Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

15 hours ago, Everlook said:

Sta mu se to radi?

Decko je jedva nesto malo kvalitetniji od Pavkova koji je domaci igrac, plus iako drvo ima tu karakteristiku da moze da razbije bunker te stoga moze da bude koristan u situacijama u kojima se Zvezda cesto nalazi.

Ako stranac koji se celo prolece bori sa Pavkovom za mesto treba da zauzima mesto stranca u ovakvoj Zvezdi, onda je ta vizija tima bas nakaradna.

U polju je beskoristan jer mu je igra bez lopte meh, nema dribling, brzina prosecna, skok igra onako, ispromasivao se za medalju....sasvim prosecan prosecan spic. Jedino sto je korisno uradio za polusezonu je onaj gol protiv Partizana, a to je pokrio promasajima protiv rendzersa. Ostale utakmice ne racunam, na njima moja baba moze da da het trik.

Trenutno je situacija takva da stranac u Zvezdi, a posebno spic, mora da bude klasa bar Kangve i Bukarija, Ohi je jedno dve klase ispod.

E sad sto je ljudima lakse da veruju da ga neko maltretira jer mu se ne svidja valjda njegova frizura ili sta li, druga je stvar.

Jeste ali Ohi nije sam dosao u Zvezdu. Skautiran je od ljudi u klubu i sad nacisto onako, eto nije on toliko dobar.

Link to comment
Share on other sites

Secam se kad sam igrao FM, pre jedno desetak god, i skockam uvek mlad tim, sa nekim kao obecavajucim igracima, i neke free agente sa po jednom nogom u grobu, da ulecu ako se neko povredi.

I tako, skaut mi preporuci nekog sa 4ipo zvezdice potencijalom, i ja ga ne dovedem da ne srusim harmoniju.

Plus ustedim novac.

Ovi bre sipaju ko u nerotkinju, ne pitaju ni sta kosta.

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Secam se kad sam igrao FM, pre jedno desetak god, i skockam uvek mlad tim, sa nekim kao obecavajucim igracima, i neke free agente sa po jednom nogom u grobu, da ulecu ako se neko povredi.

I tako, skaut mi preporuci nekog sa 4ipo zvezdice potencijalom, i ja ga ne dovedem da ne srusim harmoniju.

Plus ustedim novac.

Ovi bre sipaju ko u nerotkinju, ne pitaju ni sta kosta.

 

lako je trošiti tuđe pare

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abizolirni said:

Jeste ali Ohi nije sam dosao u Zvezdu. Skautiran je od ljudi u klubu i sad nacisto onako, eto nije on toliko dobar.

Nije ni prvi ni poslednji.

 

Promasili su skoro pa bukvalno svakog stranca kojeg su doveli. Problem sa skautingom je ocigledan.  Isto su tako zavrsili i Falko i La Para i onaj blajhani italijan na beku i Dioni i Tomane i nastavi niz do sutra. Nista novo i neobicno za Mitra i Terzu. To Ohija ne cini dobrim igracem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mocart pise da postoji mogucnost da prodamo uskoro i Ohija i Pavkova i angazujemo nekog mladog spica. Navodno se za Pavkova interesuju Arapi.

 

Oko Ada i dalje sve na cekanju, Serif nece da spusti cenu.

 

Ne bi bilo pametno da se odricemo Sanoga ako ne uspemo da dovedemo Ada. Onda ostajemo samo na Srnaldu kao zadnjem veznom.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Everlook said:

Nije ni prvi ni poslednji.

 

Promasili su skoro pa bukvalno svakog stranca kojeg su doveli. Problem sa skautingom je ocigledan.  Isto su tako zavrsili i Falko i La Para i onaj blajhani italijan na beku i Dioni i Tomane i nastavi niz do sutra. Nista novo i neobicno za Mitra i Terzu. To Ohija ne cini dobrim igracem.

 

Auh, taman sam ga potisnuo. Mož li bez tih kletvi ubudće, ionako sam imao loš dan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ado je na Transfermarktu procenjen na 1,1 miliona eura,Moldavci traze duplo vise navodno. Nema dileme da bi ga Zvezda kupila za prvu cenu.

 

ne znam zasto neko uzima informacije sa transfermarkta kao relevantne

 

to su otprilike cene, sto se vidi i kad se pogleda nas tim, ima dosta nebuloza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2022 at 6:07 PM, Nek grmi jako said:

Zaista je neshvatljivo to oko desnog beka, a samo onaj ko ne prati fudbal može da popuši priču kako nema desnih bekova koji bi bili dostupni Zvezdi, a dobri.

 

I nije tu samo onaj Panamac iz Anderlehta, koji svakako ne bi bio lošiji od Pićinija, Gajića i Gobeljića (naprotiv, mogao bi da bude samo bolji), već je tu i čitava kolekcija bekova poput onog Bole iz Grashopersa, koji je televizor u boji za sve desne bekove u domaćoj ligi.

 

Lik igra na pozajmici već drugu sezonu, a ne može da računa na mesto u Vulvsima iako, realno, sabija. I sad bi neko rekao, a zašto ga Vulverhemtpon onda šalje na pozjmice dva puta ako je dobar...

 

Nemam pojma, ali bih više voleo da su ga pozajmili nama s pravom otkupa, nego što se suklja podno Alpa. I pominjem ga samo kao primer, a ne kako nekoga oko koga bi sad trebalo da se vodi opštenarodna polemika.

 

Tačno čovek da pomisli da ne ulaze u dilove ako nema nekih kombinacija sa strane, i ako neko nije privatno dobar od dovođenja igrača.

 

Dovodjenje beka stranca stvara probleme oko bonus igraca za nase  prvenstvo. Trenutno to moze da bude Stankovic na beku. Kvalitetan stranac ako bi se tu doveo sigurno ne bi pristao da igra samo evropske utakmice i po neku domacicu. U tom slucaju morao bi Mitrovic da se koristi kao bonus a to znaci izbacivanje Bukarija koji je najskuplje pojacanje ovog leta... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...