Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Odlični smo tj imamo fantastične igrače ali mene brine selektor. Opet kada zagusti igramo hero ball na BB. Isto kao na EP, pa posle Bogdan plače a selektor mudruje na kzš. 

Mi nemamo akciju za poslednji min tesne utakmice, nego daj Bogdanu a ostali u coskove. Srećom Gudura i Bjelica videli problem pa odlucili da to ne slušaju nego da pripomognu mucenom Bogdanu.

Grci su dobri a oni su treći favorit posle nas i USA tako da je ovo bila prava proba. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Ljudi, ona situacija sa rampom nad Micićem je morala biti silazna. Totalno je nebitna rampa koja je bila čista, ali posle tog karambola, lopta ide u koš i Janis je vadi sa unutrašnje strane.

Nije bila silazna nego je dirao mrezicu dok je lopta bila na obrucu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bircevic je smehotresan, cak jednom je i branio naseg igraca kad su grci napadali :)

Raduljica isto tako, izgleda da je igranje u kineskoj ligi ostavilo traga na njega. Nije to vise onaj raduljica.

Marjanovic je isto bio ocajan u ovoj tekmi. Glupo je ici samo sa jednim centrom Milutinovim. Sorry zaboravio sam na Jokica. :)

 

 

Janis kad primi loptu i krene u napad on meni uvek korake pravi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, slavisa said:

Bircevic je smehotresan, cak jednom je i branio naseg igraca kad su grci napadali 🙂

Raduljica isto tako, izgleda da je igranje u kineskoj ligi ostavilo traga na njega. Nije to vise onaj raduljica.

Marjanovic je isto bio ocajan u ovoj tekmi. Glupo je ici samo sa jednim centrom Milutinovim. Sorry zaboravio sam na Jokica. 🙂

 

 

Janis kad primi loptu i krene u napad on meni uvek korake pravi.

 

 

 

Jeste, gde me sad podseti, Jovicu je postavio blok:roflmao:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

opasni su grci u zaštiti reketa ali im nedostaje šuta. nema šanse da thanasis onako cepa mrežice, verovatno ni burusis 
 
meni se australija čini kao jača ekipa. možda i francuska. špance nisam gledao 
Monsieur, voulez-vous encourager la france pour votre fils frankie?

Beo, jel ok?
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

meni se australija čini kao jača ekipa. možda i francuska. špance nisam gledao 

Gledao sam Francuze protiv CG i Argentine, mislim da su opasni samo onog dana kad pogađaju i Fournier i Batum, sve ostalo je manageable i to bez uzbuđivanja

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Laki21 said:

Nikolica napokon odigrao ljudsku utakmicu za reprezentaciju, kurcu hvala.

Da se vratim na ovo, kad centar provede cca minuD i po tekme okačen o protivnički obruč, to se ne zove ljuCka utakmica nego bukake 😀

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Janis ne deluje nezaustavljivo u Fiba kosarci, ovi Grci su toliko bolno operisani od suta.  Zverske fizikalije i tretman su tu, ali kraci teren, i to sto na izlazni pas cekaju Kalates, Tanasis i kompanija cini da se skupljanjem na njemu moze otupeti njihov napad. Tanasis odigrao utakmicu karijere, ali je daleko od konstantne pretnje spolja.

Ukoliko nam povrede dozvole, ocekujem da se ozbiljno posibamo sa Amerima jer smo brutalno jaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dekifisher said:

Mene odusevljava nasa inteligencija u odbrani. Toliko presecenih linija dodavanja, nestvarno. Posebno Stef i Gudura.

Bas dosta kosarkaski pametnih igraca imamo.

 

I meni je ovo glavni utisak. Bukvalno smo uvijek nekako na lopti, bilo pas bilo čačkanje. I danas smo odlično skupljali na Janisu, bilo je tu i pametnih udvajanja, zaista igramo pametno.

 

Realno, sem Birče (a ja čak ne bih ni njega sad tu nešto posebno kudio), BBIQ na zavidnom nivou kod svih pojedinaca. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...