Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, uini said:

bobi ima taj lični brend dosta dobro razrađen a još je i stat-monster plus ima potencijal za šutajm čak i u nba -> tako da me ne bi začudilo da dobije bolji ugovor u kini nego u nba

Naravno, ja sam mislio u okviru NBA, Azijci masno placaju igrace iz NBA i tu bi sigurno dobio vise.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arsenije Pesic said:

 

Da ti kažem iskreno, već si malo počeo da poludiš, tako da nećemo te sec sec magične moći sada da razmatramo.

 

Možda da ti poverimo trezor & kurve da se malo vratiš u zen.

 

u 8. sezoni mesecu avgustu, pržim ceo topik sa hiljadama nedužnih žrtava. 

 

a trebalo je samo da me voliš arsenije 

  • Like 3
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

 

Da, ako Jokic izbaci svoju liniju patika, boli ga tuki da ih reklamira po Kini.

 

Ja mislio oni igraju za svoje reprezentacije zato sto zele da ostvare uspeh i u tim takmicenjima, kad ono ispade da u stvari hoce samo da bi prodavali svoje patike ili dresove. Ako je trziste lose, onda cao zdravo, uvek mozes da reklamiras traktorske gume ...a i sto da se ne zaradi neka crkavica i tokom leta, treba obezbediti egzistenciju kako se kaze. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

 

Ja mislio oni igraju za svoje reprezentacije zato sto zele da ostvare uspeh i u tim takmicenjima, kad ono ispade da u stvari hoce samo da bi prodavali svoje patike ili dresove. Ako je trziste lose, onda cao zdravo, uvek mozes da reklamiras traktorske gume ...a i sto da se ne zaradi neka crkavica i tokom leta, treba obezbediti egzistenciju kako se kaze. 

 

Opet ne citas postove na koje odgovaras, kao onomad o tome da li je legit misljenje da je reprezentacija nebitna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

2 hours ago, Drakaris said:

Naravno, ja sam mislio u okviru NBA, Azijci masno placaju igrace iz NBA i tu bi sigurno dobio vise.

 

 

Al Bobi počeo i filmove da snima... ima neki klip gde ubi Boba u Kijanu Rivsu, metodom Slovenija finale EP 2017 Turska 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

u 8. sezoni mesecu avgustu, pržim ceo topik sa hiljadama nedužnih žrtava. 

 

a trebalo je samo da me voliš arsenije 

 

2 hours ago, Arsenije Pesic said:

Uvek ćeš biti moja kraljica.



znaci u 9 sezoni (septembru) Arsenije ce da ga zabije uini-ju. 

bodez.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, wrach said:

 



znaci u 9 sezoni (septembru) Arsenije ce da ga zabije uini-ju. 

bodez.

 

u istoj sezoni će da mi metne.

grof besan spiči predloge, žalbe, pohvale i odnese me u nepoznatom pravcu

onda arsenije pita realnog da li je ovo ispravno, a realni kao, pitaj me za 10 meseci

 

brogdon je na tronu btw (ima napredne statse)

 

tučemo amere u finalu (never done before break the wheel??) arsenije odlazi iza zida na tarzaniju a kaos upravlja donacijama i kupuje kraft piva bokiju jer mu se može.

Edited by uini
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Miško napravio ozbiljan posao od ovih šurnjajs intervjua o tome kako će Jokić da igra, a mic po mic izbacuje sebe u prvi plan stidljivo. Za neka tri intervjua će biti on glavni junak ove knjige.

“Braća, pogotovo stariji brat Strahinja koji je živeo s njim, imaju veliku ulogu. Strahinja je presudno uticao na njegovo sazrevanje kao ličnosti, a i cela porodica je zaista čvrsta, stabilna i topla, na neki način uključena u donođenje odluka. Pored toga, rekao je da će razgovarati s klubom, jer je klub zaista važan. Ne u smislu da može da zabrani, ali se sugestije kluba uvek poštuju. I naravno, agent koji je od početka tu sa njim, sa kim ima vrlo dobar odnos i najviše saznanja o materiji o kojoj se priča”, naveo je Ražnatović

Link to comment
Share on other sites

Quote

I naravno, agent koji je od početka tu sa njim, sa kim ima vrlo dobar odnos i najviše saznanja o materiji o kojoj se priča”, naveo je Ražnatović

 

 

još nije spreman da kaže javnosti kako on nije taj agent :lol_2:

ali kreće se ka tome, prelomiće do jeseni

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

 

još nije spreman da kaže javnosti kako on nije taj agent :lol_2:

ali kreće se ka tome, prelomiće do jeseni


Ja bih rekao da je Miško nedvosmisleno rekao da mu je on i dalje agent :)
 

Quote

Momak iz Sombora je pre same potvrde da će igrati ponovo za Srbiju izjavio da će morati da „razgovara s roditeljima, klubom, agentom“ pre nego što donese konačnu odluku, zbog čega su mnogi odmah digli svoj glas protiv Miška Ražnatovića.


“Većina košarkaša iz Evrope koji igraju u NBA imaju svog izvornog agenta, a to sam u Nikolinom slučaju ja, te i NBA agenta kojeg uvek bira taj evropski agent. Svi mi u Evropi imamo partnere u NBA. Ja i ne bih morao da ih imam, pošto sam imao tu NBA licencu, mogao bih da o ugovorima pregovoram direktno, ali priroda posla je takva da, pogotovo u slučaju zastupanja velikih igrača, to ne može da radi jedan čovek, pa čak ni agencija iz Evrope. Kada je Nikola rekao da treba da razgovara i sa agentom, mislio je na mene, naravno. S obzirom na to da se američki agenti bave uglavnom biznisom u SAD-u“.

 

Jedan deo je preneo MozzartSport, a ceo članak je izašao u Nedeljniku.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/misko-raznatovic-jokic-nije-zasluzio-da-se-nade-na-stubu-srama-pogotovo-jer-je-plan-uspeo/328493

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2019 at 4:21 PM, Baron23 said:

Slikao sam ja ceo intervju, ima na instagram storyjima stranice Dnevna doza Miska Raznatovica. 

 

Bas kao što sam i pisao, ima čovek agenta za Evropu i Ameriku. 

Nisi baš tako pisao ali nema veze.Suština je da su u pravu oni koji su pisali da je Miško menadžer Jokiću a da mu od svoje provizije plaća agenta u Americi koji se i zvanično vodi kao Nikolin agent.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...