Jump to content
Vox92.net Forum
Mile1

Kosarkaska reprezentacija Srbije

Recommended Posts

3 hours ago, 34Barkley said:

Ne sećam se da je neko izjavio da je Bogi bolji od Peje, a što se tiče ovoga

A Mek u fazonu...

Related image

Kako se ne secas pa cela diskusija zdnjih strana je oko Beove tvrdnje da je Pedja jednodimenzionalan igrac i da je Bogdanovic vec sada bolji igrac. 

Što se Janisa tiče, suštinski je taktika prost - sprečavati tranziciju a u pozicionom skupljati kad god je moguće. Spolja što ubaci, ubaci. Uopšte se ne bih uzrujavao zbog toga.

• Like 1

Orlovi u Atini, a Teo u Beogradu - sa "čizmom"

Kapiten reprezentacije sprovodi terapije u glavnom gradu.

Miloš Teodosić, Teodosic

Miloš Teodosić bije bitku sa bolom i sa vremenom.

Nakon što je u subotu obnovio povredu stopala, Teo je u Bolonji dobio uputstvo sa intenzivnu terapiju, za koju se u stručnom štabu nadaju da će mu omogućiti da ipak bude na spisku putnika na Mundobasket u Kini (31. avgust - 15. septembar).

Zbog te povrede Teo je očekivano propustio meč protiv Litvanije u ponedeljak, a neće nastupiti ni na Akropolis kupu u Atini (od petka do nedelje), kao ni Vladimir Lučić, čiji nastup u Aziji ipak nije doveden u pitanje.

Prethodnih dana, iz reprezentacije su stizale poruke da će Teovo stanje biti aktivno praćeno, a na dan odlaska ekipe u Atinu na Instagram profilu jedne klinike za fizikalnu terapiju u Beogradu "okačena" je kapitenova slika sa ortopedskom "čizmom" na nozi.

Ekipa Aleksandra Saše Đorđevića otići će na azijski deo priprema u utorak, 20. avgusta i do tada bi moglo da bude poznato više informacija o Teovom stanju i spremnosti da bude deo tima na Mundobasketu.

U međuvremenu, "orlovi" će u petak od 17 časova igrati kontrolni meč u Atini protiv Turske, uz direktan prenos na TV Arena sport.

Inače, nisam se "pohvalio", i ja patim od plantar fascitisa. Traje nekih godinu dana, još uvek podnošljivo. Boli ujutro dok se ne zagreje peta i posle kad se baš preoptereti. Govoreći u koracima, miran sam od 100 do 7-8 000, posle kreće da boli. Kod Tea je sigurno dosta ozbiljnija situacija.

• Like 1
  • Sad 2

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ko prenosi tekmu danas?

RTS i Arena. Prenosi RTS sva tri dana, jedino je za nedelju pitanje da li će na kecu ili dvojici biti.

• Thanks 1

10 minutes ago, Wingwalker said:

ima li ga i Denda soproštenjem u sedamnajs H?

Ima, na rtsu ga najavili.

Denda je uvek kvalitetan protiv Turske, s nestrpljenjem ocekujem utakmicu.

• Like 3
  • Haha 1

2 hours ago, Tamburinjo said:

Beove tvrdnje da je Pedja jednodimenzionalan igrac i da je Bogdanovic vec sada bolji igrac

Kompletniji, koliko sam ispratio. :classic_wink:

• Like 1

1 hour ago, realno *w said:

Inače, nisam se "pohvalio", i ja patim od plantar fascitisa. Traje nekih godinu dana, još uvek podnošljivo. Boli ujutro dok se ne zagreje peta i posle kad se baš preoptereti. Govoreći u koracima, miran sam od 100 do 7-8 000, posle kreće da boli. Kod Tea je sigurno dosta ozbiljnija situacija.

Peđa Stojaković je muku mučio sa plantar fascitisom negde oko 2003-04, vukao je to barem sezonu i po. Neugodna povreda ne samo zbog toga što je "nit tamo nit vamo", tj. nije baš nešto što se rešava operisanjem i kao, kraj, nego je ono odmaraj, zevaj, jebi ale i čekaj, već što i ako rešiš da igraš sa njom dosta utiče na šutersku formu zbog "nameštanja stopala" prilikom dizanja na šut (što se kod Peđe npr. grozno osetilo).

• Like 1

Da, najjače mi kad kažu kako se najbolje leči promenom mehanike hoda, fazon da se nađe neki ugao spuštanja stopala na zemlju, pa se time zateže ta tetiva na drugu stranu, smanjuje tu ušalu, bla, bla... Pa jbt, to je baš nemoguća misija, ko se može skoncentrisati na svaki korak u toku dana.

16 minutes ago, 34Barkley said:

Kompletniji, koliko sam ispratio. :classic_wink:

A razlika je? Kako moze Stojakovic da bude bolji ako je Bogdanovic kompletniji. 

Najvise sto mozes da razvuces je da je neko individualno kompletniji igrac ali da je onaj sa kime ga uporedjujes imao bolju karijeru, al u ovom slucaju ni to nije tacno.

Elem ovo sa Teom poprima oblike jedne lose sapunice slicne kao sa Jokicem... a doticni je vec bio glavna uloga u jednoj vrlo pracenoj telenoveli ove sezone.

1 hour ago, McLeod said:

Denda je uvek kvalitetan protiv Turske, s nestrpljenjem ocekujem utakmicu.

Ja sam odradio  uspešno Strajnića sinoć, tako da druže Denda jebi ga izvini. Drugom prilikom, ne bi da kvarim Strajnića od sinoć