Jump to content

FIBA Champions League


Del Piero

Recommended Posts

ScholarlyFaithfulKittiwake.webp

Ovo eminentno takmicenje zasluzuje svoj topik iz jednog razloga...danas pocinje F4 pa mozda neko napise nesto na tu temu. Najvaznije pitanje je da li ce Antwerp Giantsi iskoristiti domaci teren i uciniti ovo takmicenje domacinskijim od vaterpolo reprezentativnih prvenstava.

18:30, Virtus Bologna - Bamberg
21:15, Tenerife - Antwerp

Prethodni osvajaci Tenerife i AEK.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neće moći Rajs sam protiv Virtusa. Bilo je par prelepih poteza u prvom poluvremena, finta dodavanja iza leđa Čalmersa na koju je reagova pa poentirao uz faul za sada potez utakmice.

 

Panter još jednom pokazuje kakav je šuter

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Kravic je odigrao ekstra u prvom poluvremenu.

Bas bi mi bilo interesantno da Djordjevic narednih godina dobije priliku da vodi neku vrhunsku(bogatu) evroligasku ekipu.Cska ,Real ili Fener. Mislim da bi u 5 godina uzeo barem 2 evrolige.Osim inteligencije,kosarkaskog znanja i imena koji su mu naravno na vrhunskom nivou mislim da ima i doza ludila i zajebanosti pa ga svaki igrac mora slusati i postovati,iz razloga sto ne smije niko drugacije(obradovic style)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



I Kravic je odigrao ekstra u prvom poluvremenu.
Bas bi mi bilo interesantno da Djordjevic narednih godina dobije priliku da vodi neku vrhunsku(bogatu) evroligasku ekipu.Cska ,Real ili Fener. Mislim da bi u 5 godina uzeo barem 2 evrolige.Osim inteligencije,kosarkaskog znanja i imena koji su mu naravno na vrhunskom nivou mislim da ima i doza ludila i zajebanosti pa ga svaki igrac mora slusati i postovati,iz razloga sto ne smije niko drugacije(obradovic style)


Imao je priliku, dve, Pao i Bajern i prokockao ih je. Ovo mu je prava mera što se tiče klupskog nivoa košarke.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekkard said:


 

 


Imao je priliku, dve, Pao i Bajern i prokockao ih je. Ovo mu je prava mera što se tiče klupskog nivoa košarke.

 

Moguce,ipak nisu to ekipe koje su u tom momentu mogle kvalitetom da budu u vrhu Evrope.Pogotovo Bajern.Sa Srbijom je na nasu radost sve uvijek dobro odradio,jos da smo Sloveniju pobijedili u finalu EP bilo bi savrseno.Mislim da ima autoritet nad svakim igracem,sto znaci da mu treba dati skupu igracku

Edited by Jelencom
Link to comment
Share on other sites

Moguce,ipak nisu to ekipe koje su u tom momentu mogle kvalitetom da budu u vrhu Evrope.Pogotovo Bajern.Sa Srbijom je na nasu radost sve uvijek dobro odradio,jos da smo Sloveniju pobijedili u finalu EP bilo bi savrseno.Mislim da ima autoritet nad svakim igracem,sto znaci da mu treba dati skupu igracku
Al' da bude skupa kamena igračka, da se ne pokvari tako lako.
Pao je bio viđen na F4 te godine, minimum, a on je glatko ispao u PO, a sa Bajernom nije uspevao da prekine dominaciju Brosea. Pritom, on je trener od 2006-te, dakle, imao je vremena da nauči posao.
Jednostavno, vrhunski igrač ne znači uvek i vrhunski trener, i on je baš pravi primer za to.
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Covjek se uci dok je ziv,mislim da Djordjevic napreduje,a to da vrhunski igrac ne mora biti dobar trener je apsolutno tacno ali ima i izuzetaka,npr. Jasikevicijus,Zidan u fudbalu...

Samo bih ja volio da dobije sansu u nekoj skupoj ekipi,dobijali su mnogi koji ne zasluzuju,a rezultat koji bi bio ne zna niko

Link to comment
Share on other sites

Najlošija skakačka ekipa u ACB jje uzela za sad 19 skokova u napadu. Ako zbog nečeg izgubi Virtus to će biti zbog lošeg građenja koša. Posle 3 1/4 Virtus ima lepu prednost, 14 razlike, Saletu se smeši Champions league. ☺️

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...