Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, mmajstor said:

 

Ne mora bas svako sve da shvati. 

 

A ne znam ko to kaze da je Jokic najbolji centar na svetu? Trenutno se igra svetsko prvenstvo, pa eto prilike da pokaze sve sto zna. Ako si najbolji  to treba da pokazes na terenu a ne da se na svakoj utakmici sibas ili sa igracima ili sudijama. Janis je dokazao koliki je MVP. 

Ko kaze? Neke neznalice sto su ga izabrali u idealnu NBA petorku za sezonu 2018/2019. Ma, sta oni znaju.

 

Ne moze ni da dokaze da je najbolji centar na svetu, s obzirom na to da mu selektor ne dozvoljava da igra na poziciji centra.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Borko said:

Ko kaze? Neke neznalice sto su ga izabrali u idealnu NBA petorku za sezonu 2018/2019. Ma, sta oni znaju.

 

Ne moze ni da dokaze da je najbolji centar na svetu, s obzirom na to da mu selektor ne dozvoljava da igra na poziciji centra.

 

A na kojoj poziciji igra... beka ili mozda krila? 

 

Idealna petorka u NBA ne znaci da je najbolji u svetu. Videli smo kako tragikomicno izgleda igrac koji je proglasen za MVP-a te lige, a po tome bi on trebao za klasu da bude iznad svih ostalih igraca. Ako je najbolji na svetu jedino mesto gde to moze da pokaze je teren. Ako ovako bude odradio ostatak svetskog prvenstva on je daleko od najboljeg centra na svetu. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Ako je neko kriv, ja sam. Probidih se u 5:20, dremkao prvu cetvrtinu, vidim vodimo..

 

Jedva se dignem na pola 2ge i vidim ubishe... znate ostalo.

 

Jbg, znam da sam drugacije trebao da postupim, ali imam jos 3 utakmice da ustanem na vreme. Nemam pravo na gresku. 😂😂😘😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

A na kojoj poziciji igra... beka ili mozda krila? 

 

Idealna petorka u NBA ne znaci da je najbolji u svetu. Videli smo kako tragikomicno izgleda igrac koji je proglasen za MVP-a te lige, a po tome bi on trebao za klasu da bude iznad svih ostalih igraca. Ako je najbolji na svetu jedino mesto gde to moze da pokaze je teren. Ako ovako bude odradio ostatak svetskog prvenstva on je daleko od najboljeg centra na svetu. 

Bolji je Haddadi. Na terenu je i Skariolo pokazao Salou ko je trener a ko sujeta pa sta bi sad.

Link to comment
Share on other sites

Just now, prolup said:

Bolji je Haddadi. Na terenu je i Skariolo pokazao Salou ko je trener a ko sujeta pa sta bi sad.

 

Svaka mu cast. Ako tako bude na kraju prvenstva pruziti ruku i cestitati boljem. U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi - to nama fali. 

 

U zadnja dva velika prvenstva je Spanija i Skariolo bila iza Srbije. To je sport. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Definitivno. Mada je ono glupa reakcija. Ali za to je Sale kriv. Kad je Partizan igrao sa Duletom, igraci su bili mirni kao bubice a Dule je psovao sudije, vrsio pritisak. To je Saletova uloga a ne Jokiceva. Jokara mora malo da se spusti na zemlju i da smiri nerve. Potreban nam je za predstojece utakmice protiv Argentine i SAD-a. 

 

Koji Dule, Vujošević ili Ivković?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 
Kokoskov je izjavio kako ce sigurno biti selektor Srbije i kako mu je to velika zelja, ali da trenutno to nije realno zbog toga sto Srbija ima fenomenalnog selektora (njegove reci) i zato sto ima ugovorne obaveze u nba. Na zalost, vama na srecu Saletu istice ugovor posle SP, i verovatno ga nece produzavati ma sta ko prizeljkivao i nadao se. 

Sale ako izbori Igre bilo bi truba da ne povede ekipu i sledeće godine.
Da zaokruži taj olimpijski ciklus koji je započeo.
Malo je bezveze da dolazi novi trener i preuzima ekipu pred tako veliko i važno takmičenje, ako do istog dodje uopste kroz ovo SP.

Naravno, nakon OI treba se zahvaliti Saletu makar u Tokiu zlato osvojio i dovesti Vladu Djurivica kao tranzciono rešenje dok Kokoskov ne bude slobodan.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne mora bas svako sve da shvati. 

 

A ne znam ko to kaze da je Jokic najbolji centar na svetu? Trenutno se igra svetsko prvenstvo, pa eto prilike da pokaze sve sto zna. Ako si najbolji  to treba da pokazes na terenu a ne da se na svakoj utakmici sibas ili sa igracima ili sudijama. Janis je dokazao koliki je MVP. 

Najjaci post ikada, i na b92 i ovde. Hvala ti na smejanju od srca koje si mi priredio :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Radonjica zvati i moliti kad se s ovim likom ne produzi ugovor. 

Vidimo sta u Bajernu radi i kako je sredio haos koji je bivsi ostavio iza sebe. 

 

Dok se to ne desi, moliti svevisnjeg da se Raduljica ne pojavljuje na parketu npr. Bice dovoljno za srebro. 

Link to comment
Share on other sites

nismo izgubili zbog debilne selekcije tima, kao ni zbog iskljucenja jokare... zalizani se takticki posrao po salou i onda jos i popiskio po njemu..

manje je bitno dal sa amerima u 1/2 ili finalu, brine sto odbrana gotovo da i ne postoji, a najcrnje sto su nas usrali kamenjar riki i claver koji ne zna ni da se locira u vremenu i prostoru..

tako da ono, ne bi se brinuo za eventualnu sledecu sa spancima, al ne znam sa cime mislimo na amere, njiova odbrana je 10 u glavu za ovu spansku a sa druge strane, nasa skoro i ne postoji..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

A sto da ne? 

I Australija nas je tako dobila na olimpijskim igrama pa dobila zasluženu porciju u polufinalu. Red je da se revanširamo Špancima u finalu ako oni dođu do tamo. 

Korak po korak. Prvo pobediti Skolu i družinu. Pa Kembu, Plamlija, Midltona i našeg Grega pa onda sa Špancima za zlato.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hamilton said:

Radonjica zvati i moliti kad se s ovim likom ne produzi ugovor. 

Vidimo sta u Bajernu radi i kako je sredio haos koji je bivsi ostavio iza sebe. 

 

Dok se to ne desi, moliti svevisnjeg da se Raduljica ne pojavljuje na parketu npr. Bice dovoljno za srebro. 

unXiguV.gif

  • Like 10
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...