Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

16 minutes ago, drgnk said:

Malo mi uliva nadu činjenica da hoda bez pomoći saigrača i da se ne vidi da vidljivije hramlje.

 

Kad sam ja pokidao ligament u januaru, nisam hramao niti mi je trebala pomoc za hodanje, ali su postojali trenuci kad  sam sve zvezde brojao usled nekog pokreta (pre stavljenog gipsa) ...

Iz srca se nadam da je samo neko istegnuce ili sl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gb92 said:

Prestanite da oplakujete Nedovica i Kalinica. Sve da se svi povrede nece ih zvati. I uzece medalju.  Imamo sta imamo i sve lepse igramo.

Ne, najbolje da se ćuti o tome što nije pozvan igrač koji je ubedljivo najbolji na svojoj poziciji. I uz objašnjenje "zna on zašto". Zato što ne treba da izrazi svoje mišljenje? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ove povrede koje se nizu dodatno oslabljuju ekipu uz raniji pucanj u koljeno sa Kalinom i Nedovicem. Ako Teo ne bude igrao bice ogroman teret spolja na Bogdana a na 3/4 nam ne gine ozbiljna uloga Simona i Birche. 

 

I dalje smo dovoljno dobri da se borimo za srebro ali ne mogu da ne mislim o toj borbi za zlato i nikad boljoj prilici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://unicaja.diariosur.es/unicaja-pendiente-estado-20190816204843-nt.html

 

Quote

Horas después y a espera de la confirmación oficial, todo hace indicar que Dragan Milosavljevic podría sufrir una rotura del ligamento cruzado de la rodilla izquierda, una de lesión de extrema gravedad. El jugador ya sufrió una lesión parecida hace años, pero entonces fue en la rodilla derecha. El alero será trasladado a Belgrado donde será sometido a más pruebas que confirmen este diagnóstico inicial, mientras que el Unicaja se verá obligado a buscarle un recambio en el mercado, pues el tiempo de baja puede ser de seis meses o más.

 

 

Quote

Nekoliko sati kasnije i u iščekivanju zvanične potvrde, sve ukazuje na to da je Dragan Milosavljević možda zaradio pucanje ukrštenih ligamenata levog kolena, jako ozbiljnu povredu. Ovaj igrač već je imao sličnu povredu pre nekoliko godina, ali tada na desnom kolenu. Sada će biti poslat u Beograd gde će biti podvrgnut dodatnim preglednim kako bi se potvrdila ova dijagnoza, dok će Unikaha biti prinuđena da traži zamenu na tržištu jer period odsustva može da bude i više od 6 meseci. 

 

 

Dobro, je l' realno više?! 😨

 

Jedina uteha, još uvek nije zvanično potvrđeno, Španija je daleko, svašta ljudi pričaju... 😱

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

Malo mi uliva nadu činjenica da hoda bez pomoći saigrača i da se ne vidi da vidljivije hramlje.

Klej se vratio iz svlacionice da sutira bacanja, mnogo je primera kada igrac nije ni svestan tezine povrede.

Nadam se i ja da je nesto tipa meniskus, zbog Gagija pre svega. 

Link to comment
Share on other sites

Drzi se Gagi majstore!

Kamenujte me, al meni se cini da bi u ovakvoj situaciji Laza stvarno bio korisniji od ostalih back up opcija,kao defanzivni specijalac na 7-8 minuta na 2/3 poziciji umesto Gagija.Samo odbrana, i trojka iz coska ako bas ostane sam i to je to, u napadu ako primi loptu odma da prosledi dalje.Avramovic apsolutno nista ne  donosi sem da popuni broj.O Nedovicu je posle svega izlisno govoriti

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Gudura said:

Drzi se Gagi majstore!

Kamenujte me, al meni se cini da bi u ovakvoj situaciji Laza stvarno bio korisniji od ostalih back up opcija,kao defanzivni specijalac na 7-8 minuta na 2/3 poziciji umesto Gagija.Samo odbrana, i trojka iz coska ako bas ostane sam i to je to, u napadu ako primi loptu odma da prosledi dalje.Avramovic apsolutno nista ne  donosi sem da popuni broj.O Nedovicu je posle svega izlisno govoriti

 

Nije Gagijeva pozicija kritična... nit je fora sa tim izmenama i dopunama... jednostavno bedak. Šteta... ja ne mogu sam sebi da objasnim bedak u kom sam sad.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...