Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Kronostime said:

Ne, Cair je pravo mesto za Kupove u Srbiji.:s_d::classic_ninja:

Pa...i onako smo ispraznili jednu kliniku za Covid bolnicu part II, a i spremamo studenstki dom na medicini...pa izvolte. Tu nam je Bata Tiodorović, samo nam nedostaje Daria Tupavčević...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo bi bilo, a i bila bi i neka kosmicka pravda, da se podele trofeji u sampionatu i kupu. Pa da jedan osvojimo mi, a da drugi ode u komsiluk, na ravne casti. Svaka od ekipa je obelezila jedno takmicenje, i po meni bi to bilo potpuno u redu. Nadam se da ce to smanjiti tenzije i podele kod nas, za sta se ja uvek zalazem. A i red je da posle nekoliko godina komsijski Novi Sad slavi dolazak jednog pehara!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

Lepo bi bilo, a i bila bi i neka kosmicka pravda, da se podele trofeji u sampionatu i kupu. Pa da jedan osvojimo mi, a da drugi ode u komsiluk, na ravne casti. Svaka od ekipa je obelezila jedno takmicenje, i po meni bi to bilo potpuno u redu. Nadam se da ce to smanjiti tenzije i podele kod nas, za sta se ja uvek zalazem. A i red je da posle nekoliko godina komsijski Novi Sad slavi dolazak jednog pehara!

Ne prizivaj kosmičku pravdum 'leba ti.....završili bi i mi i vi i oni u bedton ligi. Vi bi ugrali derbi sa Komgrapom, komšije na gostovanju u Bariču, a mi kod Baka Cecu u Žitorađe... :smiley13:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

Lepo bi bilo, a i bila bi i neka kosmicka pravda, da se podele trofeji u sampionatu i kupu. Pa da jedan osvojimo mi, a da drugi ode u komsiluk, na ravne casti. Svaka od ekipa je obelezila jedno takmicenje, i po meni bi to bilo potpuno u redu. Nadam se da ce to smanjiti tenzije i podele kod nas, za sta se ja uvek zalazem. A i red je da posle nekoliko godina komsijski Novi Sad slavi dolazak jednog pehara!

 

Bilo bi "lepo" kada bi jedan klub osvojio kup, a drugi drugo mesto.

 

Kazem "lepo" jer ne mislim da je Vojvodina bas ubedljivo najjaci tim nakon Zvezde, a drugo mesto i kup Partizana bi bilo nesto vec mnogo puta vidjeno.

Link to comment
Share on other sites

eh sad uz svo razumevanje za probleme koje su imali na tom finalu ipak ne razumem taj navijački stav da nece na utakmicu svog kluba ako im sve " koze nisu na broju". kako se nekad išlo na gostovanja u vinkovce, nikšić, prištinu, bugojno i ostale gradove sirom sfrj. skupi se 5-7 ortaka i raznim vratolomijama stigne u neki od gradova gde igra naš tim. karte se kupe ili na blagajni ili kod tapkarosa i nađe pozicija na tribini odakle se bodri svoj tim. Bilo i slučajeva gde bukvalno ceo stadion navija za domacina a nas desetak navijamo za goste. Sjajn je to osecaj kad se zrtvujes za svoj tim.

 Sad ako im nije sve upakovano nece da se maltretiraju, baš jajarski potez.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Лалатовић је истакао да стоји иза сваке своје речи, и да је рекао да ће стадион Чаир бити "гротло" навијача Партизана и да Војводини неће бити лако да победи.

- Да ли смо их мотивисали или не, па ја њихове навијаче мотивишем чим се појавим, сама моја појава је за њих велика мотивација. Једноставно, они воле да ме понижавају и вређају. Морају да воде рачуна да тако мотивишу мене и моје играче јер сматрам да једна српска мајка, која рађа српску децу није заслужила да је ико вређа и понижава. По српству је мајка светиња, а они вређају жену која рађа српску децу. Због таквих ствари не могу да доведем своју децу на утакмицу. То је за мене несхватљиво. Вређајте мене, ја могу да се носим са тим - рекао је Лалатовић.

:Hail:
http://www.zurnal.rs/fudbal/kup-srbije/98776/lalatovic-o-finalu-kupa-sastavu-uvredama-grobara-na-racun-bivse-supruge

Link to comment
Share on other sites

Glavni sudija sa polufinalnog meča kupa Srbije Novak Simović je pozitivan na Corona virus ( kao i petorica prvotimca Cz)

 

Da li se igrači Partizana i Vose testirani i kakvi su nalazi, ili pak finale "mora" da se odigra. Svi znamo i zbog čega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Zbog čega?

 

Napisao sam na "našoj" temi zbog čega je nastavljen cirkus od prvenstva... Da se ne bi pisalo pričalo da smo titulu osvojili " za zelenim stolom", da se stvori kakav takav privid regularnosti.. 

Možda i najbitniji razlog je dodvoravanje "navijačima", vraćanje za tamoneke uluge, da se život u Srbiji odvija normalno sve zbog izbora.

 

Ne mislim da se kup od samog starta namešta Prtzn-u ( da postoji preziranje, da) , ali  postoji vraćanje nekI dugova navijačima oba tabora (znamo u kakvim su odnosima sa vrhom države).

 

Zar prvenstvo i Kup nisu mogli da se nastave bez prisustva navijača, kao u nekim "normalnim" državama??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Glavni sudija sa polufinalnog meča kupa Srbije Novak Simović je pozitivan na Corona virus ( kao i petorica prvotimca Cz)

 

Da li se igrači Partizana i Vose testirani i kakvi su nalazi, ili pak finale "mora" da se odigra. Svi znamo i zbog čega.

Ja sam se više umorio od priče da je ispalo da smo mi najgluplji ljudi na planeti, ako ne najgluplji onda u top 10. Sve ovo što se radi, ne samo u fudbalu, je očigledan manjak kolektivne inteligencije i to objašnjava mnogo.

Nastavak lige pre publikom je bila ludost. Lige koje se sada nastavljaju su jako rigorozne i što se tiče kretanja igrača i što se tiče testiranja. Da ne pričam o grljenju, ljubljenju i slično.

 Kod nas je sve pušteno niz vodu. Klub ima zaražene igrače, bez problema igra prvenstvenu utakmicu i to sa igračem pozitivnim na koronu. Organizuje se finale kupa, sa publikom, u gradu koji je možda trenutno epicentar korone, ako ne računamo Beograd. Da li će igrači Vojvodine i Partizana biti testirani? Pa naravno da neće. 

Strašne stvari se događaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Laki Juan said:

Ja sam se više umorio od priče da je ispalo da smo mi najgluplji ljudi na planeti, ako ne najgluplji onda u top 10. Sve ovo što se radi, ne samo u fudbalu, je očigledan manjak kolektivne inteligencije i to objašnjava mnogo.

Nastavak lige pre publikom je bila ludost. Lige koje se sada nastavljaju su jako rigorozne i što se tiče kretanja igrača i što se tiče testiranja. Da ne pričam o grljenju, ljubljenju i slično.

 Kod nas je sve pušteno niz vodu. Klub ima zaražene igrače, bez problema igra prvenstvenu utakmicu i to sa igračem pozitivnim na koronu. Organizuje se finale kupa, sa publikom, u gradu koji je možda trenutno epicentar korone, ako ne računamo Beograd. Da li će igrači Vojvodine i Partizana biti testirani? Pa naravno da neće. 

Strašne stvari se događaju.

 

Ne bih rekao da smo najgluplji. Odnosno mozda i jesmo, ali ovo sa tim nema toliko veze 😄 Ovde se vise radi o fantasticnoj pobedi na koronom i stvaranjem privida da sve mora da se vrati u normalu dok ne prodju izbori. Finale kupa je suvise blizu izbora, poprilicno sam siguran da se ne bi igralo sa publikom da se utakmica igra za, lupam, 10 dana, pri ovakvoj situaciji i broju zarazenih.

 

edit: naravno, nije za baciti i veza oca nacije i wannabe huligana sa bratijom sever brate da posalje poruku i napravi brate bakljadu a usput odbranimo i kosovo i pevamo dunjicu

 

Edited by Železničko gnomče
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inače i Spartak ima zaražene fudbalere, a sutra igraju meč sa publikom....

Pa jebem mu miša, dajte otkazujte meč. Neka se igra pre početka sledeće sezone. Zar je važnije finale jebenog kupa od zdravlja i života.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Dies at the End said:

Možda i najbitniji razlog je dodvoravanje "navijačima", vraćanje za tamoneke uluge, da se život u Srbiji odvija normalno sve zbog izbora.

Više sam naklonjen onom što piše gnomče, a i ti si to pomenuo u drugom delu ove rečenice. Primarni razlog je stvaranje normalnosti i opuštanje naroda, a ovo drugo, dilovi sa ekipama sa tribina je tek sekundarni, iako sigurno postoji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...