Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

9 hours ago, Bek said:

Nisam ni primetio jednu stvar, a to je samo dokaz koliki su klosari iz PEAK-a. Nama grb na poslednjem crvenom dresu uopste nisu lepo isekli i napravili ga transparentnim već je ostalo belo u sredini krune

 

pOrTBqo.png

 

Ranije dok je igrao Krle je to bilo lepo uradjeno

 

 

NijJIVQ.png

 

 

 

Gledam sad, kada guglate grb Srbije i idete na slike i izaberete opciju da izbaci samo providne slike, prvi koji izadje je taj lose isecen, a da su se potrudili da ne uzmu taj prvi na koji naidju nego bar drugi, sa jebene Vikipedije, sve bi bilo ok.

 

 

 

Aj se ti zamlacuj sa fotosopom ako hoces. Belo, nebelo na kruni, bitno je da nadobudni Ameri padnu u finalu. Koga briga za dresove. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, threepwood said:

I taj Jokic koji sada pokusava da vrati karijeru na pravi put preko reprezentacije, a raspada se cele sezone. Precrtati odmah!

Kursadžijski humor koji ne priliči tvom forumskom renomeu. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Markoss said:

Kuzmic nakon ovakve sezone, i problema sa povredama nema sta da trazi na pripremama. U 12 sigurno ne bi usao, sve i da je zdrav. Jelovac mi isto bode oci, al to je vec subjektivno.

 

Sve je jasno, ali ovo je spisak iz ugla Saleta. Mozda sam zaboravio Simona, ne bi me iznenadilo da bude na spisku. Kao i Radulju umesto Bobija. Macvan se isto patio sa povredama, Jelovac tu dodje kao najrealnija zamena... Sale je vodio i Bircu nesrecnog, tako da ce pre da pozove cistu cetvorku nego da krpi sa Kalinom ili Lucicem. 

 

Ali se slazem... ovaj tvoj sastav je najrealni i najbolji na papiru. DM i Macvan (da je zdrav) su najblizi kvalitetom. Ali opet, Sale ima neko svoje vidjenje.

Link to comment
Share on other sites

Помаже Бог.

 

Теодосић

Мицић

Јовић

Богдановић

Недовић

Гудурић

Калинић

Бјелица

Симанић

Јокић

Милутинов

Марјановић

 

 

Link to comment
Share on other sites

Помаже Бог.
 
Теодосић
Мицић
Јовић
Богдановић
Недовић
Гудурић
Калинић
Бјелица
Симанић
Јокић
Милутинов
Марјановић
 
 
Tegi brt, 'de ti je Lucic? Ne more to bez Luchoa. Izbaci Nedovica ubaci Chiclua pa da te pustamo u svlacionicu. [emoji3]
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Teo, Jović, Micić

Bogdan, Nedović(Gudurić)

Kalinić, Lučić

Bjelica, Simanić

Jokić, Milutinov, Bobi

 

Jedna jedina dilema je ko je potrebniji ovom timu, Nedović ili Gudurić. U idealnim uslovima mislim da je to Nedović. U vezi Simanića ne bi trebalo da ima dvojbe, ako krenemo od toga da je on jedina šansa da skorije posle povlačenja Bjelice imamo respektabilnu četvorku. A svakako nećemo igrati sa svih 12 igrača sve utakmice. Mačvan je okej samo ako je potpuno spreman za najjače utakmice. Protiv Angole mogu i ja.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...