Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

9 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

Jos jedna cestitka dragim komsijama. Danas ste bili bas kako treba, i pehar zasluzeno ide u vase vitrine. Sportski pozdrav celom komsijskom Novom Sadu!

Vojvodina i treba da se podigne, to je klub sa tradicijom. Sramota je da su u vreme one velike lige osvojili dve titule, a u ovoj prcvarnici ne mogu da primirisu zbog dva kluba predodredjena da osvajaju. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites



Kao istinski ljubitelj fudbala, sporta generalno, radujem se kada neko igra posteno, kako dolikuje... pa jos i bude sportski nagradjen za to. Eto, ja se tome radujem. 
 
A ne kad se neko valja po terenu 90% preostalog vremena...
 


Očigledno se nisi radovao u kvalifikacijama za LŠ što je Kopenhagen ispao.
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Lepo je videti komšiluk ovako srećan, kad vide da neko uspe da šutne na Partizanov gol, pa čak i da ga pogodi.

 

Nisam srecan, ali mi je drago zbog Lalatovica. Treba izdrzati onu stoku sa tribine. I zaista je smesno kako se u nasem drustvu svakodnevno ignorisu visestruki arsini. Cim krene vredjanje Covica, prekid. A ovog lika mogu 5 godina da vredjaju zaredom, nece biti ni upozorenja.

 

5 minutes ago, vepar said:

Ne pravdam skandiranje... ali poenta je da on tacno trazi paznju i da bude njegova poslednja... mada se danas i jeste popisio po svima i svaka mu cast, izasao je kao pobednik 

 

Pa kad on trazi paznju nek vredjaju njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

 

Devetak mu salutirao "Hajl Hitler".

Jel se zezaš ili je stvarno to uradio? Ako se zezaš i nije ti neka fora, naprotiv. Ako pak jeste to uradio onda ga treba kazniti sa barem 6 meseci zabrane igranja.

 

Inače opet se sa tribina čulo ono "pola mađar pola ustaša", tužno je da to ne može da se iskoreni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cooper said:

Jašta.
Valjanje je pošteno kad imaš igrača manje, a nije kad ti je stoper povređen bez prava izmene.

Spinujes, po obicaju. I nije te sramota. Kad bi uveli negativne reakcije na postove, uveren sam da bi ih ti imao najvise. 

 

Ja uopste nisam rekao da je u nasem slucaju valjanje posteno. Isticem samo da su drugacije okolnosti bile, poredis babe i zabe. A ti spinuj i dalje...  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MetalHead said:

Spinujes, po obicaju. I nije te sramota. Kad bi uveli negativne reakcije na postove, uveren sam da bi ih ti imao najvise. 

 

Ja uopste nisam rekao da je u nasem slucaju valjanje posteno. Isticem samo da su drugacije okolnosti bile, poredis babe i zabe. A ti spinuj i dalje...  

Pritom ne spomenu valjanje na derbiju od 72. minuta do 102.

Link to comment
Share on other sites

Takticki izvrsno spremljena utakmica Lalatovica i strucnog staba, sjajno neutralisan najbolji deo Partizanovog tima, sredina terena...Imali su problema sa individualnim akcijama Sadika i malog Stevanovica...Gemovic dva puta zaredom izvodi panenku...😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dl91 said:

Pritom ne spomenu valjanje na derbiju od 72. minuta do 102.

Pa to i poredi, polufinale kupa i njhovo valjanje sa nasim valjanjem u Danskoj. :smiley26:

 

 

2 minutes ago, Cooper said:

Pa da, tvoje spinovanje je to što ti ne smeta kod tvog kluba, a smeta protiv tvog i insistiraš na pogrešnom mestu.

Ali tebi se može.

Evo opet iznosis neistine - gde sam ja to rekao da mi to ne smeta kod mog kluba?! 

Link to comment
Share on other sites

Zizu mani se ćorava posla, vidiš da sport nije za tebe. Nego, biću narednih 10-ak dana u Beču, ako imaš vremena da me sprovedeš malo na neko pivo ili sok, ne znam koliko imaš godina. Da li uopšte smeš alkohol. I da se slikamo obavezno ispred Štefansplaca. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...