Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 hours ago, Guru said:

Prejaka su mi ova sada već tradicionalna histerisanja dan pred utakmice zbog najavljenog sastava koji se na kraju skoro uvek ispostavi kao netačan. 

 

Previse ljudi veruju Darjanu, koji ima sibicarske informacije jer je uvlaciguz, pa mu neko preprica kolko je ko placen i slicno. Ove fudbalske, uglavnom pojma nema, posto su jutros na treningu uigravani Kangva i Kanga u sredini. Tacnije najjaca postava. E sad videcemo dal ce se Dejan ukenjati na kraju. 

 

Ado dolazi do kraja nedelje. A prema onom sto ja znam, dovesce se i desni bek. 

Edited by Markoss
  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

 

Previse ljudi veruju Darjanu, koji ima sibicarske informacije jer je uvlaciguz, pa mu neko preprica kolko je ko placen i slicno. Ove fudbalske, uglavnom pojma nema, posto su jutros na treningu uigravani Kangva i Kanga u sredini. Tacnije najjaca postava. E sad videcemo dal ce se Dejan ukenjati na kraju. 

 

Ado dolazi do kraja nedelje. A prema onom sto ja znam, dovesce se i desni bek. 

steve-harvey-thank-you-jesus.gif

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fradler said:

Bojim se da zbog (ne)kvaliteta dosadasnjih protivnika nismo svesni koliko smo busni

Pa će baš Makabi Haifa da vam pokaže gde ste bušni :lol_2:

 

Daj ne zezaj, jači ste od Haife sigurno. Ako će neko da vam pokaže gde ste bušni to će biti ove aždaje iz LŠ. Gde ćeš lakši put do LŠ-a nego ovaj. Mislim ajde realno lakše od ovog ne može. 

 

Ok ne treba podcenjivati protivnika, treba ući maksimalno skoncentrisani bla bla... ali Haifa nije trenutno Zvezdin nivo. Jedina ekipa koja je mogla da bude zeznut protivnik je Trabzon, eventualno Bodo Glimt, sve ostalo nije Zvezdin kvalitet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mada ni oni (Bodo) nisu Zvezdin kvalitet. Realno Zvezda je jaka ovog puta. Naravno ne mislim jaka u smislu da može igrati ravnopravno sa onim najjačima, ali ja ne pamtim ovako jaku Zvezdu od kada pratim fudbal. Uigrana, čvrsta ekipa, zna šta hoće na terenu iako nekad ta taktička proseravanja nerviraju deo navijača. 

 

Da ste mogli da padnete u onom delu gde su Benfika, PSV, Dinamo Kijev onda bi već bilo zajebanije, a ovo je stvarno mačiji kašalj u odnosu na ekipu koju imate sada i sa kakvim ekipama možete da igrate. Ne znam mislim da Haifa će morati baš jako da iznenadi nekom igrom i čvrstinom da vas dobije. A mislim da za to nemaju nikakve šanse, ovog puta ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako ce vas mnoge Srnela pokakiti ako bude igrao. Covjek je igrac zadatka. Ne znam ekipu koja nema covjeka za odradjivanje svega prljavog. Trci tamo, trci ovamo. Zatvori onog ili ovog. Ostani poslednji kod prekida itd...

Mani Gatuzo. 

Edited by Abizolirni
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

Kako ce vas mnoge Srnela pokakiti ako bude igrao. Covjek je igrac zadatka. Ne znam ekipu koja nema covjeka za odradjivanje svega prljavog. Trci tamo, trci ovamo. Zatvori onog ili ovog. Ostani poslednji kod prekida itd...

Mani Gatuzo. 

Jel se zezas ili si ozbiljan? Posto ja bas i ne znam nekog igraca koji u svom klubu vecinu utakmica presedi na klupi, ali zato skoro svaku bitniju utakmicu bude starter.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Abizolirni said:

Kako ce vas mnoge Srnela pokakiti ako bude igrao. Covjek je igrac zadatka. Ne znam ekipu koja nema covjeka za odradjivanje svega prljavog. Trci tamo, trci ovamo. Zatvori onog ili ovog. Ostani poslednji kod prekida itd...

Mani Gatuzo. 

Znaš li ekipu u kojoj igra neko ko ne zna da vodi loptu, da uputi pas na metar od sebe, otkrije se saigraču da primi loptu ?

Ima tamo neka Zvezda koja ima dva takva igrača?

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel se zezas ili si ozbiljan? Posto ja bas i ne znam nekog igraca koji u svom klubu vecinu utakmica presedi na klupi, ali zato skoro svaku bitniju utakmicu bude starter.

Nekada u Utd kod SAF-a, cuveni Ji Sung Park

5 minutes ago, Perkos2 said:

Znaš li ekipu u kojoj igra neko ko ne zna da vodi loptu, da uputi pas na metar od sebe, otkrije se saigraču da primi loptu ?

Ima tamo neka Zvezda koja ima dva takva igrača?

 

 

Znam. Isto Utd i cuveni Scott McTominay 😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

taj se baš ubi od igranja važnih utakmcia😄

Onda ne pratis Utd. Decko se utrkuje sa Maguire-om oko toga ko ce od njih dvojice biti 1 ime na spisku menadzera😀

3 minutes ago, Don Radonja said:

Srpski Srnaldo je bolji od Skotskog Srnalda! :D

Srpski Srnaldo je Pirlo za Skotskog Srnalda👍

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel se zezas ili si ozbiljan? Posto ja bas i ne znam nekog igraca koji u svom klubu vecinu utakmica presedi na klupi, ali zato skoro svaku bitniju utakmicu bude starter.

Kazu da je tako Kreso Cosic, ne igra do polufinala, onda da 40 i 35 i uzme zlato 🦁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...