Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Pesic je u prekidima za rivala, skinuo bar 5 lopti, izuzetno sam zadovoljan njime, idealan fit za ovakvu Zvezdu. Upgrejdovana verzija Falcinelija. 

 

Sa kakvim budzetom raspolazemo, tim je jako dobro sklepan, zapravo kao nikada ranije, fali taj desni bek, doveli smo Gruzijca kao zamenu za Rodica, iako ga pamtim kao desnog beka. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Pavkov već drugu utakmicu zaredom promašuje kompletan fudbal sa 5 metara udaljenosti od gola. Jako je nepravedno što je Ohi potpuno skrajnut. Trebao bi on da dobija minute iza Pešića, ali Pavkov je izgleda neuništiv.

 

Daj bre da se organizujemo da skupimo razliku izmedju PAO ponude i zvezdine potražnje ....

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Sad vidim da za Makabi igra @goldberg 

https://www.transfermarkt.com/shon-goldberg/profil/spieler/204982

 

Najebasmo! 😄 

 

:evil:

 

Sto se meca tice, Pyunik je pogresio sto se otvorio. Nemaju oni brzinu da se vrate kad treba i zato su im Boukari i ostali pravili sou svaki put kada su nasi uzeli loptu.

 

Dobro je sto je Rodic sad dobio crveni, realno nam ne treba u revansu. Protiv Maccabija ce vec biti teze, to je jedna uigrana i jaka ekipa, koja ima iskustva igranja ovakvih meceva. 

 

Treba ispratiti i sanse za 3. sesir - pogresio sam kada sam naveo Dinamo Kiev. Treba nam ispadanje Rangersa (0:2 protiv Union Royala iz Belgije, veoma su blizu), Dinama iz Zagreba (postoje dve sanse za to) i Benfice (navijamo upravo za Kijevljane).

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Pesic je u prekidima za rivala, skinuo bar 5 lopti, izuzetno sam zadovoljan njime, idealan fit za ovakvu Zvezdu. Upgrejdovana verzija Falcinelija. 

 

 

 

Kako je moja kćer govorila pre dvadesetak godina, kad bi se gađali tramvajima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

:evil:

 

Treba ispratiti i sanse za 3. sesir - pogresio sam kada sam naveo Dinamo Kiev. Treba nam ispadanje Rangersa (0:2 protiv Union Royala iz Belgije, veoma su blizu), Dinama iz Zagreba (postoje dve sanse za to) i Benfice (navijamo upravo za Kijevljane).

Treći šešir će biti strašan, tako da upadanje u taj deo žreba će biti itekako poželjan. Ni 4. nije za bacanje, ali 3. je babaroga. 

Link to comment
Share on other sites

Upadanje u 3. sesir bi nas bas podiglo, a to je moguce jer smo bas nabudzili koeficijent - trenutno je 46,000.

 

Plzen, Celtic, Club Brugge, Copenhagen/Trabzonspor, Marseille, Ludogorets/Bodo, Dinamo Kiev, PSV, sa svim ovim klubovima manje ili vise moze da se igra.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Pa i igrao je francusku ligu lani, bio je manje vise standardan u Nantu, bio je desni wing back. Naravno, ovde ima vecu slobodu. Igrao je za Gent takodje, tada smo ga i upoznali 2020 kad nas je urnisao na Mari , bio ubedljivo najbolji na terenu. 

 

 

Video sam ko je on, samo mi je ultra cudno da je dosao ovde. Nema neki vrhunski renome, ali je ipak igrac koji moze da pravi razliku i za kojeg deluje da ce samo ici dalje po ligama petice, pa makar bio i rotacioni igrac, dovodjenje istog, pa makar i za nase prostore velike pare, nije nesto sto cesto vidjamo.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da tamo u Francuskoj ima u svakom timu po par sličnih ili boljih igrača. Vjerovatno zato i nije nešto puno odskočio tamo, a i jaka je liga prilično. Za nas je premija apsolutno. Kod prvog gola je iz zaostatka pregazio defanzivca Pjunika i onda nakon toga je dao for u stranu a golman je bio na skoro 15 metara od njega. Ja i dalje ne kapiram kako čovjek može da iskontroliše onoliko dug for. Izgledalo je u prvi mah kao da se precijenio, ali na kraju je ispalo rutinski. I na tu brzinu ima i dobru završnicu. Pametno šutira po zemlji, u suprotni ugao.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Po prvi put u ne znam koliko godina se osjeca kvalitet.Ko se bavio sportom to moze osjetiti.I ako smo veceras igrali, moze se reci prosjecan fudbal i ispod nasih mogucnosti ipak smo ostvarili rutisku pobjedu  o kojoj bi samo mogli sanjati prije 5,6 godina kada su nam ovakve ekipe pravile ozbiljne probleme.

 

Ovakva postavka igre i ovakav sastav samo prolazi protiv ekipa na ovom nivou.Jednostavno za ozbiljne utakmice nama treba zadnji vezni tipa Sanoga jer imamo previse igraca za "nadigravanje" a to  samo prolazi kada si osjetno kvalitetniji.Pored toga imamo ozbiljnu boljku na desnoj strani o kojoj svi pricamo i to se jenostavno mora rijesiti ukoliko zelimo da budemo ozbiljna ekipa.Pokusaji sa Erakovicem na desnom beku su toliko smijesni da samo momku mozemo unistiti karijeru jer je ocigledno da to ne moze ni ti zna igrati.

 

Sve u svemu rutinska i ocekivana pobjeda protiv ekipe na dosta nizem nivou i sa dosta manjim finansijama.Nadam se da nas ovaj dvomec nece zavarati i da cemo najozbiljnje pristupiti dvomecu protiv Makabija.U tom duelu moramo se postaviti kao favoriti kao sto i jesmo a sve osim plasmana u LS moramo smatrati teskim neuspehum.Sve ostalo je poltronska prica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Steve Gerrard said:

Na 5 0 sakama po glavi i crni mod bravo. Dlaku u jajetu samo treba trazitni crnjacit, to je taj stil. Ua brensram vas bilo na petardu

5:0 je zaslužila cela ekipa i za to sve pohvale ali na 5:0 dobiti crveni karton je glupost neviđen ma koji igrač da je to uradio. Još veća glupost je braniti taj idiotski potez. Istina nije nam prvi put da vidimo idiotske poteze od naših igrača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

O ovom Mitroviću se i nije nešto toliko pričalo u javnosti, barem ja nijesam čuo skoro ništa o njemu prošle sezone, ne znam ni da je pominjan na našoj temi. Sad vidim da je rezerva u mladoj reprezentaciji Srbije, a objektivno gledano najbolji je igrač u toj ekipi. Oću da kažem da je baš potcijenjen talenat, skoro kao da je prošao ispod radara. I 500 hiljada je džabaluk za njega. Ako nastavi ovako da igra lagano ide na desetak miliona. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

5:0 je zaslužila cela ekipa i za to sve pohvale ali na 5:0 dobiti crveni karton je glupost neviđen ma koji igrač da je to uradio. Još veća glupost je braniti taj idiotski potez. Istina nije nam prvi put da vidimo idiotske poteze od naših igrača.

Nekome je idiotsksi potez, nekome je borba u svakom momentu utakmice. Rodic je jedan od najstandardnijih igraca koji po najmanje gresaka pravi i idiotski je da se pise 3 strane o potezu koji ne utice niti na rezultat niti na ovo kolo kvalifikacija, cak sta vise moci ce da odigra lagano play off. Ako treba pored svega ovog lijepog veceras da se drze govori tri strane o tome posebno o igracu koji je napravio to onda treba da se zapitamo dal imamo normalno i racionalno razmisljanje. Fudbal je takva vrsta sporta u kojoj se svima greske desavaju, pocevsi od igraca i ekipa koji su 100 puta skuplje i dosta puta kvalitetnije od nasih sto je sastavni dio ovog sporta, i malo koji narod, navijaci(ljubitelji simpatizeri) bi uzeli ovoliko da pricaju o ovome, al dobro ako ce zadovoljiti ego ovog naroda udrite sa negativom i losim stvarima da mozete da se nahranite.

Da je pogrijesio-pogrijesio je. dal treba da mi se jebe zbog ovog sto je uradio na ovaj dan i rezultat-jebe mi se.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Casaubon said:

Kangwa, Bukari i Dragovic igraju sami. Pesic jednako dobar kao i da nije na terenu...

 

 

Ohi bi se veceras barem nasao u sansi a Panj bi ga metno

 

Zato Silja 2 puta odlozi loptu i ne mesa se u svoj posao  davanje golova.

 

Ne sumnjam bice penala, metnuce i on nesto. I moja baba bi pored onakvog srednjeg reda

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Vrlo je cudno da struka nije odlucila da je dovoljan neki Spiridon ili slicni, pa da Bukari ne zavrsi kod nas. Kako je on uopste zavrsio kod nas. Mita za njega ne bi ni cuo da nas onomad nije cepao na Mari. Imamo mi obicaj da dovodimo igrace koji nas razbiju. Od cuvenog Onjila pa do Kafua. Uglavnom je ispadalo lose, sada se potrefilo.

Vidi li neko da je Šilja sada bolji igrac nego sto je bio. Sve radi kao ranije, lepo to izgleda na oko. Dobro je sada dok pucamo sa svih strana, ali doci ce vreme tvrdih utakmica sa malo sansi i tu treba devetka da resava. Nesto ne greje sunce da to Pesic moze. Napunice on statistiku, nase livade vole takve. Samo se bojim cska repriza opet.

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Pavkov već drugu utakmicu zaredom promašuje kompletan fudbal sa 5 metara udaljenosti od gola. Jako je nepravedno što je Ohi potpuno skrajnut. Trebao bi on da dobija minute iza Pešića, ali Pavkov je izgleda neuništiv.

 

ohi je promasio fudbal protiv rendzersa u najbitnijem mecu, a u dvomecu je bio nevidljiv

 

nek se cuva ohi za domacicu, nema sta da trazi u evropi

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vepar said:

 

ohi je promasio fudbal protiv rendzersa u najbitnijem mecu, a u dvomecu je bio nevidljiv

 

nek se cuva ohi za domacicu, nema sta da trazi u evropi

 


Nevidljiv? Ohi je servirao Pavkovu loptu na tacnu za 2:0 u BG-u protiv Rendžersa ali Milan nije naučio stvari koje se uče u petlićima o tome kako treba da se kreće i gde treba da bude napadač u takvim situacijama. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baš sam bio euforičan sinoć, pa samostavio podelu utisaka za jutro.

 

Iako nisu svi ljubimci baš bilii na svom nivou sinoć, oodigrali smo fantastičnu utakmicu i to mu onda dođe dobor, jer nismo dotakli plafon na ovom meču. Bilo je loših stvari dakle, ali puno više dobrih, pozitivnih.

 

Ajd prvo o lošim... Ne želim da branim Rodićevo pomračenje uma, ali svakako je bolje sada na 5:0, nego recimo u Izraelu na 0:0 u prvom poluvremenu. Ivanić i Katai, ne bih rekao podbačaj, ali puno podređeni timu, mada pomalo i van utakmice. Mirko je od kada je došao sporije ulazio u sezonu, a magiko ima te svoje utakmice na ler, ali kada sipa magiju, onda su svi srećni, pa tako ne sumnjam da će i tokom ove sezone da nas obraduje puno puta. Sve u svemu ništa zabrinjavajuće.

 

E sad, lepši deo. Sva tri pojačanja koja su debitovala sinoć na evro sceni su pojačanja u pravom smislu te reči, instant pojačanja, odmah daju rezultat i to kakav. Bukarija da ne komentarišem, sve ste već rekli, nerealno da smo uspeli da dovedemo taj kalibar brzog igrača. Po meni Radonja izgleda kao fića, bez želje da rušim sneška obožavaocima Radonjića, i sam ga jako cenim kao igrača. Kangwu je milina gledati kako pleše po terenu. sveda ga ima, svuda stigne, prava radilica i motor ekipe. Takođe ono čega smo se pribojavali da on i Kanga ne mogu zajedno nateren ne stoji i tako dobismo KaKa tandem. Mali Mitrović, suvi talenat, takođe brz i odličan dribler.... Budućnost, potencijalna jako dobra proodaja, makar u rangu Radonje.

 

Ukoliko pogodimo sa desnim bekom, za šta smatram da se mora dovesti, da bude makar stabilna opcija poput Rodića, prolazak grupe LE je realan, a možda i proleće u Evropi iz grupe LŠ, ako se plasiramo.

 

Makabi nije baš za podceniti, ali i bez tog must have desnog beka smatram da smo kadri proći ih. Svakako smo favoriti i ne vidim razlog da ne prihvatimo ulogu favorita..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...