Jump to content

FIBA Champions League


Del Piero

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Ali kakvu ekipicu ima AEK - cirkus Kolorado im nije ravan, navijam za njih definitivno, još su hteli da potpišu Tyrese Ricea:

 

Moreira, Yanick

Langford, Keith

Mačiulis, Jonas

Janković, Vlado

Katsivelis, Dimitrios

Chrysikopoulos, Linos

Zisis, Nikos 

Gontikas, Costis

Gkikas, Nikos

Moraitis, Dimitrios

Mavroeidis, Dimitrios

Lojeski, Matt

Rogkavopoulos, Nikos

Slaughter, Marcus

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...

Jedva nadjoh topik, zamalo da ode na trecu stranu.

 

Pogledao Igokea - Ostende, majstorica u Laktasima za plasman u top16. Vode domaci, sve islo kako treba i onda u poslednjih 5 minuta serija 18-0 gostiju, potpuni raspad Igokee. Bajic nije bio na klupi, to bi bili zanimljivi tajmauti.

 

U Ostendeu igra Phil Booth, svojevremeno osvojio titulu sa Vilanovom (zapravo dve, sad kad razmislim) i bio jedan od najboljih igraca u finalu 2016. Ovde je pokrenuo preokret, ubacio blizu 30 na kraju.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Jedva nadjoh topik, zamalo da ode na trecu stranu.

 

Pogledao Igokea - Ostende, majstorica u Laktasima za plasman u top16. Vode domaci, sve islo kako treba i onda u poslednjih 5 minuta serija 18-0 gostiju, potpuni raspad Igokee. Bajic nije bio na klupi, to bi bili zanimljivi tajmauti.

 

U Ostendeu igra Phil Booth, svojevremeno osvojio titulu sa Vilanovom (zapravo dve, sad kad razmislim) i bio jedan od najboljih igraca u finalu 2016. Ovde je pokrenuo preokret, ubacio blizu 30 na kraju.

 

Pogledah boxscore i Dušan Djordjević još igra i to 20minuta.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 7 months later...

Hapoel u finalu LS. Vodili su 15 razlike u trecoj, onda Tenerife okrece i cini se resava mec jer Hapoel nije mogao da kupi kos, ali Vene u poslednjem minutu pogadja 3+1 za izjednacenje. Fitipaldo imao otvorenu trojku u poslednjim sekundama za pobedu, ali ozbiljan choke, jedva obruc lopta okrznula.

 

Tenerife inace dvostruki uzastopni sampion i bili su poprilican favorit u ovom mecu. I sam plasman na F4 je bio lep uspeh za Dzileta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno, niko drugi nije ni trebao da uzme onaj sut. Svi ostali su se bili usrali, promasivali 10x lakse suteve nego sto je ovaj uzimao (Brizuela i Kalinoski kombinovano 2/10), zato mi je i zao sto mu ne udje ono, jer je slican sut pogodio prije ove trojke sa istog mjesta prakticno. Na kraju ce on ispasti tragicar a jedini se donekle pojavio kod Unikahe dok su ostali djelovali pogubljeno.

Vise mi je krivo zbog Kendricka no zbog Unikahe, koji su odigrali jedan sramotan i kalkulantski mec za vikend vs Reala pa su kapiram kaznjeni sad karmicki.

Link to comment
Share on other sites

Bon na putu da osvoji ovo.

Jos jaci rezultat mi je prvo mesto nakon regulare sezone u BBLu, i to samo sa 2 poraza.

 

Znam 3 igraca u rosteru od kojih je jedan rahmetli Karsten Tada.

Svaka cast, ozbiljan rezultat.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...