Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Meni je fascinantna ova igra Avramovica. Tj. kako igra u Partizanu. Evo ga ovde opet igra kao sto igra celu karijeru, dobar u napadu, a u odbrani ga obilaze kao cunj. U Partizanu krade lopte na sve strane, a u napadu deluje kao amater.

edit - kakav faul sada pravi :ajme:

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Meni je fascinantna ova igra Avramovica. Tj. kako igra u Partizanu. Evo ga ovde opet igra kao sto igra celu karijeru, dobar u napadu, a u odbrani ga obilaze kao cunj. U Partizanu krade lopte na sve strane, a u napadu deluje kao amater.

edit - kakav faul sada pravi :ajme:

 

Pa i ovde je već na 3 ukradene 😄

 

A što se napada tiče, to je jasno, slab šuter i daje nekih 8-9 poena po meču. Čim ubode trojku, ili dve kao danas, to ide na više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Pa i ovde je već na 3 ukradene 😄

 

A što se napada tiče, to je jasno, slab šuter i daje nekih 8-9 poena po meču. Čim ubode trojku, ili dve kao danas, to ide na više.

Plus u Partizanu mora da radi stvari van svoje zone komfora

Link to comment
Share on other sites

Mi sa postojećim, domaćim kadrom ne možemo da se kvalifikujemo na bilo kakvo takmičenje. Dok budu ovi prozori, sve kvalifikacije će nam biti muka živa. I ranije je bilo mučenje, pa smo ulazili u zadnja kola kvalifikacija pod biti, ili ne biti, moleći neke evropske klubove da puste makar dvojicu ili trojicu igrača. 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...