Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ivanic neizvestan za gostovanje u Haifi.
Evo sta o tome pise i sta nagovestava deo novina..

 

Quote

Пред Станковићем је много тактичких варијанти и могућности за меч у Израелу, а опредељење ће у великој мери креирати ситуација око Иванића. Ако се догоди да не буде спреман, могуће је да везни ред формацијски изгледа као у Јеревану.
Тешко да ће и по именима јер је очигледно да Саного нема исти учинак и вољни ефекат као у прошлој сезони. Све је јасније да приче о поквареним односима између њега и стручног штаба на челу са Станковићем имају основа.
Врло је могуће да се међу стартерима у Хаифи нађе Славољуб Срнић, има већ доста искуства на месту дефанзивног везисте и требало би трчањем да отежава посао офанзивно оријентисаним играчима Макабија.

:lol_2:

Izvor: http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/136158/dobra-i-losa-vest-za-navijace-crvene-zvezde

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, suptil said:

Adomoze na polusezonu da potpise predugovor sa nama. Serifu u tom slucaju 0 eura. Naravno posao ce se zavrsiti uskoro popustice Serif. Mozemo ovog malog Rusa da trampimo za Adda,😁

Da, samo se postavlja pitanje na sta ce da lici posle godinu i po dana sedenja na tribinama i da li ce nam uopste trebati.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, suptil said:

Odlozili smo mec i sa Cukarickim... 

Pa rekoh nedavno da cemo odloziti sigurno. Neverovatno kakvo jajarenje i pilicarenje.

 

Docekace nas sve to u grupama, pa onda tri dana pred Bajern ti guli sa Cukom zaostalu utakmicu.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Siki said:

Produžen Srnić. 😄

 

za svaki slučaj ako ode Sanogo a Ado se zakoplikuje. 

 

Smejemo se svi za Srnica, a dobro se secam intervjua kad je sa bratom, izabrao Cukaricki umesto Zvezde.

 

To mi je tako tada delovalo nadrealno i kad se setim kakav smo raspad bili u tom periodu, sa sve brojem 2344, i pogledam gde smo sada, neverovatno mi je.

 

Ne znam da li su Zvezdu sacuvali samo navijaci, ali smo imali i po 40k ljudi na domacim utakmicama.

 

Secam se dana kad smo igrali derbi sa Partizanom na njihovom stadionu, Ninkovic sezona. Taj dan sam bila neopisivo nervozna, da sam uspela cak da se posvadjam sa covekom kog nisam do tada ni poznavala, na decijem rodjendanu. To mi se desilo samo tada i nikada vise.

 

Ladno sam ga prozvala navijacem Partizana, a covek je danas godinama sponzor kkCZV i uvek pita za mene, da li mi treba karta ♥️

 

Jednostavno, velika ljubav prema Crvenoj Zvezdi od strane navijaca, je ovaj klub odrzala godina.

 

Velika si Zvezdo ♥️

  • Like 9
  • Love 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Venger said:

Pa rekoh nedavno da cemo odloziti sigurno. Neverovatno kakvo jajarenje i pilicarenje.

 

Docekace nas sve to u grupama, pa onda tri dana pred Bajern ti guli sa Cukom zaostalu utakmicu.

Da bi dosao do grupne faze moras proci Makabi. Sta je bitnije, proci Makabi ili taj fiktivni mec sa Bajernom?

Duga je sezona, ugurace se negdje a i koliko su komsije ocajne, mozemo te zaostale odigrati sa forumasima mada imamo ladno 2 tima.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 said:

Da bi dosao do grupne faze moras proci Makabi. Sta je bitnije, proci Makabi ili taj fiktivni mec sa Bajernom?

Duga je sezona, ugurace se negdje a i koliko su komsije ocajne, mozemo te zaostale odigrati sa forumasima mada imamo ladno 2 tima.

Ako nismo sposobni da igramo sa Makabijem i Cukarickim u nedelju dana, ne treba da igramo Ligu sampiona. Ako je cilj da se samo dokopamo grupa, pa da se tamo na nama izivljava ko stigne i da ne pipnemo loptu 3 puta na Marakani za poluvreme, meni se to ne gleda i ne treba da igramo LŠ u tom slucaju.

 

Racunam da smo prerasli to da budemo samo puki statisti tamo i da treba nesto i da odigramo u tim grupama.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Koliko nama treba igraca da ne odlazemo utakmice, 3 tima treba da imamo ili? Posto sad imamo bukvalno 24 igraca koji mogu da igraju nasu ligu. 

 

                         Borjan

Bilo ko Lekovic Milunovic Azarov

           Sanogo Stankovic

 Ben          Nikolic      Motika 

                  Ohi 

 

 

Ako ova ekipa ne moze da se izbori da ne izgubi protiv Čukaričkog onda jbg.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

                      Borjan

Bilo ko Lekovic Milunovic Azarov

           Sanogo Stankovic

 Ben          Nikolic      Motika 

                  Ohi 

Ova ekipa nema ni jedan minut zajedno. Naravno da je trebalo da se igra. Zvezda od pocetka prvenstva samo jedno gostovanje. Bukvalno nisu izasli iz Beograda. Primadone! Neuskusno. Ali zato je Zvezdin karavan obiso uzduz i popreko gostovao svuda ❤️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...