Jump to content

VN Austrije 2022 (10. jul)


Radoye

Recommended Posts

E ‘fala ku**** i Petru Dobrnjcu. Na jadevite jade. Jedno kljuse izdrzalo. 
 

zao mi Sainza u mnogo. Bas je bio u lepom naletu, sa onom pobedom iz prosle trke stvarno bi samopouzdanje bilo na visokom nivou. Ovo je bas samar. Pa i za Lec. Bez obzira sto je dobio ovo

Link to comment
Share on other sites

Znaci Carli je imao najvise problema u sporim krivinama 3 i 4, je mu je pedala gasa uvek bila na 20 do 30%. Sto znaci da je prakticno i davao gas i kocio u isto vreme u tim krivinama. Dobro da nije ostao bez goriva, jer se proracun radi vrlo precizno.

 

U svakom slucaju, kao neko ko je ono umereni navijac Maxa, zelim da vidim dobar fajt uz uvazavanje izmedju vozaca, a to imamo kada su u pritanju Max i Carli. B

 

Bravo Leclerc!

 

P.S Mislim da nisam nista pogodio na fantaziju. @Romantik ja sam Edward, promenio sam nick.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alberto.ascari said:

Jbg, ništa nisam video, ceo dan jurim lost baggage negde izmedju Beča, Frankfurta i Larnake. Avionom putujte samo ako imate do 10kg ručni prtljag.

I ako ste preležali omikron skoro. Nema kolege koji nije putovao avionom a da nije popio koronu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fenomenalna trka!

Onaj momenat kad ih je bilo praktično četvorica paralelno, a nije start, je za večno pamćenje.

I na sve to red je da i ja jednom pohvalim sudije, verujem da to nisam uradio u poslednje dve decenije 🙂 Sve su dobro uradili osim onog Saincovog starta kad je morao dobiti kaznu, ali rešavanjem njegovog bolida uz VSC umesto pravog je za svaku pohvalu i za mene sasvim neočekivano.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...