Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, Crni said:

Ne treba jebavati majku Stankovicu non stop, napravio je korekcije i Zvezda se stabilizovala.

Naravno da ne treba. Domaća ekipa na vrelom terenu krene tako furiozno, to je ok. Podseća me na naše mečeve pre 20 i više godina, kao protiv Lacija u eri Zorana Filipovića.

Na nama je da uspostavimo igru posle tog početnog talasa i sad da je održimo do kraja.

Bukari brutalan, učestvovao kod oba gola i obe mrtve šanse 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas, bas, bas preterujete s pljuvacinom. Kao prvo, naravno da ce kod kuce da nas napadne jedna ekipa koja je odvalila Olimpijakos, i logicno je da ce malo da nas poremeti to, kao i 30 soma ljudi, jer su sve to stvari sa kojima se mi susretnemo jednom godisnje otprilike. Nit nas iko napada inace, nit ikad na gostovanju bude ovakva atmosfera.

 

Cim smo se stabilizovali, videlo se da smo bolja ekipa, iako ovi imaju i timsku igru top i pojedince. Ipak, predobri smo, bukvalno nemamo slabu tacku i ako neko ocekuje da stoperi igraju bez greske, da krila svaki put prodju i da bekovi centriraju u trepavicu, onda postoji i taj Mancester Siti.

 

Vodimo 2:1 protiv ekipe koja j e odlicna i to na gostovanju, i igramo fudbal, ne jajarimo i daj boze da budemo takvi tokom cele grupne faze LS. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od očaja do sjaja! Trebalo nam vremena da kliknemo i srećom nije predugo trajalo. Vidi se nedostak ozbiljnih utakmica i to što nam glavji aduti katai i ivanić još traže forumu. Srećom Bukari i Pešić su preuzeli odgovornost i zasluženo vodimo. Mislio sam da su komentatori na rts-u najgori ali ovi sa arene ih nadmašuju.  I naravno no kanga no futbol😄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Na pogresnu adresu pises.

I te kako ne pisem evo vidim gore navodos segmente koji odgovaraju tvom crnjacenju da te nahrane. Poluvreme je 45 minuta ne segment koji tebi odgovara da bi ocrnio ovu ekipu. Igrali su bolje to stoji ali zasluzeno vodimo,nema ni srnalda ni gobeljarda sa kojim smarate  pa onda ajmo uraaaa da trazimo dlaku u govnetu da se poseremo na ove momke sram te bre bilo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Steve Gerrard said:

I te kako ne pisem evo vidim gore navodos segmente koji odgovaraju tvom crnjacenju da te nahrane. Poluvreme je 45 minuta ne segment koji tebi odgovara da bi ocrnio ovu ekipu. Igrali su bolje to stoji ali zasluzeno vodimo,nema ni srnalda ni gobeljarda sa kojim smarate  pa onda ajmo uraaaa da trazimo dlaku u govnetu da se poseremo na ove momke sram te bre bilo

Opet na pogresnu adresu pises.Ti hoces da kazes da Makabi nije dominirao prvih 25minuta?

Normalno da sam srecan sto smo preokrenuli.

 

A nacin obracanja...Mogao bi malo pristojnije da komuniciras..

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

napisao si 10-ak postova za redom gde moderises ko sta treba ili sme da pise na topiku

ni jedna recenica o fudbalu

da, treba da oladis malo

Jesam jer ste ti komp pisali 20 stranica o srnaldu i gobeljardu i kad smo primili go uveliko digli ruke od nase ekipe, e sad kad je doslo ono sto niste privali i sto ste bezpotrebno mracili sad cu ja da smaram

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...