Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

47 minutes ago, goldberg said:

 

Mozda, ali Vojvodina nije Zvezda i prilicno je jadno ponasanje navijaca i jednog i drugog tima kad njihov tim ne igra, u ovom slucaju konkretno nekih navijaca Crvene zvezde.

 

 

Jok, drago mi zbog Lalata osvedocenog cigaNja. Koliko god da je blesav niko ne zasluzuje da mu se zena i deca prozivaju. Neke stvari koje sam cuo od pojedinaca prilikom dodele trofeja Vosi su Je Zi Ve. Na drugom mestu mi je drago zbog Vojvodine, taj klub zasluzuje i cesce uspehe. 

Link to comment
Share on other sites

Uvek sam govorio Lalat ume da spremi ekipu, da ih naprzi, nalozi, da kidaju, dobar je pogotovo sa mladjim igracima... izvlaci maksimum iz njih, i takticki ih spremi ali jos vise onako psihicki, motivacija do maksimuma, on je dobar za te ekipe vosa, radnicki, cuka znaci ekipe koje su tu negde ne bas prvo mesto ali na vrhu, mislim da obozava ovakve tekme pritisak, tenzija, publika ga vredja,  prozivke to sve ga dodatno motivise i gura napred, on se daje i tekmi i ekipi maksimalno a to trazi i od njih

E sad da je dalabu jeste tu nema spora, fali neka daska mozda i ceo namestaj, mislim da nema kluba u kojem je bio da se nije sa nekim zakacio, dok je u klubu ok cim ode krene da ih maze go*nima i prica sve lose o njima a ni druga strana nema lepe reci o njemu koliko cujem, teren je ok ali sve drugo je upitno

 

Vosa nas je dobila zasluzeno, od prvog minuta oni su znali sta hoce i sta zele  usli su mec 200%, mi ono nase ne kazem da nismo hteli pobedu ali... posle jbg juri rezultat, pritiskaj, vadi se i uspeli smo ali to je bilo to, u produzecima se videlo da nemaju snage stvarno su delovali mrtvo

Najvise mi je zao zbog onog kalabinog gola, jeste zasro kod golova ali kakvo srce ima decko sta bi dao da ga gledam jos nekoliko sezona u pfc-u, ima on jos mnoooogo da radi ali podloga je odlicna, da ga zaobidju povrede i da dobije pravu sansu, samo teraj mali

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...
3 hours ago, John Dies at the End said:

Da li je ofsajd, iako igrac FKP nije imao kontakt sa loptom ( Vujacic ? ) ili pak nije? Da li igrac FKP "ometa" golmana Vose i time utice na igru?

Zavisi od toga šta se smatra ometanjem golmana. Da li samo to što neko stoji u ofsajdu i smanjuje vidno polje golmanu (iako je na nekoliko metara od nejga) znači da ga ometa? Po meni ne, ali ne znam šta stoji u pravilima.

 

Da ne zaboravim, lopta ne ide ka tom igraču nego pet metara od njega u stranu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A tek izjava Sase alias gromada od kluba Stanojevica...
Pritisak je neophodan, tek da se nastavi prica o posrnucu srpskog fudbala.
Nema gde više da posrće....dno je, nema gde više. Mada ....kažu Grci da je naša liga "tek" druga, najprljavija u Evropi....tako da ima prostora za "napredovanje"....

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, može li link? U vezi napuštanja? 

 

Na kraju krajeva, ako vas niko nije obavestio, prošlo je deset godina. Cele sezone ima maksimalno korektne izjave prema Zvezdi, ali izgleda da ni to nije dovoljno. Lepo kaže da će čestitati ako bude izgubio, kao što je uradio i pre nekoliko nedelja.

 

U pravu je 1/1 za ovo. Organizator je FSS, mesto odigravanja je Mitić. Dali su po 40 karata, a svi znamo šta se dešava na raznim mečevima i ko sve ulazi na stadion i u halu. Je l' fantazira nešto, tek tako mu palo na pamet? I, šta je tu problem što traži jednak tretman, a ne da posle bude desilo se, koga briga, cilj ostvaren. Ko od vas može da potvrdi da se ne bi pojavila gomila građevinaca?

 

Uostalom, ako cele sezone pričate da ste ubedljivo najjači u zemlji, pokažite to, pa čak i pod ''pritiskom'' (jak pritisak, možeš misliti).

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Barkley#34 said:

A u čemu je tačno problem sa izjavom?

Kakav god nam je fudbal, srozan i odvratan, ovakvo vrsenje pritiska tj podizanje tenzije u vezi stvari koje sa igrom na terenu nemaju nikakve veze, je po meni bas bzvz.

Kako god bilo, izadji na teren i posteno pobedi protivnika i osvoji trofej, tako ja gledam na stvari, a odnosi se na oba tima inace najkvalitetnija ovde.

Svakako nece biti gledalaca u pravom smislu...

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Barkli, "problem" je, po mom misljenju, samo u tome da to nije njegov posao. Nije njegovo da broji navijace, da se uopste bavi takvim stvarima. I to nije problem Stanojevica i ovog trenutka, to je generalno problem u srpskom sportu, sto ima puno onih koji se bave tudjim zaduzenjima a za svoja slabo mare.

 

Ne pricamo ovde o tome da li je 4.000 gledalaca ili 40.000, vec o 40. To nema nikakav uticaj na igru na terenu. Za razliku recimo od sudjenja. 

 

I treba da se isprati to i da ih ne bude vise od 40. Ni na jednoj ni na drugoj strani. Ali ima ko se time bavi i ko MORA da snosi odgovornost.  

 

Neka sutra pobedi bolji, ko se vise bude trudio i ko bude imao bolju inspiraciju, a da li je 40 ljudi ili 140 ili vise, to ce regulisati i odgovarati za to oni koji organizuju utakmicu. FSS. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Kakav god nam je fudbal, srozan i odvratan, ovakvo vrsenje pritiska tj podizanje tenzije u vezi stvari koje sa igrom na terenu nemaju nikakve veze, je po meni bas bzvz.

Kako god bilo, izadji na teren i posteno pobedi protivnika i osvoji trofej, tako ja gledam na stvari, a odnosi se na oba tima inace najkvalitetnija ovde.

Svakako nece biti gledalaca u pravom smislu...

Kao što ih nije bilo ni protiv Milana ili Budućnosti u Pioniru (ili kao što Velja Nevolja nije bio u loži na JNA).

 

Po meni, treba reći ako je nešto pogrešno, a ne samo da ponavljamo kako nema veze, nije bitno, a svi znamo šta se dešava.

 

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ne pricamo ovde o tome da li je 4.000 gledalaca ili 40.000, vec o 40. To nema nikakav uticaj na igru na terenu. Za razliku recimo od sudjenja. 

 

I treba da se isprati to i da ih ne bude vise od 40. Ni na jednoj ni na drugoj strani. Ali ima ko se time bavi i ko MORA da snosi odgovornost.  

 

Neka sutra pobedi bolji, ko se vise bude trudio i ko bude imao bolju inspiraciju, a da li je 40 ljudi ili 140 ili vise, to ce regulisati i odgovarati za to oni koji organizuju utakmicu. FSS. 

U tome i jeste stvar, matori, neće niko snositi odgovornost. Znamo to i ti i ja.

 

..............................................................

 

Eto, Terzi smo potrebni samo kao kulise za nastavak slavlja.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

U tome i jeste stvar, matori, neće niko snositi odgovornost. Znamo to i ti i ja.

 

..............................................................

 

Eto, Terzi smo potrebni samo kao kulise za nastavak slavlja.

 

Pa nije bas da znamo. Jeste nam "drzavni organ" u kurcu (da se tako slikovito izrazim), medjutim to ne opravdava eventualno nepostovanje sopstvenih odluka koje organizator (FSS) donese. Da li ce biti postovane videcemo. 

 

I dalje to nije posao Stanojevica. Tako da meni ovo zaista deluje kao jos jedan mali vid pritiska, a to je "posao" srpskih trenera gotovo samo u Srbiji. 

 

Terza (ni Zvezda) nisu organizatori. Bicu vrlo razocaran ako se nase rukovodstvo bude ista uplitalo u ovo i pravilo (opet) neku farsu. 

 

Isto vazi i za KKCZ i navijace - ili zvanicno da bude dozvoljeno pa neka ide ko hoce, ili da ne prave onakve "manifestacije". 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...