Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Svaki igrač može biti u grupi onih koji nisu opravdali očekivanja...zavisno od toga šta se od njih očekivalo, jelte. 

S obzirom na naš skauting, siguran sam da su očekivali nešto drugo, jer sem gledanja statistike nisu ni znali ništa o njemu prilikom potpisa. 

I Ohi je samo potvrda da sportski sektor blage veze nema o svom poslu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Svaki igrač može biti u grupi onih koji nisu opravdali očekivanja...zavisno od toga šta se od njih očekivalo, jelte. 

S obzirom na naš skauting, siguran sam da su očekivali nešto drugo, jer sem gledanja statistike nisu ni znali ništa o njemu prilikom potpisa. 

I Ohi je samo potvrda da sportski sektor blage veze nema o svom poslu. 

Sto ga dovedosmo za 0 i prodasmo posle pola godine vjerovatno oko milion,najboljeg strijelca jedne lige koja je podjednaka sa nasom?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Venger said:

Al ste zapeli za tog Ohija, kao da je Van Nisterloj. Covek je samo jos jedan u nizu nasih promasenih spiceva. Mozda ne kao Tomane ili Dioni, ali svakako nije opravdao ocekivanja.

 

Ohi je prosle polusezone igrao 22 meca, i dao 11 golova. Igrao je u proseku 58,5 minuta po utakmici.

 

Milan Mica Pavkov je prosle polusezone (otkako je Ohi dosao) igrao na 20 utakmica, i dao 5 golova. Igrao je u proseku 48,5 minuta po utakmici.

 

Da pogledamo malo i distribuciju minuta u tim utakmicama.

 

Ohi je na prvih 6 utakmica otkako je dosao dao 4 gola, izmedju ostalog i Partizanu. Zatim je dosla utakmica protiv Rendzersa gde je bio los, ne ulazeci u to da li je bilo losijih od njega. Tada se u glavi Dejana Stankovica radja ideja da Ohi moze da igra na krilu, a da spic bude Milan Mica Pavkov. Izmedju ostalog, Ohi je pripremio sansu Milanu Mici Pavkovu protiv Rendzersa ovde, gde je Milana Micu Pavkova mrzelo da se iscima i ukliza na prazan gol za nase vodjstvo od 2-0, vec je sirio ruke zbog toga sto nije dobio bolju loptu od igraca koji se izrvao sa 2 protivnika.

 

U sledecih 8 utakmica Ohi provodi manje od 45 minuta po utakmici (fun fact - na 3 utakmice zaredom je menjan na poluvremenu). Milan Mica Pavkov provodi vise vremena na terenu od Ohija. Ucinak im je isti, po 1 gol. Dolazi finis sezone gde Ohi na 6 utakmica (minutaza oko 55 min po mecu) daje 5 golova. Milan Mica Pavkov sa malo manjom minutazom daje 1 gol.

 

Od pocetka ove sezone Ohi dobija 19 minuta protiv Kolubare i to bi bilo sve. Najpre je misteriozna povreda, zatim misteriozni stomacni virus. Uz sve to se nekako sa padom Ohijeve minutaze svakodnevno pojavljuju tekstovi onog smrada iz Mocarta da Ohi ne odgovara klubu i da Zvezda trazi drugacijeg spica. Daje on golove, ali...

 

Pri tome, barem koliko se moze videti, Ohi profesionalno izvrsava obaveze, na slikama je uvek nasmejan, nije drkos kao npr. Dioni. Markos i jos ljudi oko kluba znaju vise, ali meni sa strane izgleda da je covek odbio ponudu koju su imali za njega. Pa cemo sada malo da te sikaniramo i necemo ti dati da igras. Uz to je uvek dobro opleti po zlom strancu na ustrb naseg deteta Milana Mice Pavkova. A rekao bih ni da ga Dejo sujeta ne mirise posebno.

 

Prosle godine Degenek, ove Ohi, jako slicna prica. Bruka i sramota.

Edited by pantelia
  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

11 golova na 22 meca nije uopste lose za polusezonu privukavanja, pogotovo ako je igrao samo 58min po mecu.

Utisak je da nije dobio sansu, pogotovo u ovom timu bi se verovatno nadavao golova.

Najlakse je reci kako nije ispunio ocekivanja, a zna se ko je sve prodefilovao na njegovoj poziciji.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nas skauting se vec duze svodi na par stvari. Dovodimo one koji su protiv nas odigrali odlicno, iako verovatno nikad pre Mita nije ni cuo za njih. Ubedjen sam da za Ivanica nisu nikad ni culi pre nase utakmice protiv Bate Borisova. Zatim nam stizu visestruki povratnici. Tu su sada Milun, Pesic, Kanga, Krsticic, Srnaldo... Pominjali su Maksa, Radonjic, Filip Mladenovic... Napravlii smo iskorak sa Gobeljom i da ga ne bismo vracali za par meseci lepo smo mu produzili ugovor i sve ok.

Padne nam neki igrac s Marsa kao Dragovic i Marin, dojavi nam Grof za nekog.

Kad Mita i strucnjaci oko njega rade svoj posao, eto Zandera, VLP, Dionija...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tsva said:

A mislite da ce Pesic da bude drugi spic?

Nikako! On je planiran za prvog a drugog će da  glumi neki anonimus.  Igraš odlučujući meč za LŠ i umesto da sve uključiš da to pobediš ti(terza i mrkela) i dalje trange-frange trguješ i preprodaješ. Ozbiljan klub kojem je stalo do rezultata već ima oformljenu ekipu a ne da pojačanja dovodi u zavisnosti od prolaska u LŠ ili ostanka u LE.  Ali tako je kad je bandi iz kluba Zvezda sredstvo za otimanje novca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je red da Terzic uzme fasciklu sa pravim pojacanjima da razmotri neka od njih, umesto dosadasnjih fascikla sa kombinacijama.

5 minutes ago, Perkos2 said:

Nikako! On je planiran za prvog a drugog će da  glumi neki anonimus.  Igraš odlučujući meč za LŠ i umesto da sve uključiš da to pobediš ti(terza i mrkela) i dalje trange-frange trguješ i preprodaješ. Ozbiljan klub kojem je stalo do rezultata već ima oformljenu ekipu a ne da pojačanja dovodi u zavisnosti od prolaska u LŠ ili ostanka u LE.  Ali tako je kad je bandi iz kluba Zvezda sredstvo za otimanje novca.

Mislim da ce Pavkov da igra u utorak od starta.

Link to comment
Share on other sites

haha ovde se izvlace neke statistike iz domacice. u pingpong ligi i rodic moze da igra napadaca i zavrsice sa 15+ golova u sezoni

 

pavkov je kilavi neprofesionalac, balvan ali je jedini koji u evropi moze da dobije duel i razgrne igrace oko sebe... cak i protiv jacih klubova je pokazivao taj kvalitet... ima i osecaj za gol ali je generalno operisan od fudbala tehnicki... ali kao drugi/treci spic je savrsen, jedini na koga zapravo mozemo da igramo duge lopte u evropi

 

ohi je protiv rendzersa pokazao da ne moze da radi ono sto i pavkov, da se izbori sa stoperima i odlozi loptu. tehnicki je MOZDA pismeniji ali da smo videli neki izraziti kvalitet, nismo, klasicni glavonja bez suta, driblinga, brzine, posvadjan sa loptom

 

sve u svemu, nijedan ni drugi nisu za prvog napadaca ovakve zvezde, neki se loze iz bunta kako je ohi igracina ali poenta je da on nista nije pokazao na terenu sto bi pokazao i svako drugi na njegovom mestu. 29 godina, vukao se po norveskim klubovima celu karijeru, stigao za dzabe, ajde da je mlad ili da ima neki biografiju pa da se nadamo kako ce da eksplodira u buducnosti. ali istina je da zapravo samo nema kvalitet

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

 

Ohi je prosle polusezone igrao 22 meca, i dao 11 golova. Igrao je u proseku 58,5 minuta po utakmici.

 

Milan Mica Pavkov je prosle polusezone (otkako je Ohi dosao) igrao na 20 utakmica, i dao 5 golova. Igrao je u proseku 48,5 minuta po utakmici.

 

Da pogledamo malo i distribuciju minuta u tim utakmicama.

 

Ohi je na prvih 6 utakmica otkako je dosao dao 4 gola, izmedju ostalog i Partizanu. Zatim je dosla utakmica protiv Rendzersa gde je bio los, ne ulazeci u to da li je bilo losijih od njega. Tada se u glavi Dejana Stankovica radja ideja da Ohi moze da igra na krilu, a da spic bude Milan Mica Pavkov. Izmedju ostalog, Ohi je pripremio sansu Milanu Mici Pavkovu protiv Rendzersa ovde, gde je Milana Micu Pavkova mrzelo da se iscima i ukliza na prazan gol za nase vodjstvo od 2-0, vec je sirio ruke zbog toga sto nije dobio bolju loptu od igraca koji se izrvao sa 2 protivnika.

 

U sledecih 8 utakmica Ohi provodi manje od 45 minuta po utakmici (fun fact - na 3 utakmice zaredom je menjan na poluvremenu). Milan Mica Pavkov provodi vise vremena na terenu od Ohija. Ucinak im je isti, po 1 gol. Dolazi finis sezone gde Ohi na 6 utakmica (minutaza oko 55 min po mecu) daje 5 golova. Milan Mica Pavkov sa malo manjom minutazom daje 1 gol.

 

Od pocetka ove sezone Ohi dobija 19 minuta protiv Kolubare i to bi bilo sve. Najpre je misteriozna povreda, zatim misteriozni stomacni virus. Uz sve to se nekako sa padom Ohijeve minutaze svakodnevno pojavljuju tekstovi onog smrada iz Mocarta da Ohi ne odgovara klubu i da Zvezda trazi drugacijeg spica. Daje on golove, ali...

 

Pri tome, barem koliko se moze videti, Ohi profesionalno izvrsava obaveze, na slikama je uvek nasmejan, nije drkos kao npr. Dioni. Markos i jos ljudi oko kluba znaju vise, ali meni sa strane izgleda da je covek odbio ponudu koju su imali za njega. Pa cemo sada malo da te sikaniramo i necemo ti dati da igras. Uz to je uvek dobro opleti po zlom strancu na ustrb naseg deteta Milana Mice Pavkova. A rekao bih ni da ga Dejo sujeta ne mirise posebno.

 

Prosle godine Degenek, ove Ohi, jako slicna prica. Bruka i sramota.

Posto si vec izvukao te statistike, evo imas za Pavkova jos friškiju statistiku, u ping pongu ove sezone na 4 utakmice 5 golova i jedna asistencija i u kvalifikacijama na 2 utakmice 1 gol. Mrzi me da racunam na koliko minuta daje gol, ali otprilike ko Gerd Miler.

 

Svi znamo da ping pong liga ne vredi 5 para i da bi i prosecan forumas dao solidan broj golova da igra spica u Zvezdi. Ono gde je mene Ohi razocarao je dvomec sa Rendzersom gde je bio katastrofalan i derbiji gde osim onog gola sa gol linije nista nije pokazao.

 

To da je on pozitivan, dobar lik ne sumnjam i meni deluje tako. Ali za spica Zvezde nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vepar said:

 

 

sve u svemu, nijedan ni drugi nisu za prvog napadaca ovakve zvezde, neki se loze iz bunta kako je ohi igracina ali poenta je da on nista nije pokazao na terenu sto bi pokazao i svako drugi na njegovom mestu. 29 godina, vukao se po norveskim klubovima celu karijeru, stigao za dzabe, ajde da je mlad ili da ima neki biografiju pa da se nadamo kako ce da eksplodira u buducnosti. ali istina je da zapravo samo nema kvalitet

 

 

 

 

Ako moze citat toga ko je rekao da je Ohi igracina.

 

23 minutes ago, vepar said:

haha ovde se izvlace neke statistike iz domacice. u pingpong ligi i rodic moze da igra napadaca i zavrsice sa 15+ golova u sezoni

 

Mozda Rodic i moze, ali Milan Mica Pavkov ne moze. 10 golova je dao prosle sezone.

 

25 minutes ago, vepar said:

havkov je kilavi neprofesionalac, balvan ali je jedini koji u evropi moze da dobije duel i razgrne igrace oko sebe... cak i protiv jacih klubova je pokazivao taj kvalitet... ima i osecaj za gol ali je generalno operisan od fudbala tehnicki... ali kao drugi/treci spic je savrsen, jedini na koga zapravo mozemo da igramo duge lopte u evropi

 

 

 

 

 

Bilo bi lepo i da se jednom razbije ova misterija. Pavkov ne razgrce nikoga jer je za tu visinu zapravo poprilicno slab. Njegov skok se svodi na krljanje laktovima zbog cega dobija na svakoj drugoj utakmici po zuti karton, kada po pravilu procenat njegovih dobijenih vazdusnih duela jako pada, posto ne sme da koristi laktove da ne dobije crveni.

 

Niko ove ne misli da je Ohi ne znam kakav kvalitet. Sigurno ne bi ni razmatrao igranje u Zvezdi da je tako. Ali to maltretiranje igraca cim ne prihvati ponudu jer su Terzic i Mita nesposobni da prodaju bilo koga za vise od milion eura, je velka sramota kluba i obice nam se o glavu. A sujetni trener kad zamrzi nekoga, nema sanse da taj dobije priliku makar bio najbolji igrac (sto Ohi nije, da ne skaces odmah). Uz, naravno, blagi dasak mrznje priema svemu sto nije nase dete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Venger said:

Posto si vec izvukao te statistike, evo imas za Pavkova jos friškiju statistiku, u ping pongu ove sezone na 4 utakmice 5 golova i jedna asistencija i u kvalifikacijama na 2 utakmice 1 gol. Mrzi me da racunam na koliko minuta daje gol, ali otprilike ko Gerd Miler.

 

Svi znamo da ping pong liga ne vredi 5 para i da bi i prosecan forumas dao solidan broj golova da igra spica u Zvezdi. Ono gde je mene Ohi razocarao je dvomec sa Rendzersom gde je bio katastrofalan i derbiji gde osim onog gola sa gol linije nista nije pokazao.

 

To da je on pozitivan, dobar lik ne sumnjam i meni deluje tako. Ali za spica Zvezde nije.

 

Svaka cast Milanu Mici Pavkovu za ovogodisnju statistiku. Mali problem je sto je sikaniranje Ohija pocelo daleko pre pocetka ove sezone. A kako bi Ohi igrao sada, nismo imali priliku da vidimo odlukom trenera, pa je bespredmetno o tome pricati. Prosle sezone smo imali slicnu minutazu kod oba igraca.

 

Sto se tice dvomeca sa Rendzersom, Ohi je bio los u prvom mecu. U drugom je bio bolji, i spremio stopostotnu sansu Milanu Mici Pavkovu koga je mrzelo da pomeri bulju i da gol. A ipak je Ohi zamenjem posle 55 minuta, a Milan Mica Pavkov ostao 90 minuta, bez ucinka. Pardon, ne bez ucinka, dobio je zuti karton.

 

Da ponovim jos jednom, Ohi je dosta utakmica odigrao kao krilo (izmedju ostalog i tu sa Rendzersom kuci). 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Radonja said:

Znaci jedan dvomec je dovoljan da se kaze kako je neko podbacio...

Vec kad je Pavkov dao 5 golova u 4 utakmica...Sto mislite da ne bi Ohi?Mozda bi dao i vise?

A sad ocekivati da kida kad nema kontinuitet igranja...Al dobro uzivajte u Mici Pavkovu...

 

Nije dvomec, nego ukupan utisak. Njega na terenu prosto nema nigde. Ne ucestvuje u igri, u polju je slab. U ping pongu je to zamaskirano sa tih 10 golova sto je dao, pa moze da se kaze da ima ucinak.

 

 

27 minutes ago, pantelia said:

 

Svaka cast Milanu Mici Pavkovu za ovogodisnju statistiku. Mali problem je sto je sikaniranje Ohija pocelo daleko pre pocetka ove sezone. A kako bi Ohi igrao sada, nismo imali priliku da vidimo odlukom trenera, pa je bespredmetno o tome pricati. Prosle sezone smo imali slicnu minutazu kod oba igraca.

 

Sto se tice dvomeca sa Rendzersom, Ohi je bio los u prvom mecu. U drugom je bio bolji, i spremio stopostotnu sansu Milanu Mici Pavkovu koga je mrzelo da pomeri bulju i da gol. A ipak je Ohi zamenjem posle 55 minuta, a Milan Mica Pavkov ostao 90 minuta, bez ucinka. Pardon, ne bez ucinka, dobio je zuti karton.

 

Da ponovim jos jednom, Ohi je dosta utakmica odigrao kao krilo (izmedju ostalog i tu sa Rendzersom kuci). 

 

Mislio sam da pricamo o Ohiju kao igracu. To da li njega neko sikanira ili ne ne znam, mozda ga i sikaniraju, ali ne mogu zbog toga da kazem da je on top igrac, samo da bih terao inat Terzicu, Mrkeli, Stankovicu ili ne znam kome. Govorim iskljucivo o Ohijevim igrackim kvalitetima i o onome sto je pokazao na terenu.

 

Ne slazem se da je bio dobar u drugom mecu u Beogradu, jer je i tamo imao traljavih reakcija u solidnim prilikama kao sto je bila u 54 minutu. Zvezda da je imala kvalitetnog spica u rosteru prosla bi Rendzers glatko, jer je prilika bilo pregrst.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ohi je ok princip poslovanja, dosao da dzabe, imao bruka statistiku, odigrao 6 meseci korektno i sad ide za 1.5 milion. Ne bih imao nista protiv ni da ostane, ali kao sto rekoh, bas teska srca priznajem da je Pesic prilicno bolji igrac, iako mi je Ohi gotivac. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Venger said:

 

Mislio sam da pricamo o Ohiju kao igracu. To da li njega neko sikanira ili ne ne znam, mozda ga i sikaniraju, ali ne mogu zbog toga da kazem da je on top igrac, samo da bih terao inat Terzicu, Mrkeli, Stankovicu ili ne znam kome. Govorim iskljucivo o Ohijevim igrackim kvalitetima i o onome sto je pokazao na terenu.

 

Opet, niko ne govori da je on top igrac. Nije stvar u Ohijevim igrackim kvalitetima. On je covek skupljac otpadaka koji to radi jako dobro, slab je u igri u polju. Da ima neki ne znam kakav kvalitet, sigutno ne bi ni bio predmet rasprave posto ne bi igrao u Zvezdi. Pricamo o vec vidjenoj situaciji da, kada igrac treba da se proda a ne zeli, ne igra. Degenek 2.0. I bar da ne slusamo budalastine ne igra jer je Pavkov ne znam kakav igrac. 

 

12 minutes ago, Venger said:

 Zvezda da je imala kvalitetnog spica u rosteru prosla bi Rendzers glatko, jer je prilika bilo pregrst.

 

Kao sto rekoh, Zvezdi je spica na Marakani igrao Pavkov.

Link to comment
Share on other sites

Него ђе су они што су се бојали доласка Максимовића а радовали Милуновићу? Прије другог гола мајмун са Арене сере о скоку преко потребном што је Звезда добила његовим доласком а онда га шпиц Макабија разнесе. И пенал је могао направити, центиметри су одлучивали када је на крилу заобиђен као плитак поток.

Воле се растаљивати са домаћим грлима то је чудо једно…

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, suptil said:

Mislim da je red da Terzic uzme fasciklu sa pravim pojacanjima da razmotri neka od njih, umesto dosadasnjih fascikla sa kombinacijama.

Mislim da ce Pavkov da igra u utorak od starta.

 

Prespor je za ove, trče ko navijeni.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Ohi je ok princip poslovanja, dosao da dzabe, imao bruka statistiku, odigrao 6 meseci korektno i sad ide za 1.5 milion. Ne bih imao nista protiv ni da ostane, ali kao sto rekoh, bas teska srca priznajem da je Pesic prilicno bolji igrac, iako mi je Ohi 

Jel istina da Kanga odlazi ako dodje Addo? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...