Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

21 minutes ago, Barkley#34 said:

Čestitke Savu što je poslužio kao pojas za spasavanje dvojcu bez karaktera. Nadam se da ni to neće dugo potrajati.

 

Ne razumem šta će se tačno promeniti ako dva SNS gmaza zamene druga dvojica? Kadrovska struktura u sekti je takva da je promena uvek i isključivo na gore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da je savi ova pozicija dosta bolja nego da je dosao na pocetku sezone

sa stolicom je dostignuto to neko dno, i on odatle moze samo gore, tj. bolje

nece imati neki pritisak, sem verovatno da bude bolji od hamrun spartansa

ako uspe da stabilizuje ekipu i napravi neku igru to je dosta poena za njega licno

ako ne uspe - jbg, vec je bilo toliko razjebano da ni klop ne bi pomogao

klasican low risk high reward

Link to comment
Share on other sites

Jeste, u prvoj sezoni, u kojoj smo igrali pristojno. Otišao je pre početka druge sezone, a za njim i Savo nakon par kola, kad smo krenuli nizbrdo.

 

1 hour ago, dekifisher said:

Ne razumem šta će se tačno promeniti ako dva SNS gmaza zamene druga dvojica? Kadrovska struktura u sekti je takva da je promena uvek i isključivo na gore.

Nemam iluzija u vezi kadrova sekte. Samo smatram da je dobro da makar povremeno neka njihova struja pretrpi poraz, kao i zečetina koja ih je i predložila. Način na koji opstaju je bolestan. A valjda je jasno da niko od Partizanovaca više ne treba da svoje ime stavi u njihovu funkciju.

 

Pazi sad, Petrić... 

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Xpert said:

Vrhunski trenerski CV, nema sta. Poslednji posao mu je bio 2020., u Gorici, gde je dobio otkaz posle 3 meseca jer je bio poslednji.

Ja mislim da odgovara ciljevima i ambicijama. Nama samo Marija Kilibarda moze da pomogne, da uvati za jaja onog Vucalinog bumbara i da ne pusta dok tatica ne obeca da vise nikad nece da nam pomogne, ni on ni njegov sef

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bole Tyson said:

Ja mislim da odgovara ciljevima i ambicijama. Nama samo Marija Kilibarda moze da pomogne, da uvati za jaja onog Vucalinog bumbara i da ne pusta dok tatica ne obeca da vise nikad nece da nam pomogne, ni on ni njegov sef

Na ovo sam isto pomislio. Kvalitet tima je sa sigurno 2.mjesto, konferencija ce se igrati 99%. Vjerovatno ce on da "izgura" sezonu a za narednu takmicarsku god. ce se traziti jaci trener.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Xpert said:

Vrhunski trenerski CV, nema sta. Poslednji posao mu je bio 2020., u Gorici, gde je dobio otkaz posle 3 meseca jer je bio poslednji.

 

Auuuu Peric. CV duzi a losiji i od Savinog i od Ilijinog. 

 

Komsije, iskreno saucesce. 

 

Pa Savo da se vratio bio bi bolje resenje. 

 

 

Meni zaista ovo vise nije cak ni smesno. Radije bih da vas dobijamo kao poslednje sezone u kosarci, respektabilni timovi, jaki treneri. A ne kao one sezone pre Zeljka a po odlasku Trinkijerija. Zapravo ova FKP sezona vec lici na tu KKP sezonu sa Scepom-Filipovskim-Matovicem. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, NikadProtivKaline said:

ja bih rekao da je savi ova pozicija dosta bolja nego da je dosao na pocetku sezone

sa stolicom je dostignuto to neko dno, i on odatle moze samo gore, tj. bolje

nece imati neki pritisak, sem verovatno da bude bolji od hamrun spartansa

ako uspe da stabilizuje ekipu i napravi neku igru to je dosta poena za njega licno

ako ne uspe - jbg, vec je bilo toliko razjebano da ni klop ne bi pomogao

klasican low risk high reward

 

Slažem se da je ovo u teoriji , čisto sportski, prilično lagodna pozicija za novog trenera. To što i u takvoj situaciji niko neće da dođe i što ovi moraju bukvalno da grebu sa dna kace bilo šta što ima trenersku licencu, dovoljno govori o upravi.

 

17 hours ago, Perkos2 said:

Da li je Savi u prvom mandatu pomoćni bio pokojni Đuričić?

 

Jeste, na kraju su se razišli, tj. Đuričić je otišao. Imali su neke koncepcijske nesuglasice oko toga kako Partizan treba da igra.

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Đumi pričao da je došao samo na jednu sezonu, kao zahvalnost jer mu je Savo pomogao oko operacije? Rekao je da je pristao da samo njemu bude pomoćnik i to samo da mu pomogne u toj sezoni. Zaboravio sam da je došlo do nesporazuma, moguće.

 

Edit: evo izjave

Quote

Imao sam ozbiljan zdravstveni problem, tačnije karcinom grla. Morao sam da čekam na pet skener čak dve godine i situacija je postala ozbiljna. Onda se javio moj prijatelj Savo, koji mi je to rešio, i za dva meseca sam došao na red. Rekao sam mu još tada da mu zbog toga dugujem i da ću mu pomoći u Partizanu. Pristao sam da mu budem pomoćnik na godinu dana, dok se ne snađe, i tako je i bilo", rekao je Đuričić za Kurir.

 

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

To jeste tačno, vezano za njegov dolazak i saradnju sa Savom, a posle toga je bilo ovo:

 

Quote

...

Kako jedan od navijača reče „Savo sa Đumijem lepo, Savo bez Đumija ne baš lepo“. Zašto ste se rastali?

 

„Posle finala kupa Savo je izjavio kako u budućnosti nećemo igrati lepo za oko, već na rezultat. Legitimno. Da li će Partizan igrati onako? Neće! Ta izjava dva dana posle poraza od Vojvodine navodi na zaključak da će više voditi računa o rezultatu. Milošević je šef, njegova je poslednja i to je u redu. Period pred nama će pokazati da li je u pravu ili ne. Potrebno je da istraje na svojim idejama, odlika ozbiljnog trenera je doslednost, da ubedi druge da je u pravu. Zato ga podržavam. Jedino što ja nikad neću odustati od lepog fudbala. Deo je mene“.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Abizolirni said:

Na ovo sam isto pomislio. Kvalitet tima je sa sigurno 2.mjesto, konferencija ce se igrati 99%. Vjerovatno ce on da "izgura" sezonu a za narednu takmicarsku god. ce se traziti jaci trener.

 

Nije, meni ovakav Partizan uopste ne odskace kvalitetom mnogo od Cukarickog ili Vojvodine.

 

Jedino ako se negde lepo dogovore svi o raspodeli mesta, inace je Partizan imao dve sezone u kojima je bio jednom treci, a drugi put jedva drugi.

 

Inace, sto se tice onoga sto je pisao @iamsho4sho , on moze da govori/pise u svoje ime, ja svakako ne zelim ponavljanje prosle sezone sa ogromnim nizovima pobeda dva kluba. Jednostavno, zna se sta je ideja sporta, da svi ucesnici imaju nadu da se bore za najvise moguce ciljeve i da se sve odlucuje na terenu. To u prethodnih 30 godina uglavnom nije bilo moguce i neki napredak bi bio da Partizan nema zagarantovano drugo mesto (princip daj sta das).

Link to comment
Share on other sites

Koga boli qrac...

Doveli su jednu ljigu i podguznu muvu, koja je najurena najduže posle tri meseca gde god da je radila.

Znam jednog momka koje je igrao za Čukarički kad je ovaj retard bio trener. Pričali smo često u to vreme. Ljudi nisu verovali šta čovek radi i koliko ne zna ništa o modernim treninzima, metodici, psihofizičkoj pripremi igrača... Naravno, u Čuki ima ljudi koji znaju šta je moderan fudbal i najurili su ga momentalno.

Ovo da je ljigavac i šlihtara, lično sam se uverio ali me je bukvalno sramota da ispričam.

PFC kakvog poznajemo je umro, sledi potpuno rasulo.

Pozdravljam sve (tzv) grobare koji su pljuvali Saleta Stanojevića i Partizanovu decu... tražili ste, gledajte.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

@iamsho4shoi neki napredak bi bio da Partizan nema zagarantovano drugo mesto (princip daj sta das).

 

Ček, da li te ja pogrešno razumem ili hoćeš da kažeš da se zna kome je zagarantovano prvo mesto ali da nikom nije zagarantovano drugo mesto?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...