise u petlicima.
Da se razumemo,poseduje pristojnu tehniku za defanzivca,ali ništa vise od toga.

Ne znam koja je situacija sa Ohijem,ali izgleda da se nešto ozbiljno zamerio Stankovicu čim uopste ne dobija priliku.
A nas trener je sujetan do bola.To vise slučajeva govori.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Stigla ih je karma" zbog odlaganja meceva.

 

Ima li jos koja liga u kojoj timovi koji nastupaju u kvalifikacijama za LS odlaze meceve? Gledam sad FC Copenhagen, imali 2 pobede i 3 poraza (da da, to je liga u kojoj sampion moze tako da startuje), odigrase svoj mec u utorak i onda u petak protiv Lingbija. Ni Trabzonspor nije odlozio svoj mec u prvenstvu.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, vepar said:

ohi je protiv rendzersa pokazao da ne moze da radi ono sto i pavkov, da se izbori sa stoperima i odlozi loptu. 

 

U pravu si, ima i snimak. 

 

spacer.png

 

Lepo se vidi kako Ohi ne uspeva da se izbori s štoperima i odloži loptu, a kao bonus, odlična kretnja Milana Pavkova, na ivici ofsajda, uspešno savladana lekcija iz petlića. 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

"Stigla ih je karma" zbog odlaganja meceva.

 

Ima li jos koja liga u kojoj timovi koji nastupaju u kvalifikacijama za LS odlaze meceve? Gledam sad FC Copenhagen, imali 2 pobede i 3 poraza (da da, to je liga u kojoj sampion moze tako da startuje), odigrase svoj mec u utorak i onda u petak protiv Lingbija. Ni Trabzonspor nije odlozio svoj mec u prvenstvu.

 

Ne bih da kvarim tezu oko karme, ali baš me zanima kako će PSV da prođe zbog odlaganja protiv Volendama za 31. 08.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno guraju nasi mladi klinci u Graficaru, steta sto posle nece imati gde da igraju 

Koja je poenta omladinska skole i ogromnih ulaganja u Graficar.... 

 

Treba da se ugledamo Dinamo Zagreb, 2,3 stranca nekoliko starijih igraca i mladi igraci 

Slicna je prica u Dinamu  Kijevu i Moskvi 

 

Dinamo Moskva ima vrv mladji ekipu od naseg Graficara 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

U pravu si, ima i snimak. 

 

spacer.png

 

Lepo se vidi kako Ohi ne uspeva da se izbori s štoperima i odloži loptu, a kao bonus, odlična kretnja Milana Pavkova, na ivici ofsajda, uspešno savladana lekcija iz petlića. 

 

 

Al zapravo je prva FUDBALSKA a ne napadacka reakcija da se ukliza na ovu loptu. Decko je uzas rodjen pod srecnom zvezdom

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

zasto uopste raspravljamo o tome da li je ohi za drugog ili treceg spica?

 

poenta je da nemamo startnog napadaca

 

a u ovoj akciji je ohi morao da postigne gol nego je presporo vukao loptu i kilavio i na kraju poslao jedva taj pas. okacite snimak cele akcije

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Jos se kuka oko odlozenih meceva?

Ko da igra po ovom neveremnu a i travu da unište. Pametan nam je terza pa je sve predvideo i sačuvao i igrače i imovinu. Samo što smo mi navijači Zvezde nezahvalni i ne znamo da cenimo koliko taj krimos čini za Zvezdu radeći i po 24h. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Ko da igra po ovom neveremnu a i travu da unište. Pametan nam je terza pa je sve predvideo i sačuvao i igrače i imovinu. Samo što smo mi navijači Zvezde nezahvalni i ne znamo da cenimo koliko taj krimos čini za Zvezdu radeći i po 24h. 

Pa zahvali mu se onda kad ti je toliko drag?

Link to comment
Share on other sites

Da li je Ado krenuo peške iz Moldavije i dokle je stigao? Jbt mi njega ganjamo pola godine, a i dalje je pitanje da li ce doci. Za to vreme Partizan u stanju poluraspada je upravo doveo sasvim solidnog igraca na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Venger said:

Da li je Ado krenuo peške iz Moldavije i dokle je stigao? Jbt mi njega ganjamo pola godine, a i dalje je pitanje da li ce doci. Za to vreme Partizan u stanju poluraspada je upravo doveo sasvim solidnog igraca na toj poziciji.

Sve mislim da se ceka da kapne neka para od Pavkova ili Ohija, pa da se taj novac preusmeri u taj transver.

 

Vrvt nece Serif da ga pusti na "dodjem ti" . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...