Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ne dobija se tekma jajarenjem. Odlicna poruka za sve trenere koji misle da je defanziva kad ubacis 5 odbrambenih igraca umesto 5 veznjaka, umesto toga da sakrijes loptu protivniku i da im das sto manje prilika da te napadnu time. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Ne dobija se tekma jajarenjem. Odlicna poruka za sve trenere koji misle da je defanziva kad ubacis 5 odbrambenih igraca umesto 5 veznjaka, umesto toga da sakrijes loptu protivniku i da im das sto manje prilika da te napadnu time. 

 

Svejedno, Danilo je zaboravio pištaljku poslednjih 10 minuta. Ako se uplašio, to je njegova stvar. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Ne dobija se tekma jajarenjem. Odlicna poruka za sve trenere koji misle da je defanziva kad ubacis 5 odbrambenih igraca umesto 5 veznjaka, umesto toga da sakrijes loptu protivniku i da im das sto manje prilika da te napadnu time. 

Kao da gledam Partizan u Hagu protiv AZ-a, osim što se Vošin dobri goša ne valja kao Stojković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Ne dobija se tekma jajarenjem. Odlicna poruka za sve trenere koji misle da je defanziva kad ubacis 5 odbrambenih igraca umesto 5 veznjaka, umesto toga da sakrijes loptu protivniku i da im das sto manje prilika da te napadnu time. 

Ali se dobija valjanjem po terenu kad vodis... a Vosa kao da to nije gledala u polufinalu, ili jednostavno zele da igraju koliko-toliko gospodski. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

Ali se dobija valjanjem po terenu kad vodis... a Vosa kao da to nije gledala u polufinalu, ili jednostavno zele da igraju koliko-toliko gospodski. 

 

Ma boli me uvo za to, neutralan sam totalno u ovoj tekmi. Pricam o tome da je Lalatovic u 55. minutu na 1:0 izveo spica i uveo stopera. To se kroz istoriju uvek obija o glavu, jer je najveca zabluda da ti veliki broj defanzivaca garantuje to da neces primiti gol. 

 

Covek nije imao spica vise od pola sata, bukvalno je potpisao to da svaka lopta koja ode u dubinu bude izgubljena i time omogucio Partizanu da s druge strane ima veci broj napada. Otprilike im je tom izmenom poklonio bar 15 napada koje nije morao da im da. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Ma boli me uvo za to, neutralan sam totalno u ovoj tekmi. Pricam o tome da je Lalatovic u 50. minutu na 1:0 izveo spica i uveo stopera. To se kroz istoriju uvek obija o glavu, jer je najveca zabluda da ti veliki broj defanzivaca garantuje to da neces primiti gol. 

Ma slazem se, ali hocu da kazem da je to sasvim legitimna taktika za razliku od valjanja. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...