Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Djordjevic I ako pozove nekog naknadno to će biti najverovatnije Lazic koji je već bio u sistemu.

 

Samo čisto sumnjam da će da zove nekog ko je na odmoru ili na pripremama sa klubom, a prethodno mu se zahvalio i precrtao ga. Ne verujem da je Sale takav tip i da će nekog da moli ili vuče da rukav, ali se ne bih iznenadio uopšte kad bi se 5 igrača drage volje odazvalo kao iz topa.

 

 

 

Isfejlovao je Sale sa ovim ranim katovanjem.

 

Sinu Draganu brz oporavak.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Morao bi Sale da pozove jos nekoga naknadno, neozbiljna je rotacija od 6 igraca spolja, od cega pouzdan ucinak moze da se ocekuje samo od Luce i Bogdana.

 

Nedovic, Kalinic, Todorovic, Davidovac, Dobric, Marinkovic, Lazic, Dangubic - sirok mu je izbor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTripleDouble said:

Koja egzotika  :smiley5:

 

Moze biti, ali fale tu predstavnici mnogih azijskih i africkih zemalja, npr gde su predstavnici Somalije, Mozambika, Zimbabvea!?

Kako to da Papua Nova Gvineja ili Banglades nema sudiju, strasno kakav rasizam fiba imperijalista...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti vise te prijateljske utakmice. Covek da samo pomisli ko ce sledeci da se sjebe.

Sale da proguta zabu i kontaktira Kalinu i Nedovica. Naravno, pre nego sto to mediji naslute. Ako moze to da se ispegla, odlicno. Ako ne, onda da ostane barem na njihovim medjusobnim razgovorima, bez krvozednih medija.

Mozda razmisliti i o Davidovcu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoe Bg said:

Emotivno cak i preterano dozivljavam povrede ali bas je strasna situacija, nezgodno iz ugla reprezentacije a iz ugla igraca totalna katastrofa. Znajuci Draganovu posvecenost i odanost dresu koji nosi kroz celu karijeru on sad vise pati zbog propustanja SP nego sto se sjebao na duzi period. :cry:

 

uzas.

 

bas sam se smorila.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Davidovac >>> Dangubić

Reci da trolujes 😂 Te sporedne opcije ako ne igraju odbranu, ne treba ni da ulaze u igru. Odbrana, skok i mozda neka otvorena trojka. To se od njih trazi.

 

Danguba moze da brani od 1-3.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Nama treba defanzivac, a ne all around guy.

Nama treba po 140k  evrica, a repki treba Lazic 😁

 

Mislim da Kalinica nece zvati da je jeidni nas kosarkas na planeti, pre ce ici sa 11 igraca. Nekako mi Lazic deluje kao onaj tip igraca, ne treba mi ni leba ni vode..Dangubic bi isto znacio fino, pa cak i Dobric. Neko  ko igra od lopte i zna metnuti kad ostane sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda je najbolje ništa ne menjati, prirodna selekcija je uradila svoje ... jbg. to je to.

E sad, da smo vidoviti pa da se odreaguje ... još je daleko do utakmica za medalje i svašta može da se desi.

DeDa može da pokrije više pozicija, za ne daj bože ... ako se već odluče za novog igrača, onda, koga precrtati?

Nači, ništa ja to ne bih dirao.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wrach said:

Nije isto koleno ali smorio sam se maximalno. Bas decko nema srece.

 

Sto se tice tima, smatram da je prevelik rizik ici sa 4 igraca na 1/2

 

kazu bljuc i bujosevic da jeste, ako nije onda bar nesto...

Edited by Esc
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

 

Nači, ništa ja to ne bih dirao.

 

Ako se Teo vrati ili se proceni da moze da igra tamo u grupama, pa da sr uigrava porotiv Italije &co ipak je on tu 100 godina + može uvek nekom minijaturom da okrene utakmicu.

 

Ako može može, ako ne može to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U ovom trenutku je najbitnije da sa Lučićem ne bude ništa ozbiljno, inače smo jebali ježa. Gagi je mnogo dobar momak, neka intuicija mi govori među ljudski najkvalitetnijim u reprezentaciji. Nije zaslužio ovaj baksuzluk sa ligamentima po drugi put u karijeri, želim mu što brži oporavak. Bilo bi lepo da su tu, umesto dva selektorova miljenika, Kalina i Nedović koji bi nam rešili dva problema, ali avaj... To smo već prežvakali dosta puta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...