Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Wingwalker said:

Danga lažnjakom za tri digne čuvara, otvori mu se livada do koša tako skočnom i krakatom...a on iskorači samo u stranu i uzme opet šut za tri...a vola ne mož dubode.

Pičk_st mentalitet.

Link to comment
Share on other sites

Volim Tea, ali on već dugo nije profesionalni igrač, sa kojim može da se igra ne rezultat.

 

U odlučujućim momentima verujem da se protivnici obraduju kad je on na parketu. Napad organizujes tako što njega napadnes, a u odbrani znaš da će da šutne trojku preko ruke i verovatno promaši.

 

Baš sramota, izgubiti od ovakve krntije od Belgije, a da imaš makar i Tea, Avramovica i Petruseva na parketu.

 

Avramović klasična krava koja se ritne i prospe mleko.

 

Utakmica u kojoj su Petrusev i Ristic mogli da daju 70 poena sami.

 

Preporuka Teu da se što pre oprosti od reprezentacije i ostane u drugačijem sećanju od ovog silovanja i pritupih rešenja.

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Bez namere da kritikujem Karija, na osnovu čega ovo kažeš?

 

Baš me zanima, pošto to meni izgleda kao i uvek, sastajanje na 2 dana i snalaženje u hodu.

 

Na osnovu onoga sto je nebrojeno puta pricao u medijima sta je uradjeno. Kokoskova sam cuo samo jednom pred sam turnir. 

 

Ovo i jeste sastajanje na 2 dana, otud i ovakav rezultat sto sam vec pisao na ovoj temi da cemo najvece probleme imsti sa slabijim ali uigranijim reprezentacijama. 

 

Jasno se iznjegovih izlaganja videlo da se on itekako spremao pre toga za ovaj ciklus. Razgovarao detaljno sa svim igracima i njihovim trenerima, napravio adekvatan plan sa kojim igracima moze da raspolaze i uspostavio neku atmosferu sto je pobudilo paznju uspavane kosarkaske javnosti. Takodje je ovaj ciklus stavio u okvir nekog dugorocnijeg plana sto je olimpijski ciklus. Cini mi se da on i ovako mator je ulozio vise energije za ove utakmice nego Igor za onaj mnogo bitniji.

Medjutim u ovakvom sistemu i to nije dovoljno sto smo vidjali i u ranijim prozorima da smo gubili od uigranih ekipa bez obzira na njihov kvalitet. 

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...