Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Stvarno steta za Grke sto nemaju vise suta, da roster nudi nesto vise mogucnosti za oponasanje napada Bucksa bili bi najveca mina za USA. Bez obzira na taj nedostatak i dalje su izuzetno opasni, ima tu i nekih igraca iza prajma ali su i oni izuzetno namazani i sposobni za ruznu, rudarsku, takmicarsku kosarku. Suvisno je govoriti o tome kakav je Djani monstrum, pogotovo od kada je poceo sporadicno da pogadja sa distance, da kazemo da mu moze biti nesto tesniji teren nego u NBA i nece imati toliki driving lane, ali ako ga sudije ispostuju tesko ce ga bilo ko da ga uspori.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SunZero said:

Stvarno steta za Grke sto nemaju vise suta, da roster nudi nesto vise mogucnosti za oponasanje napada Bucksa bili bi najveca mina za USA. Bez obzira na taj nedostatak i dalje su izuzetno opasni, ima tu i nekih igraca iza prajma ali su i oni izuzetno namazani i sposobni za ruznu, rudarsku, takmicarsku kosarku. Suvisno je govoriti o tome kakav je Djani monstrum, pogotovo od kada je poceo sporadicno da pogadja sa distance, da kazemo da mu moze biti nesto tesniji teren nego u NBA i nece imati toliki driving lane, ali ako ga sudije ispostuju tesko ce ga bilo ko da ga uspori.

 

Jedno. Sam ga gledao uzivo za grke i bio je tragican. Jeste to bilo pre dve godine i on je sad drugi igrac ali mislim da je jedan od onih kojima nece bas leci fiba pravila. Imace statse naravno ali mislim da nece biti ni priblizan faktor koliko recimo novicki za nemce

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dekkard said:

Malo šale, a mnogo više zbilje. Imaš ofanzivnu mašineriju kao što je reprezentacija Srbije a vi ko o čemu drvite samo o odbrani. Ok, naravno da trebaš da se posvetiš igri na oba kraja terena, ali u modernoj košarci napad je nikad dominantniji i nikad više nije važila ona da je napad najbolja odbrana ili " good defence, better offense".

 

Ubacis u gostima 95 poena, ali zato primis 91 od prilicno ofanzivno limitrane ekipe, s toga mi ima smisla da se prodrvi koja u vezi odbrane. Ubrzo cemo igrati protiv jednog od najdominantijih igraca danasnjice, i ako je tebi besmislena diskusija o ideji kako bi trebali da ga branimo onda jbga..

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

 
Ubacis u gostima 95 poena, ali zato primis 91 od prilicno ofanzivno limitrane ekipe, s toga mi ima smisla da se prodrvi koja u vezi odbrane. Ubrzo cemo igrati protiv jednog od najdominantijih igraca danasnjice, i ako je tebi besmislena diskusija o ideji kako bi trebali da ga branimo onda jbga..
Upravo je to potvrda onoga o čemu sam pričao, postigli smo 95 poena, i to na gostujućem terenu. Ne može se nikada nijedna litvanska reprezentacije, pa ni ova nazvati ofanzivno limitiranom ekipom.
Kako braniti Greek Freaka? Jedini koji bi mogao to da uradi iole pristojno nije u reprezentaciji, a to je Kalinić i donekle Bjelica. I niko više.
Nego, neka on svoje isporuči, bitnije je zaustaviti njegove saigrače, on ne može sam da nas dobije, on nije tip igrača kao Jokić koji je dobar i za sebe i za ekipu.
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Sector said:

Turci imaju dobru petorku: Wilbekin, Korkmaz, Osman, Iljasova, Erden a ni klupa nije teski odron. Bice oni solidna provjera. 

 

15 poena za nas uz bezobraznu minutažu (tipa 15+ minuta) Stefana Birčevića dok forum gori ovde... :s_d:

 

Prenosi Arena 1 i RTS 1.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Pustiti ga kao Galisa nekada :classic_smile:

 

da čovek 30 ovi njegovi još 30, mi da damo sve ukupno 64 i da se piše pobeda... o igri ćemo nakon prvenstva da dajemo komentare... taj neki fazon  😄

Fali ovde, za ovu igru bi nam legao jedan onako čvršći pod košem koji se ne boji da skoči u blok kad greek freek poleti... imam pravog momka. Momak ko jabuka... u treningu je, celo leto iznosi džakove s cementom na drugu ploču kuće svoje koju već godinama zida... pa šta je tu još jedna godinica 😄

James+Harden+Rasko+Katic+2014+FIBA+Baske

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...