Jump to content

FIBA Champions League


Del Piero

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Bcl povukao Bilbao, Dfaku i Ritas u ligu. 

Pisao sam na nekom pdf-u da Fiba ima finu priču sa podrškom klubovima jer im placa sve troškove hotela, organizacije meča, puta. Verujem da to u ovom trenutku znaci većini klubova, a pogotovo nakon ove pandemije. Videcemo sta ce biti dalje, ali nije nerealno za očekivati da se pojave jos neka jaka imena. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, propolis said:

Bcl povukao Bilbao, Dfaku i Ritas u ligu. 

Pisao sam na nekom pdf-u da Fiba ima finu priču sa podrškom klubovima jer im placa sve troškove hotela, organizacije meča, puta. Verujem da to u ovom trenutku znaci većini klubova, a pogotovo nakon ove pandemije. Videcemo sta ce biti dalje, ali nije nerealno za očekivati da se pojave jos neka jaka imena

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Bcl povukao Bilbao, Dfaku i Ritas u ligu. 

Pisao sam na nekom pdf-u da Fiba ima finu priču sa podrškom klubovima jer im placa sve troškove hotela, organizacije meča, puta. Verujem da to u ovom trenutku znaci većini klubova, a pogotovo nakon ove pandemije. Videcemo sta ce biti dalje, ali nije nerealno za očekivati da se pojave jos neka jaka imena. 

To stoji, FIBA se polako uspravlja na noge dok Jordi tumara u magli ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeste da pisemo na temi za FIBA CL ali ovi skorasnji (Darusafaka, Tofas, Ritas timovi koji su prosli prvu fazu EK) i mozda jos neki prelasci iz EK u FIBA CL (pominje se Galatasaraj, takodje prosao prvu fazu EK) donekle olaksavaju posao timovima koji ostanu u EK sto se tice borbe za finale i ulazak u EL.
Pomenuti koji su "promenili stranu" verovatno i nemaju neke EL ambicije (verovatno iz ugla da li bi imali novca za ucesce u istoj) ali bi po meni bilo suludo da timovi koji imaju takve ambicije napuste EK i predju u FIBA CL, posebno u ovakvom razvoju dogadjaja zadnjih nedelja.

Link to comment
Share on other sites

Kazem ja da je BCL mnogo bolja priča za "manje" klubove. Sve im plaćeno i mozda jos koji euro zarade. 

Na kraju će u EC ostati 10 klubova koji imaju ambiciju za EL i 10 koji su se zajebali što nisu izabrali BCL. 

Morace EC da poveća lovu inače će izgubiti mnogo klubova. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...