Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

16 hours ago, uini said:

 

letonija

2pts 17/23 73.9% 3pts 16/34 47.1% ft 18/22 81.8%

 

mi

2pts 27/38 71.1%  3pts 10/20 50%  ft 17/22 77.3%

 

nismo ni mi bili loši ( :

Pa to i kazem,ne da se nismo provukli i bili losi nego smo odigrali vrhunski pogotovo na okolnosti.

Sve i da je bila najgora odbrana na svetu neke ekipe ni otvorene pogleda ne realizuje,to kao navijac zvezde najbolje znam.

A na moju konstataciju da ni neka prozor ekipa Spanije,Litvanije, Fra. ne bi bolje prosla juce bih dodao da je Britanija pobedila Grcku,Belorusija rutinirala Tursku,Nemacka kod kuce izgubila od Estonije.

Dakle jucerasnja Letonija bi vecinu konkurenata polupala a mec je bio kvalitetni spektakl za ove prozore.

Za pocetak smo sasvim dobri a iako je ovi nasa b ili c ekipa opet je puna talenanta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Ne mogu da verujem da je zivotno ugrozen. Od mozdanog udara strada motorika ali ljudi obicno prezive. Bas mi je nenormalna i pomisao da mu je i sam zivot ugrozen.

Sve zavisi , moja mam nije prezivela. Zelim Jelovcu da se izbori i da ponovo zaigra kosarku.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da iskoristim priliku dok imam vremena za forum i da na ovoj temi pozelim Jelovcu brz oporavak.

 

Sve drugo na stranu, strasno je sta se to sa sportistima desava u poslednje vreme - prvo Danilo Nikolic, eto sad i Stevan.

 

Drzi se momcino!

Edited by goldberg
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...