Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 minutes ago, Gb92 said:

Prestanite da oplakujete Nedovica i Kalinica. Sve da se svi povrede nece ih zvati. I uzece medalju.  Imamo sta imamo i sve lepse igramo.

 

To je praktično nemoguće, budući da se ta glupost sada već obija o glavu više ne iz dana u dan već iz sata u sat.

 

PS

 

Hoće li Žvalavi da oduzme pasoš Đorđeviću da sad kojim slučajem pozove Kalinića?

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je ispravno ići na prvenstvo samo sa ovako okrnjenom bekovskom linijom, za slučaj da Teo i Milosav ne budu mogli da igraju (ne daj Bože). Još je pride Lučić sklon povredama. Mislim da bi bilo dobro da neko (ili više njih) progutaju ponos i učine najbolju stvar za reprezentaciju u ovom trenutku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cavani said:

Da li je uopste moguce pozvati igrace koji nisu bili na sirem spisku? Ako nije bar da prestanemo sa tom pricom Sale zovi ovog ili onog.

 

Ne, uklesano je u kamenu, zaliveno titanom i obloženo dijamantom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

u ovim pripremnim bi valjalo uvoditi Bogdana i Jokaru samo koliko da probamo razne kombinacije, 

na kraju tekme kada su svi umorni a protivnici Bože zdravlja ošureni i nervozni ...pretrnem kada nam obore nekoga

jer ne znaju gde je lopta.

 

Gudura mrda, ali Jovke ič.

Link to comment
Share on other sites

Bogdan je prespreman (da kucnem u drvo). Evo gledam sad cetvrtu cetvrtinu ponovo, bukvalno sve stize u odbrani, nisam video koji tacno igrac turske ga je od muke pogledao i maltene pitao "druze pusti me da mi dodaju"

 

Napad ne treba pominjati, cini se kao da moze sta god zeli

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...