Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Perkos2 said:

Znaš li ekipu u kojoj igra neko ko ne zna da vodi loptu, da uputi pas na metar od sebe, otkrije se saigraču da primi loptu ?

Ima tamo neka Zvezda koja ima dva takva igrača?

 

 

Dao je Srnela 10-ak golova u svojoj prvoj sezoni poslije Cukarickog ali poslije toga postaje igrac zadatka. To sto nema utakmica u nogama pa samim tim i lici na izgubljenog covjeka na terenu.... nije pitanje za njega. Zasto nema utakmica u nogama a COVJEK ZADATKA, protiv koga da odradjuje zadatke. Protiv konkurencije u ligi koju mozemo dobiti sa drugim timom. Jednostavno je tu da krpi jace i brze igrace, prekida napade i sl.

 

1 hour ago, СтелаРоса said:

Jel se zezas ili si ozbiljan? Posto ja bas i ne znam nekog igraca koji u svom klubu vecinu utakmica presedi na klupi, ali zato skoro svaku bitniju utakmicu bude starter.

Jebiga, te lige su mnogo jace pa imaju te nazovimo "specijalce" koji igraju svaku utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

Dao je Srnela 10-ak golova u svojoj prvoj sezoni poslije Cukarickog ali poslije toga postaje igrac zadatka. To sto nema utakmica u nogama pa samim tim i lici na izgubljenog covjeka na terenu.... nije pitanje za njega. Zasto nema utakmica u nogama a COVJEK ZADATKA, protiv koga da odradjuje zadatke. Protiv konkurencije u ligi koju mozemo dobiti sa drugim timom. Jednostavno je tu da krpi jace i brze igrace, prekida napade i sl.

 

Znači nije tu da igra fudbal😄

Srnić nije fudbaler za evropski klub kakav bi trebalo da bude Crvena Zvezda i tu nema šta da se dodaje. Mada kad se zagrebe ima tu svačega ...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Znači nije tu da igra fudbal😄

Srnić nije fudbaler za evropski klub kakav bi trebalo da bude Crvena Zvezda i tu nema šta da se dodaje. Mada kad se zagrebe ima tu svačega ...

S ovim se slazem ali kao sto kazes ima tu svega.... Gobelja van, takodje ni Rodic nije. Dvojac iz prve postave minimalno. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marokanac said:

Ljudi, koliko se ceka izrada clanske karte CZ, zna li iko? Hvala.

Ako odes u servis za clanstvo odmah na licu mesta. Cekas 5 minuta. Ako se uclanis na zvezdinom karavanu onda cekas nedelju dana da ti dostave ili tako nesto.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Nekada u Utd kod SAF-a, cuveni Ji Sung Park

Znam. Isto Utd i cuveni Scott McTominay 😀

Sung Park je bio igracina, nigde za poredjenje sa Srnicem.

To sto igrac ima 'velika pluca' i moze da preore teren, ne mora da znaci da treba i da bude operisan od fudbala.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Ako odes u servis za clanstvo odmah na licu mesta. Cekas 5 minuta. Ako se uclanis na zvezdinom karavanu onda cekas nedelju dana da ti dostave ili tako nesto.

Hvala druze. 20ak dana proslo ali kontam vjerovatno jer sam u RS. Doci ce..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Sung Park je bio igracina, nigde za poredjenje sa Srnicem.

To sto igrac ima 'velika pluca' i moze da preore teren, ne mora da znaci da treba i da bude operisan od fudbala.

Nisam ni ulazio u igracko umijece jer kao sto si rekao, Ji Sung je bio igracina nego se pricalo o covjeku zadatka a Ji Sung je bio covjek od poverenja SAF-a da juri za najboljim igracem protivnika i cuvao ga je za te utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nisam ni ulazio u igracko umijece jer kao sto si rekao, Ji Sung je bio igracina nego se pricalo o covjeku zadatka a Ji Sung je bio covjek od poverenja SAF-a da juri za najboljim igracem protivnika i cuvao ga je za te utakmice. 

Ali je znao i fudbala 🙂

A i nije ga nesto cuvao koliko se secam, igrao je redovno manje vise u prvoj postavi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abizolirni said:

Jebiga, te lige su mnogo jace pa imaju te nazovimo "specijalce" koji igraju svaku utakmicu.

Tacno, ali npr Kazemiro ili Henderson nisu spreciil Real i Liverpul da igraju vrhunski fudbal, dok mi sa Srnicem na terenu cesto bagujemo i gubimo organizaciju igre jer se on kao veznjak krije od lopte, a kada je i je dobije vrati je unazad. Prosto momak nema kvalitet da igra u ovakvoj Zvezdi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, СтелаРоса said:

Tacno, ali npr Kazemiro ili Henderson nisu spreciil Real i Liverpul da igraju vrhunski fudbal, dok mi sa Srnicem na terenu cesto bagujemo i gubimo organizaciju igre jer se on kao veznjak krije od lopte, a kada je i je dobije vrati je unazad. Prosto momak nema kvalitet da igra u ovakvoj Zvezdi. 

Bem ti sve ode Srnić u društvo kazemira i Hendersona a u praksi nije mogao da igra za prosečan klub u španskoj drugoj ligi. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jako mi se sviđa sve što je Dejan rekao na konferenciji. Bio je jako odmeren, predstavio se kao veliki gospodin. Niti je  potcenio večerašnjeg protivnika, niti je unizio i umanjio nas. Posebno mi se svideo odgovor na provokaciju povodom navodne izjave Natka, Natha ili kako već.

 

Štose dvomeča sa Makabijem tiče, lično nemam očekivanja, niti ambicija. Ono što sam očekivao u ovoj sezoni, i što je bitno za klub, već je ostvareno, a naravno da eventualni ulazak u grupe LŠ donosi veliki benefit, pogotovo finansijski. Takođe smatram da tamo ne bi bili kao prase u Teheranu, već bi imali realne šanse, makar za proleće u LE, ako ne i za nešto više.

Da se ne lažemo, po meni smo favoriti u dvomeču. Imamo mnogo bolje pojedince. Da li smo ćemo proći, to u ovoj fazi zavisi od mnogo faktora, i ne bi me čudilo ni da omanemo, kao što su recimo Salcburg ili Kopenhagen onomad protiv nas.


Davno nisam bio opušteniji što se ishoda tiče i jedino što očekujem je da se igramo fudbala i da smo porasli kao klub i da je tim sazreo kao grupa.

 

Nek nam je srećno i neka bolji pobedi, a to je ZVEZDA!!! 🤣

 

edit: Sad kad videh vatromet, neka bude gusto, neka bude 0:3

Edited by KrX037
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srnic ni kao osigurac, dzoker, Gatuzo itd, nikada nije odigroa ni priblizno dobru utakmicu kao Sanogo i generalno nikada nije ni odigrao posebno dobro na tom mestu. Nego je to stara srpska mantra da neko ko je borben i ko trci, mora da bdue koristan u kvarenju protivnicke igre, gde se potpuno zanemaruje takticka pismenost, sposobnost citanja igre, pozicioniranje i jos mnogo drugih segmenata u kojima je Srnaldo u rangu nekog Bakule Jovicica, ako je uopste i tog nivoa. Meni je generalno i smesno da iko misli da je Srnic bolji zadnji vezni od Sanoga, pa cak i od Kange ili Kangve koji su 10x inteligentiji fudbaleri od njega i jednostavno vise znaju, ball dont lie.

Edited by Markoss
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pozz braćo cigani! Uf neko malopre napisa da davno nije bio opusteniji sto se tice ishoda meča. Ja sam skroz obrnuto. Ne secam se kad sam bio nervozniji. Verovatno bi bilo lakse da igramo LE jer bi tu bili konkurentniji ostalim klubovima, ali u meni gori želja da napokon izrastemo ( vratimo se gde nam je mesto) u stabilan evropski klub. Dakle ovo je po meni glavni ispit i za celnike kluba i igrace. Samo hrabro i do pobede!! ❤🤍

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...