Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Just now, Siki said:

Pavkov...identična situacija kao protiv Radnika.

Iznenadila ga lopta,okrugla jbg. 🙂🙂 

 

Jel gledao neko Makabi?

Jeste da su dobili4-0 ali imali i igrača više.

 

Ali da je čovek ne poklopi levom nogom , to se u petlicima uči, strašno. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Mitrovic kako uzme loptu odmah gleda da dribla. Brz, mlad, moderan, perspektivan igrac. To se trazi.

 

Inace uopste me ne bi cudilo da je nakon debilnog prvog zutog Rodica ovaj drugi bio nameran. Imao je Stankovic od koga da pokupi te fore. A Milunovicev pas cemo tek da kunemo ako Dragovic dobije zuti u jednoj od naredne dve utakmice.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Bukari je takav ubica da mi je prosto neverovatno da ovako moderno cut inside krilo igra u nasoj ligi, znaci covek ne mrsi, jednostavno igra, brz kao metak, cita igru, on lagano moze da igra francusku ligu recimo, a mozda i nemacku.

 

Sta cete sa desnim bekom ne znam, bukvalno izlesinarite neki istocni tim ili neki Sion ili Servet i to je to.

 

Nista drugo vam ne fali epohalno, ostalo je dobro.

 

I ovaj Kanga dva vam je dobar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda je previsok rezultat kad se uzme u obzir odnos snaga na terenu, ali mi smo ove sezone ubojita i prebrza ekipa, možemo u desetak minuta da pregazimo ovakve rivale. Ako dovedemo dobrog desnog beka imaćemo ubjedljivo najbolju ekipu još od Barija. Imamo trenutno i dobru klupu, dosta bolju nego li prethodnih sezona.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Del Piero said:

Ovaj Mitrovic kako uzme loptu odmah gleda da dribla. Brz, mlad, moderan, perspektivan igrac. To se trazi.

 

Inace uopste me ne bi cudilo da je nakon debilnog prvog zutog Rodica ovaj drugi bio nameran. Imao je Stankovic od koga da pokupi te fore. A Milunovicev pas cemo tek da kunemo ako Dragovic dobije zuti u jednoj od naredne dve utakmice.

Pa valjda treba 3 zuta za pauzu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...